Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 83 tema

Sazha, aš taip susidaigstau medziagėlę. Kadangi siuvinėju per du siūliukus, tai taip kas du siūlukus ir daigstau ir daraus 10x10 kryželių kvadratukus. Laiko aišku užima, bet man taip siuvinėt labai patogu

user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(Wasara @ 2010 01 11, 20:39)
Sazha, aš taip susidaigstau medziagėlę. Kadangi siuvinėju per du siūliukus, tai taip kas du siūlukus ir daigstau ir daraus 10x10 kryželių kvadratukus. Laiko aišku užima, bet man taip siuvinėt labai patogu

Oi, kaip ačiū 4u.gif Supratau... Aha... Vaje... (labai moteriška - penkiolika emocijų vienu metu biggrin.gif ) Buvau čia sumąsčius ant lietuviško lino pamėgint pasiuvinėt; taip suprantu, kad mažiukas vienspalvis darbelis visai turėtų pavykt, bet va jei daugiau spalvų, jei didesnis, turbūt būtų suvargimas doh.gif
O ką, būna, kad ir per vieną siūliuką siuvinėja?? bigsmile.gif Oho... Kokia smulkybė turėtų būt...
Atsakyti
labas vakaras noriu merginos patarimo kiek galima butu paimti uz sio paveikslo isiuvinejima.user posted image
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2010 01 11, 21:07)
na ir grožybių pažėrėt wub.gif  wub.gif

DVI padaryk burbulų aprengimo pamoką, a biggrin.gif

Nebent pries kitas Kaledas. Dabar artimiausiu metu nezadu tokiu daryti.
Atsakyti
Ačiū už pagyrimus, ateity bus dar... 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės, na Džeinės pintinė ir Zuzanėlės rožė, tai jau labai įstrigo 4u.gif wub.gif Visų labai nuostabūs darbeliai 4u.gif
Atsakyti
Labuka, tiek issakytu pagyrimu visoms grozybems, o kadangi esu be amo nuo ju, tai belieka tik darasyt - fantastika wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(evitele @ 2010 01 11, 22:20)
labas vakaras noriu merginos patarimo kiek galima butu paimti uz sio paveikslo isiuvinejima.


Yra tokia metodika, gali pamėginti pagal ją:

Metodas, kaip apskaičiuoti kainą už siuvinėjamą darbą rankomis

Apskaitos formulė už darbą K=Ks*V+Lt
K - kaina
Ks – kryžiūkų skaičius
V – vieno kryžiuko kaina (kaip sako, kad 3ct)

Lt = Ss + Vk + Kc + Kd + Sl + Dd + Pe + Sck + Scs + Se

Ss – spalvų skaičius (jeigu naudojamų spalvų skaičius (simbolių) schemoje – daugiau nei 25, tuomet už papildomas 5 spalvas +5 %)
Vk – kryželių išsidėstymas schemoje (didelis kiekis viemnetinių kryželių + 15-100%)
Kc – kanvos spalva (tamsi kanva +25%)
Kd – kanvos dydis (kuo smulkesnė kanva, tuo lėtesnė ir sunkesnė darbo eiga +10-25%)
Sl - kiek laiko siuvinėta (jeigu tai skubus užsakymas +50-100%)
Dd – darbo dydis (jei siuvinėjamas didelės apimties paveikslas, o juos siuvinėti yra sunkiau, tuomet +15-25%)
Pe – papildomai elementai (BS, French knots, karoliukai, juostelės, kordingas ir t.t. +5-25%)
Sck – schemos kūrimas (kaina pagal susitarimą, nemažiau kaip 30% nuo Ks*V)
Scs - schemos sudėtingumas (dažna spalvų kaita, didelis spalvų kiekis ant 100 kryžiukų, daugiasluoksnė schema =10-25%)
Se – naudojamos medžiagos (kanva, siūlai ir t.t. )
Darbas skaičiuojamas apytiksliai 100 kryžiukų per val. Su minimaliu kiekiu vienetinių kryžiukų ir 50 - su daug vienetinių kryžiukų. Darbo diena ne ilgesnė kaip 5 val. per parą (papildomos valandos apmokestinamos papildomai, siuvinėjimas naktį +50%)
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 01 12, 13:53)
Yra tokia metodika, gali pamėginti pagal ją:

Metodas, kaip apskaičiuoti kainą už siuvinėjamą darbą rankomis

Kol susiskaičiuosi kiek jau išsiuvinėt galima lotuliukas.gif
Atsakyti
jo tikrai daug darbo suskaiciuoti langelius.gal jus tiesiog mazdaug galite pasakyti,jo dydis yra 35 plotis aukstis yra 54 .gal kas esate siuvineje dauiu uzsakymu.aciu.
Atsakyti
sveikutes norejau pasiklausti o internete kor reiketu ieskoti siuvinejimo reikmenu e-parduotuveliu?
Atsakyti
QUOTE(LOONA_ @ 2010 01 12, 17:27)
sveikutes norejau pasiklausti o internete kor reiketu ieskoti siuvinejimo reikmenu e-parduotuveliu?


sveika, galetum pasiskaitineti temukes atgal, simtus kartu apie tai kalbejome doh.gif

kasiulai.lt, darbstuole.eu, erankdarbiai.lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 12 sausio 2010 - 17:38