Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-Petunijos

QUOTE(satanele @ 2010 02 21, 01:18)
Kiekvieną dieną tupinėju prie indelių su pasėtom sėklom, nes jau nemažai daržovių, gėlių pasėjau, pomidorus vazoninius ,čili pipirus išpikiavau bigsmile.gif

O , tai jau pas Tave pavasaris thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 02 21, 00:19)
O , tai jau pas Tave pavasaris  thumbup.gif

Panašiai , nes indelyje rodo nosytes krokai, gal sužydės greitai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2010 02 21, 00:29)
Panašiai , nes indelyje rodo nosytes krokai, gal sužydės greitai bigsmile.gif

pas mane irgi ir saLOTOS SUDYGO, IR JURGINIUKAI...LAUKSIM SAULES wub.gif
Atsakyti
Sveikos, jungiuosi prie jūsų, šiemet mėginu sėti pati petunijas.
QUOTE(išdykėlė @ 2010 02 06, 23:14)
Beje, surfinijos labai gražiai auga pasodintos ir ne vazone, o tiesiog žemėje.


Petunijos, kaip suprantu, taipogi tinka sodinti į gėlyną?

Ir ar tinka sėjimui universali žemė daigams, ar galima su smėliu pamaišyt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GAPO: 21 vasario 2010 - 13:27
Sveikos 4u.gif

Penktadienį ir aš pasėjau petunijas ax.gif lauksiu, ar pasirodys kas, nes prieš tai 2 metus sėjau ir špygą gavau, niekas man nedygo verysad.gif gaila pinigų buvo, tai vis pirkdavau daigus ax.gif jei ir dabar nesudygs, tai tikrai nebesėsiu niekada smile.gif
Atsakyti
sveikos surfinietis, jungiuosi ir as i jusu gretas, pirma karta gyvenime pasejusi sias gelyte ir laukianti nesulaukianti kas cia man gausis smile.gif puse seklu aisku pameciau is pirmos kapsulytes, o su antraja susitvarkiau sauniai, sejau pries 5d. bet dar nieko nesimato unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(TeQuiLa @ 2010 02 21, 17:00)
sveikos surfinietis, jungiuosi ir as i jusu gretas, pirma karta gyvenime pasejusi sias gelyte ir laukianti nesulaukianti kas cia man gausis  smile.gif puse seklu aisku pameciau is pirmos kapsulytes, o su antraja susitvarkiau sauniai, sejau pries 5d. bet dar nieko nesimato  unsure.gif


Nesijaudink, jos lėtokos, viskas ok smile.gif man praeitais metais vos ne po 2 sav.sudygo, kelios dar vėliau išlindo smile.gif Aš vakar pasėjau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daivaP @ 2010 02 21, 16:48)
Sveikos 4u.gif

Penktadienį ir aš pasėjau petunijas ax.gif lauksiu, ar pasirodys kas, nes prieš tai 2 metus sėjau ir špygą gavau, niekas man nedygo verysad.gif gaila pinigų buvo, tai vis pirkdavau daigus ax.gif jei ir dabar nesudygs, tai tikrai nebesėsiu niekada smile.gif

smile.gif jeigu tau taip nepasiseks,kreipkis,nurodysiu kur isigyti daigu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(GAPO @ 2010 02 21, 14:22)
Sveikos, jungiuosi prie jūsų, šiemet mėginu sėti pati petunijas.
Petunijos, kaip suprantu, taipogi tinka sodinti į gėlyną? 

Ir ar tinka sėjimui universali žemė daigams, ar galima su smėliu pamaišyt?

jokiu problemu,jos zemeje bujoja puikiai!ir pacios pasiseja kitiems metams,jei nenuravesit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(daivaP @ 2010 02 21, 15:48)
Penktadienį ir aš pasėjau petunijas ax.gif lauksiu, ar pasirodys kas, nes prieš tai 2 metus sėjau ir špygą gavau, niekas man nedygo verysad.gif gaila pinigų buvo, tai vis pirkdavau daigus ax.gif jei ir dabar nesudygs, tai tikrai nebesėsiu niekada smile.gif

tai gal blogai pasėjot, žemėm užbėrėt ar dar ką blogai darėt? g.gif pas mane sudygo visos sėtos, dabar laukiu antros partijos kada sudygs, prieš keletą dienų pasisėjau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritutė90 @ 2010 02 21, 17:37)


jokiu problemu,jos zemeje bujoja puikiai!ir pacios pasiseja kitiems metams,jei nenuravesit mirksiukas.gif

Turiu pasisėjusi mix'ą paprastų, jau dygsta gan tankiai rolleyes.gif . Tai šitos ir paskui užsisėjusios bus tokios pat paprastos.
Vakar sėjau pilnavidures, sėklyčių neva 10, radau 9, didumo lens.gif, o varge, vos radau tarp kažkokių geltonų miltelių doh.gif . Beveik tik lytėjimo būdu aptikau ir paguldžiau ant žemės. Žiūrėsiu, kas bus.
Atsakyti
QUOTE(Lali @ 2010 02 18, 09:48)
Ir senukuose ir ermitaze jau daigu pilna. Jau ir savaitgali buvo. Tik pirk smile.gif


Vakar ir Bauhofe maciau daigeliu, kainos nuo 1,29Lt (surfinijos) iki 2,39Lt (sprigės). Bet man klausimelis iskilo g.gif , o nusipirkus tuos daigelius reikia is kart persodint i didesnius vazonelius ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(Ritutė90 @ 2010 02 21, 17:37)
smile.gif jeigu tau taip nepasiseks,kreipkis,nurodysiu kur isigyti daigu smile.gif

bigsmile.gif ačiū 4u.gif gal dar ir man pasiseks g.gif o kokiam krašte čia būtų bigsmile.gif
QUOTE(smileja @ 2010 02 21, 20:05)
tai gal blogai pasėjot, žemėm užbėrėt ar dar ką blogai darėt? g.gif pas mane sudygo visos sėtos, dabar laukiu antros partijos kada sudygs, prieš keletą dienų pasisėjau ax.gif

Tai kad atrodo gerai susėjau g.gif sudrėkinau žemę, po vieną sėklytę sudėliojau ant viršaus, uždengiau maišeliu ir pastačiau prie radiatoriaus ax.gif kiekvieną dieną atidengiu, palaikau, kad pakvėpuotų ir vėl uždengiu, dar daigelių nesimato ax.gif
Atsakyti