Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-Petunijos

QUOTE(išdykėlė @ 2010 02 08, 01:18)

Mano pirmųjų jau ir viršūnėlės nupjautos, bet yra skirtumas auginant kambary ir šiltnamy. Be to vėliau pasodinti daigai nors ir vėliau pražys, bet krūmai bus ilgiau dekoratyvūs, nes ankstyvąsias vasarą reikia stipriai apgenėti kad vėl apsipiltų žiedais.

Ar saviškes šiltnamyje augini? ax.gif
Atsakyti
Nu žinote gavau elektroninį laišką iš e-seklos,kad bus išsiūstas naujas pokelis sėklų.Nes aš vakar jiems parašiau laišką.Vadinasi žmonės brangina savo vardą. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 02 08, 10:39)
Ar saviškes šiltnamyje augini? ax.gif

Taip, mes šiltnamį šildom per žiemą.
Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2010 02 08, 11:49)
Nu žinote gavau elektroninį laišką iš e-seklos,kad bus išsiūstas naujas pokelis sėklų.Nes aš vakar jiems parašiau laišką.Vadinasi žmonės brangina savo vardą. 4u.gif

va kaip šaunu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(išdykėlė @ 2010 02 08, 19:59)
Taip, mes šiltnamį šildom per žiemą.
Papildyta:


O šildote turbūt malkomis?Nes dujomis būtų brangu? g.gif Bet gi ši žiema tokia šalta.Labai brangiai išeina? g.gif
Atsakyti
Sveikos, aš irgi vasario 1 d. jau pasisėjau petunijas-surfinijas, sėjau į durpių krepšelius po vieną sėklą, lauksiu išdygstančių daigelių.
Dar pirmą kartą pabandžiau užsiauginti Gvinėjos sprigių ir ledinukų (smulkiųjų begonijų). Susėjau, tikiuosi išdygs gerai, nes pagal nurodymus ant pakelių jiems reikia nemažai drėgmės.
O paprastas petunijas sėsiu kovo mėnesį, kad nepritrūkčiau vietos daigams laikyti iki šiltų dienų.
Atsakyti
QUOTE(išdykėlė @ 2010 02 08, 20:59)
Taip, mes šiltnamį šildom per žiemą.


Tai dabar suprantama, kodėl taip anksti daigeliai auginami, o mums dar teks palaukti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(išdykėlė @ 2010 02 08, 00:18)
Atsiprašau, kad šį kartą neturiu laiko vėl iš naujo viską rašyti. Man atrodo, kad pernai pavasarį šitoj temoj labai smulkiai papasakojau kaip genėti.
Mano kai kurios surfinijos auga visiškoje saulėje, o kai kurios daliniame pavėsyje. Pakabintos visiškam pavėsyje po medžiais žydėjo prasčiau.  schmoll.gif Tas kurios kepa ant saulės reika dažniau lieti. Labai pasiteisino kai į sodindama į žemę įmaišiau hidrogelio. Tokių granulių, kurios sugeria drėgmę, o paskui po truputį atidavinėja ją augalui.
Papildyta:


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
atsiprasau ax.gif kur jus pirkot ta hidrogeli?ir kiek laiko jis veiksmingas?
Atsakyti
QUOTE(Ritutė90 @ 2010 02 08, 21:49)
atsiprasau ax.gif kur jus pirkot ta hidrogeli?ir kiek laiko jis veiksmingas?

Aš pirkau Scheteling'e, bet man atrodo, kad būna ir žalioj stotelėj, tik nesumaišykit su ta dekoratyvine žliuke. Čia turi būti kaip cukrus, o kai išbrinksta, pasidaro daug stambesnės granulės. Veikia visą sezoną. Po žiemos nežinau, nes to pačio substrato nenaudoju.
Atsakyti
taciau laistyti vistiek tiek pat reikia?pas mane ant saules buna,tai karsta diena laistau 2 kartus.ir jei tik vandens trukumas-surfinijoms amen.niekur neisvaziuosi,nepaliksi be prie ziuros smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritutė90 @ 2010 02 12, 17:41)
taciau laistyti vistiek tiek pat reikia?pas mane ant saules buna,tai karsta diena laistau 2 kartus.ir jei tik vandens trukumas-surfinijoms amen.niekur neisvaziuosi,nepaliksi be prie ziuros smile.gif

todėl ir sodinu pelargonijas, prieš išvažiuojant jas paliejus ir į substratą įterpus vandenį sugeriančią želė, kuo puikiausiai išgyvena visus saulės kaitinimus thumbup.gif
Atsakyti
be abejo,pelargonijos ne tokios lepios,bet alpstu nuo surfiniju.. rolleyes.gif o dar kai jos kvepia... wub.gif dar nemaciauparduotuvese daigu;pernai tokiu laiku jau buvo.
Atsakyti