Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-Petunijos

QUOTE(jediara @ 2010 02 24, 20:30)
O maniškių jau mažutės baltos "uodegytės" matosi - sėjau šeštadienį  ax.gif


Mano taip pat, sėjom tą pačią dieną drinks_cheers.gif pernai mano sudygo per ilgesnį laiką, tad stebiuos, kaip šiemet taip greit g.gif
Atsakyti
pasigirsiu rolleyes.gif siandien susipirkau surfiniju ir pelargoniju daigelius,zemiu ryt poryt susodinsiu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2010 02 24, 17:10)
Aš pasodinau prieš savaitę... kol kas jokių gyvybės ženklų  schmoll.gif kaip subertos sėklytės, taip jos ir guli....  verysad.gif

man irgi panasiai, is 13 seklyciu tik 3 sudygo per 1,5 savaites sad.gif
Atsakyti
QUOTE(TeQuiLa @ 2010 02 24, 19:07)
man irgi panasiai, is 13 seklyciu tik 3 sudygo per 1,5 savaites sad.gif

tai nors trys ax.gif o pas mane visiškai jokių gyvybės ženklų doh.gif gal per šalta joms ant palangės g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2010 02 24, 23:08)
tai nors trys  ax.gif o pas mane visiškai jokių gyvybės ženklų  doh.gif gal per šalta joms ant palangės  g.gif

Maniškės taip pat ant palangės ax.gif Ar uždengei plėvele? g.gif
Atsakyti
Šiemet pirmi metai sejau petunijas smile.gif
Pasejau 4 rusiu, tai pastebejau kad ne visos vienodai sudygo, vienos po savaites, kitos keliom dienom veliau.

Papildyta:
QUOTE(mamaEgle @ 2010 02 24, 21:08)
tai nors trys  ax.gif o pas mane visiškai jokių gyvybės ženklų  doh.gif gal per šalta joms ant palangės  g.gif


Pas mane irgi ant palanges, kai pasejau uzdengiau plevele, kai sudygo nuemiau.
Atsakyti
Jungiuosi prie petuniju augintoju smile.gif Labai grazios man sitos gelytes. Siemet pirmi metai pasisejau. Ir pirktines seklytes, ir paciu surinktas. Bet... Sudygo- vienos geriau, kitos blogiau, o dabar neauga, o leipsta viena po kitos... Jauciu, kad nebus ka pikuoti doh.gif Gal kazkam dar taip buvo? Zemes pirkau, specialiai daigams, uzdengiau plevele, kasdieni kilnojau auksyn zemyn nuo palanges (nakciai nukeldavau prie radiatoriaus, diena-atgal ant palanges), o rezultatas... Pirmas blynas ir toks prisviles smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TeQuiLa @ 2010 02 24, 21:07)
man irgi panasiai, is 13 seklyciu tik 3 sudygo per 1,5 savaites sad.gif

tai gal dar sudygs, ant pakelių bent jau pas mane rašo, kad sudygsta per 14-20 dienų, nors man sudygo labai greitai, savaitės nereikėjo thumbup.gif kada čia sėjau antrąsias, visai neseniai, lygtai 18 dieną, tai jau sudygo visos irgi wub.gif
aš auginu ant palangės, rytinėj pusėj, pastebėjau, kad čia jos geriau auga nei ant tos, kur saulė atsisuka tik po pietų.

o va mano pirmieji daigeliai, sėti vasario pradžioj, fotografuota prieš savaitę kažkur, kai kurie dabar jau po 4 lapelius turi wub.gif
user posted image

QUOTE(lamma @ 2010 02 25, 08:22)
Gal kazkam dar taip buvo? Zemes pirkau, specialiai daigams,  uzdengiau plevele, kasdieni kilnojau auksyn zemyn nuo palanges (nakciai nukeldavau prie radiatoriaus, diena-atgal ant palanges), o rezultatas... Pirmas blynas ir toks prisviles  smile.gif

tai gal per karšta daigeliams, palikit ant palangės ir nakčiai. Ar nuėmėt plėvelę, kai sudygo, o gal drėgmės trūksta? g.gif

tiesa, mergaitės, pas mane žemė ima baltuoti, toks vaizdas, kad sakytum pelėsis būna, bet kai palaistau vėl nieko g.gif kas čia gali būti?
ir ar jūs papurent žemes aplink daigelius, aš tai papurenu atsargiai, nes arba išsigalvojau arba kažkur skaičiau, kad taip kvėpuoja žemė geriau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smileja: 25 vasario 2010 - 10:18
QUOTE(jediara @ 2010 02 24, 19:23)
Maniškės taip pat ant palangės  ax.gif  Ar uždengei plėvele? g.gif

uždengiau, dar kelias dienas, kai buvo saulėtos, nudenginėjau, dabar uždengtas laikau, nes vėsoka pas mus virtuvėje, o kitur nebūtų tiek šviesos doh.gif Laukiu jau žada atšilimus, tai gal tada greičiau augs g.gif

QUOTE(smileja @ 2010 02 25, 08:17)
va mano pirmieji daigeliai, sėti vasario pradžioj, fotografuota prieš savaitę kažkur, kai kurie dabar jau po 4 lapelius turi wub.gif

Kokie pirmieji daigeliai wub.gif
Atsakyti

tai gal per karšta daigeliams, palikit ant palangės ir nakčiai. Ar nuėmėt plėvelę, kai sudygo, o gal drėgmės trūksta? g.gif


nuimdavau plevele kiekviena diena, vedindavau... Ir dregmes, mano supratimu, turejo uztekti. Galvoju, gal pati zeme prasta..
Beje, zeme pas mane irgi pabalo truputi.
Atsakyti
QUOTE(lamma @ 2010 02 25, 11:12)
nuimdavau plevele kiekviena diena, vedindavau... Ir dregmes, mano supratimu, turejo uztekti. Galvoju, gal pati zeme prasta..
Beje, zeme pas mane irgi pabalo truputi.

na žemė ir pas mane speciali įvairiems daigams, bet sudygo ir auga gerai daigeliai. Net neįsivaizduoju kodėl jie pas jus nyksta g.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Siemet taip pat nusprendziau pati uzsiauginti petuniju daigelius smile.gif ax.gif Tik va dabar ziurineju visur ir nelabai randu kokios palankios tai sejai dienos? Jus ziuriu jau pasejusios ir daigeliu sulauket, o as dar tik seklytes ir zeme nusipirkusi geru laiku laukiu doh.gif Tai gal kuri patarsite kada man geriau seti? Ar jus neziurite i tuos sejos kalendorius? g.gif blush2.gif
Atsakyti