Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 83 tema

QUOTE(Dantiste @ 2010 01 23, 00:11)
Tai cia Dimensions, gali drasiai siuvinet mirksiukas.gif gali parsisiust ir paprasta schema, va cia
http://dump.ru/file/1426830  4u.gif

Oi ačiū labai. Reikia susirast kas spausdina schemas ir darbuotis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Toli @ 2010 01 22, 17:57)
O siaip man dzin. Man patinka tobuleti. Kad ir DVI paveikslai. Gal paveda atmintis, bet berodos Tavo buvo toks nerealus sampler'is, kurio negaliu pamirsti. Tikiuosi nepaveda.  blush2.gif
P. S. Nu jo, blykste kalta.  biggrin.gif

aciuks.gif oro_buckis.gif
QUOTE(egliuchiux @ 2010 01 22, 19:48)
sveikos ... karstos diskusijos ... as va issirinkusis esu svyturi siuvinet ir kaip zinot ar schema gera ?  doh.gif  subalamutinot mane  doh.gif  ji PM formate ir raso kad dimensions  smile.gif  ten bus siuvinejama su 1, 2, 3 gijom ... pilni ir pusiniai kryziukai ... na zaist reiks daug tai turbut galima pasitiket ta schema  blush2.gif

PM daznai buna perrinktos originalios schemos, kad butu patogiau siuvineti. Cia kaip kam labiau patinka. Pati as labiau megstu grafika. O ir tikrai zinau tada, kad niekas perrinkinedamas nesuklydo ir schema tikrai gera.
QUOTE(čiolė @ 2010 01 22, 21:50)
Gal kiek galėjau parinkt mažesnį skaičių šriftą  g.gif  g.gif  O šiaip tai mažokai medžiagos viršuj.... Pasakyk kaip pačiai, aš kritiką priimu sveiku protu mirksiukas.gif  mirksiukas.gif

Gbrielius neisscentruotas virsuj. O siaip darbas labai siltas ir mielas, ireminus atrodys super. Nebeardyk.
QUOTE(čiolė @ 2010 01 22, 22:06)
Aš tai pasigalilėjau, kad mažai palikau vietos po paveiksliuku, bet kaip visada apsiskaičiuoju madžiagą... Kažkaip nepataikau  g.gif  g.gif  g.gif  Bet gal ardyt (nors iki antradienio turi būt gatavas jau įrėmintas... ) Pažiūrėsiu kaip ryt bus darbo darbe  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Gal sumąstysiu pakeist g.gif  g.gif

Remink su paspartu, medziagos ireminimui pakaks. Tu remini pati ar reminimo salonas? Jei pati, tempk ne siulais, o tempiant prisiudama pria kartono. tada tokio krasto, koki turi, pilnai pakaks.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 23 sausio 2010 - 00:43
QUOTE(Dvi @ 2010 01 23, 01:29)


Na tai aciu Dievui, kad dar veikia makufelis, bo tas tavo darbas ASMENISKAI MAN islikes kaip (na kaip man cia dabar nesubanalinti g.gif)... Na gerai, paprastai-uzsifiksavo mano galveleje kaip bene auksciausios klases sedevras (sakau "bene", nes is taves galima oi dar ko tiketis).
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2010 01 22, 11:49)
Nesupyk už nuomonę, bet jei fonas 'lopais' arba pilkam fone šone pabirę juodi kryželiai, tai schema man neatrodo esanti kokybiška. Pažiūrėk ŠITĄ puslapį. Perversk siuvinėtų darbų nuotraukas. Čia irgi yra darbų pagal nelabai kokybiškas schemas, bet manau įdėmiai peržiūrėjusi visą puslapį pati pamatysi kur schemos kokybiškos, o kur nelabai. Ir tada galiu pasakyti tik tiek: tavo mama labai gražiai siuvinėja. Tik ji verta siuvinėti pagal geresnes schemas.  4u.gif


labai gaila, bet man neatidaro, o yra koks nors adresas, na tipo igolki.net., tik su kokybiskom schemom, nes pati darytis schema as nemoku g.gif
Atsakyti
QUOTE(carnitaster @ 2010 01 23, 07:03)
labai gaila, bet man neatidaro, o yra koks nors adresas, na tipo igolki.net., tik su kokybiskom schemom, nes pati darytis schema as nemoku g.gif


yra labai daug adresų, bet ir juose reikia gerai pasirinkti, pasižvalgyk schemų paieškos temikėj, pirmam puslapy daug nuorodų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(carnitaster @ 2010 01 23, 08:03)
labai gaila, bet man neatidaro, o yra koks nors adresas, na tipo igolki.net., tik su kokybiskom schemom, nes pati darytis schema as nemoku g.gif

Prisiregistruok ir pasiprasyk i draugus, tada rodys.
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2010 01 23, 01:29)
Gabrielius neisscentruotas virsuj. O siaip darbas labai siltas ir mielas, ireminus atrodys super. Nebeardyk.


Tai va dėl medžiagos stokos ir neišcentravau, nes tada vardo galas lipa ant tėvo kaktos..... Ir nusprendžiau nebesrdysiu, nešu rėmint į rėminimo centrą taip, o galutinį variantą pamatysim kai atiduos darbą (tikiuos, kad jau pirmadienį grąžins g.gif g.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo čiolė: 23 sausio 2010 - 11:23
sveikos mirksiukas.gif

gal patyrusios siuvinėtojos patars nuo ko pradėt? smile.gif

user posted image
Atsakyti
čiole,nu mielas,šiltas metrikiukas thumbup.gif spartuole gi tu vis delto bigsmile.gif
evitele,fainulka simba, thumbup.gif o tu siuvinėjei ant plastikines kanvos,o magnetuka nurakei nuo kito ir priklijavai?ar kaip?
na pasirodysiu ką kalėdoms pagaminau,tik fotkes vakar gavau
user posted image

user posted image

user posted image
prijuostukų prigaminau 16
Atsakyti
O jau grožis bigsmile.gif O jau kruopštumas... thumbup.gif
Atsakyti
Šaunuolės, merginos, tiek grožių prisiuvinėjot. wub.gif

PM schemos yra geros, pati siuvinėjau pagal vieną ir ko gero- tai pats gražiausias mano darbelis. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2010 01 21, 19:47)
kažkokius dimensions liūtus turiu ,parodyk paveiksliuką,tik nežinau kokie ten siūlai ,kad ne DMC tai tikrai...
visiškai sutinku  drinks_cheers.gif

aciu 4u.gif jau turiu kodus thumbup.gif
Atsakyti