Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-Petunijos

siandien Ermitaze nupirkau pirmus 3 surfiniju daigus ir susodinau rolleyes.gif pasirinkimas dar mazas..
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2010 02 18, 11:22)
senukuose tai 3-4 lt. daigelis, tai rankos nekyla pirkti

blink.gif oho. Aš surfinijų daigelius po litą pardavinėju. Manau ir mugėse po tiek pat pardavinėsiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo išdykėlė: 18 vasario 2010 - 19:50
QUOTE(išdykėlė @ 2010 02 18, 21:50)
blink.gif oho. Aš surfinijų daigelius po litą pardavinėju. Manau ir mugėse po tiek pat pardavinėsiu

Ar į Kauną atvyksti? ax.gif
Atsakyti
išdykėlė , noriu paklaustikaip galėčiau pasidauginti surfinijų, turiu iš pernai vieną išsilaikiusį, ir labai gražiai leidžia ūgliukus , ačiū 4u.gif
Atsakyti
Maždaug nuo balandio vidurio (priklauso nuo pavasario) aš pastoviai Kaune prekiauju. Būsiu ir mugėje prie Žemės ūkio universiteto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo išdykėlė: 18 vasario 2010 - 20:11
pirkau po 2,70lt,brangiau nei pernai..o jus gal Vilniuj parduodat daigus? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritutė90 @ 2010 02 18, 20:11)
pirkau po 2,70lt,brangiau nei pernai..o jus gal Vilniuj parduodat daigus? bigsmile.gif

Į Vilnių galiu tik perduoti per savo vaikus, jeigu atsiimsite iš jų.
Papildyta:
QUOTE(satanele @ 2010 02 18, 20:09)
išdykėlė , noriu paklaustikaip galėčiau pasidauginti surfinijų, turiu iš pernai vieną išsilaikiusį, ir labai gražiai leidžia ūgliukus , ačiū 4u.gif

Tuos jaunus ūgliukus nupjauti ( jeigu neišstypę, tai kokių 3cm ilgio) ir kišti į durpių substratą (galima naudoti ir tas durpių tabletes). Jeigu turite, galite naudoti stimuliatorių, skatinantį įsišaknijimą. Tuos pasodintus ūgliukus uždenkite kokiu stiklainiu i nelaikykite ant tiesioginių saulės spindulių. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(išdykėlė @ 2010 02 18, 21:21)
Į Vilnių galiu tik perduoti per savo vaikus, jeigu atsiimsite iš jų.
Papildyta:

Tuos jaunus ūgliukus nupjauti ( jeigu neišstypę, tai kokių 3cm ilgio) ir kišti į durpių substratą (galima naudoti ir tas durpių tabletes). Jeigu turite, galite naudoti stimuliatorių, skatinantį įsišaknijimą. Tuos pasodintus ūgliukus uždenkite kokiu stiklainiu i nelaikykite ant tiesioginių saulės spindulių. Sėkmės  4u.gif

Ačiū aciuks.gif
Atsakyti
aciuks.gif del mazo kiekio daigu,netrukdysiu rolleyes.gif bet jei pas jus tokia kaina.. g.gif ar neapsimoka su kitais pakonkuruot g.gif pas mus ,Vilniuj niekad nemaciau kainu po 1lt. doh.gif mano kaimyne uzsiima iv.gelem,bet parduoda jau uzaugusias surf-jas..man per velu,tuo metu turiu puikias savo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(išdykėlė @ 2010 02 18, 22:09)
Maždaug nuo balandio vidurio (priklauso nuo pavasario) aš pastoviai Kaune prekiauju. Būsiu ir mugėje prie Žemės ūkio universiteto.

bigsmile.gif Kiekvienais metais ten apsilankau mirksiukas.gif
Atsakyti
na,bet visumoj,iskaiciuojant jos savikaina..,gaunasi ne tiek mazai.. g.gif Daigas, zemes,vazonelis ir visa kita...bet turi tai ,ka nori tureti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritutė90 @ 2010 02 18, 20:49)
aciuks.gif del mazo kiekio daigu,netrukdysiu rolleyes.gif bet jei pas jus tokia kaina.. g.gif ar neapsimoka su kitais pakonkuruot g.gif pas mus ,Vilniuj niekad nemaciau kainu po 1lt. doh.gif

kiekis man visai nesvarbu irnesakyk.gif Nesupratau ką turit galvoje sakydama pakonkuruot mastau.gif Aš žinau, kad Vilniuje gėlės daug brangesnės negu Kaune, bet gatvėje juk nestovėsi su jom biggrin.gif Užpernai buvau mugėje prie Banginio, o šiemet dar nežinau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo išdykėlė: 19 vasario 2010 - 00:52