Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-Petunijos

Blakstiena, smile.gif jos puikios.. clap_1.gif smoke.gif as surfinijas nuo vasario men.daigus auginu..gal todel jos kasmet ir uzauga... rolleyes.gif
Atsakyti
Laba diena mergaiciukes
bigsmile.gif ziuriu kad paciu laiku susisgribau apie surfinijas dometis, maniau ,kad dar labai net per labai anksti, o pasirodo pats laikas.
Visa laika pirkdavau jau zydincias doh.gif bet nei grozio nebudavo ir vazonai labai brangus. Tai nusprenciau siemet pati issidaiginti.
Tik pas mane truputi viskas kitaip, imant klimata.Gyvenu svedijos siaurej, tai ziema dziaugiames beveik iki pat balandzio , o nuo balandzio vidurio prasideda baltosios naktys.Ar tai tures itakos ankstyvam sodinimui, g.gif gal sodinti man veliau ?
biggrin.gif Na iki pirmadienio turiu laiko atsakymam ir svarstymui blush2.gif
Beje busu turbut dazna lankytoja cia ax.gif visgi pradedanti
Atsakyti
QUOTE(išdykėlė @ 2010 02 08, 21:39)
Aš pirkau Scheteling'e, bet man atrodo, kad būna ir žalioj stotelėj, tik nesumaišykit su ta dekoratyvine žliuke. Čia turi būti kaip cukrus, o kai išbrinksta, pasidaro daug stambesnės granulės. Veikia visą sezoną. Po žiemos nežinau, nes to pačio substrato nenaudoju.

Tas pats ir po ziemos. Jei zeme isdzius - susitrauks ir tas gelis t.y. bus kaip pradzioj. Gaus dregmes - vel issipus ir savyje laikys vandeni, kad zeme neperdziutu.
Papildyta:
QUOTE(Kristelyn @ 2010 02 17, 15:10)
Tas pats ir po ziemos. Jei zeme isdzius - susitrauks ir tas gelis t.y. bus kaip pradzioj. Gaus dregmes - vel issipus ir savyje laikys vandeni, kad zeme neperdziutu.

Gal galit parekomenduot kokia elektronine parduotuve? Zinau yra e-seklos.lt, Gal dar kokiu yra Lietuvoj?Noeciau ir tu petuniju ir kokiu daugiameciu.
Atsakyti
smile.gif gal jau matet geliu daigeliu atvezta?surfiniju,pelargoniju?.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritutė90 @ 2010 02 17, 20:20)
smile.gif gal jau matet geliu daigeliu atvezta?surfiniju,pelargoniju?.. rolleyes.gif

senukuose jau yra
Atsakyti
puiku jei Kaune yra,tai ir Vilniuj turi buti..vaziuosiu rytoj paziureti.. ax.gif pernai irgi pirmiau Senukuose atsirado daigai smile.gif
Atsakyti
snd Skuode zalioj stotelej klausiau tai sake greit prades prekiaut daigais ax.gif
Atsakyti
Ir senukuose ir ermitaze jau daigu pilna. Jau ir savaitgali buvo. Tik pirk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2010 02 07, 14:29)
O matėte kas nors šios dienos Derliaus kraitė?Šiltnamiuose Kėdainių jau daigelius persodinėja petunijų,surfinijų. g.gif

laba diena, skambinau i ked.siltn., tai sake vasario pabaigoje, kovo pradzioje pardavines surfiniju,petuniju, pelargoniju daigelius. Pelargonijos kainuos 1.5 lt. ju daiginimo ir apie 2 lt. atveztines, reiks butinai vaziuoti smile.gif Pernai is ju pirkau jau didelius svyrancius krumus surfiniju po 10 lt.(tuo metu turguje po 15-20 buvo)tai isaugo nerealus, tokie dideli ir apie 1-1.5 m. nusvire thumbup.gif tai siemet vaziuosiu anksciau daigeliu ir bus pigiau, nes pernai susivelinau t.y. pirmi metai auginau geles. ir siaip man ten labai patiko didelis pasirinkimas visokiu geliu ir kainos geros smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2010 02 18, 10:54)
laba diena, skambinau i ked.siltn., tai sake vasario pabaigoje, kovo pradzioje pardavines surfiniju,petuniju, pelargoniju daigelius. Pelargonijos kainuos 1.5 lt. ju daiginimo ir apie 2 lt. atveztines, reiks butinai vaziuoti  smile.gif Pernai is ju pirkau jau didelius svyrancius krumus surfiniju po 10 lt.(tuo metu turguje po 15-20 buvo)tai isaugo nerealus, tokie dideli ir apie 1-1.5 m. nusvire  thumbup.gif tai siemet vaziuosiu anksciau daigeliu ir bus pigiau, nes pernai susivelinau t.y. pirmi metai auginau geles. ir siaip man ten labai patiko didelis pasirinkimas visokiu geliu ir kainos geros smile.gif

Kai tokios kainos, tai geriau daigelius pirkti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 02 18, 12:07)
Kai tokios kainos, tai geriau daigelius pirkti  bigsmile.gif

todel ir nesejau as siemet tik pernykstes aplauziau ir padauginau pelargonijas o kovo pradzioj skambinsiu i kedainius ir jei jau pardavines daigelius tai leksiu apsipirkti smile.gif negaliu kaip noriu thumbup.gif as tu daigeliu. senukuose tai 3-4 lt. daigelis, tai rankos nekyla pirkti nors labai noreciau, bet pakentesiu...
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2010 02 18, 13:22)
todel ir nesejau as siemet tik pernykstes aplauziau ir padauginau pelargonijas o kovo pradzioj skambinsiu i kedainius ir jei jau pardavines daigelius tai leksiu apsipirkti  smile.gif negaliu kaip noriu thumbup.gif as tu daigeliu. senukuose tai 3-4 lt. daigelis, tai rankos nekyla pirkti nors labai noreciau, bet pakentesiu...

Tai jau pakentėk mirksiukas.gif
Atsakyti