Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-Petunijos

nesupykt uz toki 'zalia' klausima, galit ir neatsakyt blush2.gif pirma kart gyvenime pasisejau petunijas is seklyciu(pernai is zalios stoteles pirkau daigelius liuks isaugo, veslios grazios, irgi pirma kart sodinau , papuosiau savo balkona, tai siemet sakau bandysiu pati is seklyciu mazu ir pasiseks) man jos jau sudygo, tokie siuliukai, ju labai daug, puse pakelio pasodinau, o isaugo gal koks 100 usiuku, pradzioje pagalvojau gal durpe piktzoles augina, bet mama nuramino sako cia jau gelytes, man jos kazkur jau virs centimetro, ir jau po tercia lapeli leidzia, kada man juos pradet pikiuoti, gal gerai parasiau, ta prasme kada man issodinti po viena, ir dar ar sodint po viena i indeli, ar galiu i didesni loveli tik reciau issodinti juos. aciu uz atsakyma. ir dar labai greit man ta durpe isdziusta ant saules palangeje jos stovi, ir isdziusta greit, ar kasdien purksdama neperlaistysiu, ir dar blush2.gif nuo kada tresimas prasideda gelyciu g.gif doh.gif kokia zalia jauciuos su tiek daug klausimu prirasius, na nieko kitais metais jau nebeuzduosiu, pernai pratinaus su daigeliais, ir man pavyko su jusu patarimais siemet vel tikiuosi sulaukti ziniu is jusu sm thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucka13 @ 2010 02 22, 19:02)
kada man juos pradet pikiuoti

gal gerai parasiau, ta prasme kada man issodinti po viena, ir dar ar sodint po viena i indeli, ar galiu i didesni loveli tik reciau issodinti juos.

ir dar labai greit man ta durpe isdziusta ant saules palangeje jos stovi, ir isdziusta greit, ar kasdien purksdama neperlaistysiu

nuo kada tresimas prasideda gelyciu g.gif  doh.gif

Pikiuoti pradėčiau kai dar šiek tiek ūgteltų ir labiau sutvirtėtų, nes dar jie tokie gležnučiai..

sodinčiau po vieną į kiek didesnius vazoniukus, vėliau į lovelius, bet jei tingisi taip žaisti, tai gal iš karto ir į lovelius gali g.gif

laistau kada matau, kad reikia, tik aišku gal nėra gerai jei ištisai vandeny mirksta..

aš pernai tręšiau pirmą kartą kai jau žydėjo ir augo loveliuose, neskubėčiau su trąšom schmoll.gif
Atsakyti
Aš neiškenčiau ir nusipirkikau senukuose kelis surfinijų daigelius.Sakykit, kada jau reikia viršūnėles skabyti, kad jos gražiai šakotusi?
Atsakyti
QUOTE(Vyna @ 2010 02 23, 09:22)
Aš neiškenčiau ir nusipirkikau senukuose kelis surfinijų daigelius.Sakykit, kada jau reikia viršūnėles skabyti, kad jos gražiai šakotusi?

smile.gif pradziai pasodinkit, o po to klauskit smile.gif tegu prigyja.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritutė90 @ 2010 02 24, 00:36)
smile.gif pradziai pasodinkit, o po to klauskit smile.gif tegu prigyja.. smile.gif



Jau daugiau kaip savaite pasodinti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vyna @ 2010 02 24, 10:11)
Jau daugiau kaip savaite pasodinti ax.gif

Aš nugnybiu viršūnėlę virš kervirto,penkto lapelio.
Atsakyti
labas 4u.gif pirkau seklu pilnaviduriu petuniju. ant pakuotes raso, kad nuzydejusius ziedus nuskinti. anksciau kai sedavau ir zydejo, nuzydejysiu nenuskindavau, subrandindavi seklytes ir is ju kitamet vel sekmingai sedavau. del to ir pasimeciau kokiu tikslu tosk uzrasa ant pakuotes? jei dabar sesiu is seklu ir tikiuosi, kad izdugs, tai negi nebus seklu? o jei bus seklu, negi kitais metais pasetos issigimti gali? apsvieskit blush2.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DuKatinai @ 2010 02 24, 17:25)
labas 4u.gif pirkau seklu pilnaviduriu petuniju. ant pakuotes raso, kad nuzydejusius ziedus nuskinti. anksciau kai sedavau ir zydejo, nuzydejysiu nenuskindavau,  subrandindavi seklytes ir is ju kitamet vel sekmingai sedavau. del to ir pasimeciau kokiu tikslu tosk uzrasa ant pakuotes? jei dabar sesiu is seklu ir tikiuosi, kad izdugs, tai negi nebus seklu? o jei bus seklu, negi kitais metais pasetos issigimti gali? apsvieskit blush2.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Užpernai neskabiau nužydėjusių žiedų, o pernai nuskindavau, galiu pasakyt, kad pernai žydėjo gausiau, įspūdingiau, nes augalas, matyt, daug jėgų atiduoda augindamas sėklas ir mažiau jų lieka žiedams mirksiukas.gif šiemet taip pat skinsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daluksa @ 2010 02 24, 16:26)
Užpernai neskabiau nužydėjusių žiedų, o pernai nuskindavau, galiu pasakyt, kad pernai žydėjo gausiau, įspūdingiau, nes augalas, matyt, daug jėgų atiduoda augindamas sėklas ir mažiau jų lieka žiedams  mirksiukas.gif šiemet taip pat skinsiu  smile.gif

aisku, supratau mirksiukas.gif ax.gif viena krumeli auginsiu veislei, kitus groziui drinks_cheers.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Hibridinės veislės greičiausiai nesubrandins sėklų su tokiais pačiais požymiais.
Mano mixiukas sužėlė gražiai(sėta 17d), o štai tos pilnavidurės, kaip paguldžiau, taip ir guli. Per kiek laiko pas jus hibridinės sudygsta daugmaž?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GAPO: 24 vasario 2010 - 17:33
Aš pasodinau prieš savaitę... kol kas jokių gyvybės ženklų schmoll.gif kaip subertos sėklytės, taip jos ir guli.... verysad.gif
Atsakyti
O maniškių jau mažutės baltos "uodegytės" matosi - sėjau šeštadienį ax.gif
Atsakyti