Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-Petunijos

QUOTE(Ritutė90 @ 2010 02 12, 19:53)
be abejo,pelargonijos ne tokios lepios,bet alpstu nuo surfiniju.. rolleyes.gif o dar kai jos kvepia... wub.gif  dar nemaciauparduotuvese daigu;pernai tokiu laiku jau buvo.

Dar ankstoka ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

Kiekvienais metais savo namus megstu papuosti petunijomis, surfinijomis wub.gif Kiekvienais metais jau paaugintas jas perku...Kadangi zinau, kad jau arteja laikas, kad galima petunijas seti, tai noriu pabandyti siais metais ju uzsiauginti pati rolleyes.gif ..Tikiuosi pavyks blush2.gif ax.gif

Gal galite kuri patarti nuo ko pradeti, nes tikrai nieko nezinau blush2.gif Kokie vazoneliai tinkami, i kokia zeme sodinti, kiek giliai i zeme kisti seklyte ? ax.gif Zinau jau, kad i vazona sodinama po viena seklyte.. Kas kiek laiko poto laistyti ir kokiomis salygomis laikyti? Buciau dekinga uz suteikta informacija, nes pati nieko nezinau doh.gif

Aciu uz pagalba 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mato_mamyte @ 2010 02 12, 22:03)
Gal galite kuri patarti nuo ko pradeti, nes tikrai nieko nezinau  blush2.gif Kokie vazoneliai tinkami, i kokia zeme sodinti, kiek giliai i zeme kisti seklyte ? ax.gif Zinau jau, kad i vazona sodinama po viena seklyte.. Kas kiek laiko poto laistyti ir kokiomis salygomis laikyti? Buciau dekinga uz suteikta informacija, nes pati nieko nezinau doh.gif

aš dabar sėjau į indelius nuo margarino, į vieną indelį penkias/šešias sėklytes, žemėm užberti nereikia, tiesiog numeti sėklytę ant žemių ir viskas, man jau sudygo visos šešiolika sėklyčių thumbup.gif Sėjau į durbių substratą įvairiems daigams. Kai sudėjau durpes į indelius, palaikiau keletą valandų, tada palaisčiau ir už kokios valandos jau subėriau sėklytes, tada uždengiau maistine plėvele, su dantų krapštuku pribadžiau skylių ir padėjau ant palangės. Kasdieną atidengdavau valanadai kitai, kad daugiau oro gautų. Sudygo per savaitę kažkur, dabar daigeliai jau apie cm didumo wub.gif Kai sudygo, nuėmiau maistinę plėvelę, daugiau nebedengiu niekuo.
Vėliau kai paaugs dar labiau persodinsiu daigelius po vieną į kiek didesnius vazoniukus, kur jie augs iki perkėlimo į lovelius.
Kol kas dar nelaisčiau nei karto daigelių, nes žemė vis dar drėgna, o laistysiu kai pamatysiu tiesiog, kad jau laikas tai daryti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 02 13, 09:22)
aš dabar sėjau į indelius nuo margarino, į vieną indelį penkias/šešias sėklytes, žemėm užberti nereikia, tiesiog numeti sėklytę ant žemių ir viskas, man jau sudygo visos šešiolika sėklyčių thumbup.gif Sėjau į durbių substratą įvairiems daigams. Kai sudėjau durpes į indelius, palaikiau keletą valandų, tada palaisčiau ir už kokios valandos jau subėriau sėklytes, tada uždengiau maistine plėvele, su dantų krapštuku pribadžiau skylių ir padėjau ant palangės. Kasdieną atidengdavau valanadai kitai, kad daugiau oro gautų. Sudygo per savaitę kažkur, dabar daigeliai jau apie cm didumo wub.gif Kai sudygo, nuėmiau maistinę plėvelę, daugiau nebedengiu niekuo.
Vėliau kai paaugs dar labiau persodinsiu daigelius po vieną į kiek didesnius vazoniukus, kur jie augs iki perkėlimo į lovelius.
Kol kas dar nelaisčiau nei karto daigelių, nes žemė vis dar drėgna, o laistysiu kai pamatysiu tiesiog, kad jau laikas tai daryti tongue.gif



Aciukas Smileja 4u.gif Bandysiu kita savaitele 18-19 seti. Tikiuosi viskas pavyks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mato_mamyte @ 2010 02 13, 11:25)
Aciukas Smileja  4u.gif Bandysiu kita savaitele 18-19 seti. Tikiuosi viskas pavyks  mirksiukas.gif

4u.gif
aš antrą partiją sėsiu irgi panašiai tokiu metu, tiesiog tam, kad palyginčiau kaip auga, kada pražys pirmosios ir kada antrosios ax.gif
Atsakyti
pernai pavasario petunijos-surfinijos "Salmon shade velvet H" setos kovo 14, o sitaip atrode birzelio 2
Papildyta:
ir petunijos-surfinijos "Ramblin H nu blue"
Atsakyti
heart.gif ,pas mane surfinijos siuo metu pilnai bujoja wub.gif na,po 10 ar daugiau ziedu tikrai turi rolleyes.gif
Atsakyti
4u.gif valio, kadangi as neturiu tokiu salygu tai tenka dziaugtis velyvesniais ziedais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritutė90 @ 2010 02 14, 20:42)
heart.gif ,pas mane surfinijos siuo metu pilnai bujoja wub.gif na,po 10 ar daugiau ziedu tikrai turi rolleyes.gif

Čia pernykštės ar jau šiųmetinės?
Blakstiena patiko tavo šiltnamio išnaudojimas.Gerą mintį davei sukabinti. thumbup.gif
Atsakyti
pernai, as kurias galima visas sukabinu, tiesiog ant zemes man nelabai lieka vietos, ten buna kitos geles, pomidorai, pavasarines darzoves, paskui ir agurkus pasejam, buna miskas, misraine, sunku praeit, ant takelio susidedu net, sunku nupasakot, o foto kad gerai tas vaizdas matytusi neturiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2010 02 14, 21:54)
4u.gif valio, kadangi as neturiu tokiu salygu tai tenka dziaugtis velyvesniais ziedais ax.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 02 12, 19:40)
Dar ankstoka  ax.gif


Ermitazas jau prekiauja daigais.
Atsakyti