Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-Petunijos

Sveikos mergaites, jungiuosi prie jusu. As irgi esu pradedanti sejeja smile.gif Pasejau savo petunijas pries 2 savaites. Sudygo graziai. BET.. paskaiciau jusu pokalbius ir supratau, kad esu visiska grybe. Dabar jau nebezinau ir ka daryti. Susejau ne po viena, o po bile kiek seklyciu i kruva. Kaip man taip susisviete doh.gif blush2.gif Tai dabar israut jas, paliekant po viena? Vajezau... zioplumuo virsune... Israut taip? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Silverrain @ 2010 02 20, 12:56)
Sveikos mergaites, jungiuosi prie jusu. As irgi esu pradedanti sejeja smile.gif Pasejau savo petunijas pries 2 savaites. Sudygo graziai. BET.. paskaiciau jusu pokalbius ir supratau, kad esu visiska grybe. Dabar jau nebezinau ir ka daryti. Susejau ne po viena, o po bile kiek seklyciu i kruva. Kaip man taip susisviete doh.gif  blush2.gif  Tai dabar israut jas, paliekant po viena? Vajezau... zioplumuo virsune... Israut taip? verysad.gif

Sveika , sako gyveni ir mokaisi bigsmile.gif
kuo greičiau , jei yra galimybė jas atskirk ir išsodink po vieną daigiuką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2010 02 20, 16:39)
Sveika , sako gyveni ir mokaisi bigsmile.gif
kuo greičiau , jei yra galimybė jas atskirk ir išsodink po vieną daigiuką smile.gif


Aciu aciu aciu uz patarima 4u.gif Dabar tie daigeliai dar laaabai gleznuciai, jei israusiu, manau, kad neprigis. Kaip manot, gal dar luktelti keleta dieneliu, kad jie sustipretu ir tada rauti. Siaubingai gaila verysad.gif
Atsakyti
4u.gif as tai palaukciau dar ,kol nors kiek sutvirtes schmoll.gif nes tokie menki jie neatlaikys tokio smugio box.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 02 19, 20:20)
Aš taip pat, šiandien jau žemių nusipirkau  ax.gif


Pirktas žemes reikėtų prapjauti maiša ir viena diena pravėdinti.
Atsakyti
tai gal ir sudrekinti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute301 @ 2010 02 20, 21:58)
Pirktas žemes reikėtų prapjauti maiša ir viena diena pravėdinti.

Jau pasėjau blush2.gif
Atsakyti
ok.gif bet kuriuo atveju sudygs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritutė90 @ 2010 02 20, 23:37)
ok.gif bet kuriuo atveju sudygs smile.gif

drinks_cheers.gif Tikiuosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 02 20, 22:50)
drinks_cheers.gif Tikiuosi  biggrin.gif

drinks_cheers.gif pasėjau ir aš, lauksim nosyčių lendančių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2010 02 21, 01:08)
drinks_cheers.gif  pasėjau ir aš, lauksim nosyčių lendančių ax.gif

Taip, prasidėjo laukimas ir "tupinėjimas" aplink ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 02 21, 00:13)
Taip, prasidėjo laukimas ir "tupinėjimas" aplink  ax.gif  biggrin.gif

Kiekvieną dieną tupinėju prie indelių su pasėtom sėklom, nes jau nemažai daržovių, gėlių pasėjau, pomidorus vazoninius ,čili pipirus išpikiavau bigsmile.gif
Atsakyti