Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-Petunijos

sveikutes,tikiuosi priimsit mane as irgi ziurejau derliaus kraite,tai ten kartojama pernu metu laida.as tai visada pasi prisodinu gelyciu ivairiu taip pat ir pomidoru tai visos gelytes nukeliauja nuo palangiu
Atsakyti
QUOTE(surmute @ 2010 02 07, 16:41)
sveikutes,tikiuosi priimsit mane as irgi ziurejau derliaus kraite,tai ten kartojama pernu metu laida.as tai visada pasi prisodinu gelyciu ivairiu taip pat ir pomidoru tai visos gelytes nukeliauja nuo palangiu

sveika prisijungusi drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(surmute @ 2010 02 07, 15:41)
sveikutes,tikiuosi priimsit mane as irgi ziurejau derliaus kraite,tai ten kartojama pernu metu laida.as tai visada pasi prisodinu gelyciu ivairiu taip pat ir pomidoru tai visos gelytes nukeliauja nuo palangiu

Kartojo apie kolonines obelis,svogūnų sodinimą.Apie daigų auginimą manau buvo naujas reportažas.
Pasėjau petunijas,tik vienų petunijų svyrančių iš Anglijos stiklinis indelis,kur būna subertos sėklos buvo tuščias.Taip ir neiašku ar pašte pasidarbavo kažkas ar kitur? g.gif Et,ko pasaulyje tik nebūna. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2010 02 07, 16:43)
Kartojo apie kolonines obelis,svogūnų sodinimą.Apie daigų auginimą manau buvo naujas reportažas.
Pasėjau petunijas,tik vienų petunijų svyrančių iš Anglijos stiklinis indelis,kur būna subertos sėklos buvo tuščias.Taip ir neiašku ar pašte pasidarbavo kažkas ar kitur? g.gif Et,ko pasaulyje tik nebūna. ax.gif

Tikrai čia įdomus dalykas , gal pašte išėmė, nes man daug kartų pinigėliai siųsti paštu buvo išimti g.gif
Atsakyti
Nemanau,kad pašte galejo išimt. kur det tas 10 seklyčiu. tai matosi kaip vokas suklijuotas.aš pati iš vokietijos kiek laišku negavus.o siunte tik nuotraukas
Atsakyti
QUOTE(lawanda @ 2010 02 07, 12:59)
Gal kam pravers, palankus metas seti petunijas, surfinijas vasario 18-19 d., pati irgi laukiu siu dienu  thumbup.gif

Labai vertinga info- tada ir sesim drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(išdykėlė @ 2010 02 07, 00:14)
Tikrai iš vienos sėklytės. Mano paraše yra daug surfinijų nuotraukų ir visos išaugintos iš vieno daigelio. Tik jį reikia tinkamai pagenėti.


Išdykėle, o kaip jūs jas genėjat?

Labai gražios jūsų gėlytės. Gal galit pasakyt, kaip tokių užsiaugint? Na, kada jūs jas sėjat, svarbiausia - kada kaip genėjat? Ar visos jūsų gėlytės auga nuolatinėje saulėje? Pas mane balkone vasarą jos saulės gautų tik nuo 6 vakaro, balkonas yra šiaurės pusėje, bet erdvė atvira - jokių pastatų, medžių, užstojančių šviesą. Na, pernai buvo nemažai žiedų, bet su jūsiškėmis nepalyginti... Dabar galvoju, ar šiais metais vėl puoštis petunijomis ar surfinijomis, ar bandyt kažką kita - o gal tiesiog nepakankamai žinojau kaip priversti gražiai augti ir žydėti...
Atsakyti
patikekit kad paste pasvarina gerai,nes pati ta pastebejau musu pastininke atnesa ir jau vos nezino kas ten parsyta
nors laiskas taip uztaisytas kad netas zodis net neitartum
nes as dirbau anglijoje geliu fermoje tai siunciau mamai mazu kaliju bulbes tai puse nebuvo ju
verysad.gif
Atsakyti
Aišku, gali būti ir nesąžiningų paštininkų g.gif (džiaugiuosi, kad mūsų pašto patikimi thumbup.gif )
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 02 07, 20:48)
Aišku, gali būti ir nesąžiningų paštininkų  g.gif (džiaugiuosi, kad mūsų pašto patikimi  thumbup.gif )

na tfu tfu tfu, mums irgi niekada nepasitaikė jokių įvykių, kad kas nors būtų negerai su laiškais ar siuntiniais schmoll.gif
Atsakyti
tai gerai jums tada as tai laukiu kad ji iseis i pencija biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2010 02 07, 15:43)
Pasėjau petunijas,tik vienų petunijų svyrančių iš Anglijos stiklinis indelis,kur būna subertos sėklos buvo tuščias.Taip ir neiašku ar pašte pasidarbavo kažkas ar kitur? g.gif Et,ko pasaulyje tik nebūna. ax.gif

Nebūtinai pašto darbuotojai kalti schmoll.gif Vienais metais perkant Sheteling'e profesionalų sėklas irgi yra pasitaikę rasti tuščią ampulę. Parduotuvėje pakeitė ją pilna ir sakė kad tai ne pirmas atvejis. blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Emila @ 2010 02 07, 19:26)
Išdykėle, o kaip jūs jas genėjat?
Gal galit pasakyt, kaip tokių užsiaugint? Na, kada jūs jas sėjat, svarbiausia - kada kaip genėjat? Ar visos jūsų gėlytės auga nuolatinėje saulėje?

Atsiprašau, kad šį kartą neturiu laiko vėl iš naujo viską rašyti. Man atrodo, kad pernai pavasarį šitoj temoj labai smulkiai papasakojau kaip genėti.
Mano kai kurios surfinijos auga visiškoje saulėje, o kai kurios daliniame pavėsyje. Pakabintos visiškam pavėsyje po medžiais žydėjo prasčiau. schmoll.gif Tas kurios kepa ant saulės reika dažniau lieti. Labai pasiteisino kai į sodindama į žemę įmaišiau hidrogelio. Tokių granulių, kurios sugeria drėgmę, o paskui po truputį atidavinėja ją augalui.
Papildyta:
QUOTE(Akaisa @ 2010 02 07, 10:44)
g.gif  keista,kaimynka visad is surinktu seklu sodina,tik kartais spalva kita buna,nei pernykscios. Na pabandysiu  mirksiukas.gif  nesigaus,tai nesigaus  tongue.gif  as pelargoniju myletoja,tos tai is prilauzytu stiebeliu subujoja  thumbup.gif

Man tai jau labai didelis minusas jei būtų kita spalva nei turėtų būti ar krūmo forma pakitusi. Kitaip sakant , man tai brokas tongue.gif Aš gi nesakau, kad jums nesudigs ar nežydės. Saku, kad jos nebus tokios kaip buvo motininės.
O surfinijos padaugintos daigais, tai yra ne kas kita, kaip prigydyti stiebeliai ( kaip pelargonijų). mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2010 02 07, 13:29)
O matėte kas nors šios dienos Derliaus kraitė?Šiltnamiuose Kėdainių jau daigelius persodinėja petunijų,surfinijų. g.gif

Mano pirmųjų jau ir viršūnėlės nupjautos, bet yra skirtumas auginant kambary ir šiltnamy. Be to vėliau pasodinti daigai nors ir vėliau pražys, bet krūmai bus ilgiau dekoratyvūs, nes ankstyvąsias vasarą reikia stipriai apgenėti kad vėl apsipiltų žiedais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo išdykėlė: 07 vasario 2010 - 23:21