Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 83 tema

nu tu spartuole thumbup.gif uz tai neina taves prisikviest hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(čiolė @ 2010 01 22, 20:50)
Gal kiek galėjau parinkt mažesnį skaičių šriftą  g.gif  g.gif  O šiaip tai mažokai medžiagos viršuj.... Pasakyk kaip pačiai, aš kritiką priimu sveiku protu mirksiukas.gif  mirksiukas.gif

aš sau labai kritiška, o kitų kritikuot nemoku blush2.gif . Man kliūva kad ūgis ir svoris neišcentruotas. Aš ir laiką būčiau vienoje eilutėje su jais, mažu šriftu, apačioj siuvinėjus ax.gif
Atsakyti
labas vakaras siandien pabaigiau stai si magnetuka.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 01 22, 21:57)
aš sau labai kritiška, o kitų kritikuot nemoku blush2.gif . Man kliūva kad ūgis ir svoris neišcentruotas. Aš ir laiką būčiau vienoje eilutėje su jais, mažu šriftu, apačioj siuvinėjus ax.gif

Aš tai pasigalilėjau, kad mažai palikau vietos po paveiksliuku, bet kaip visada apsiskaičiuoju madžiagą... Kažkaip nepataikau g.gif g.gif g.gif Bet gal ardyt (nors iki antradienio turi būt gatavas jau įrėmintas... ) Pažiūrėsiu kaip ryt bus darbo darbe lotuliukas.gif lotuliukas.gif Gal sumąstysiu pakeist g.gif g.gif
Papildyta:
QUOTE(evitele @ 2010 01 22, 22:03)
labas vakaras siandien pabaigiau stai si magnetuka.
user posted image

O kodėl ne tigriukas tigro metais? g.gif g.gif g.gif Bet gražus liūtukas irgi yra gerai thumbup.gif thumbup.gif Juk vistiek kačių šeimos gyvis mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
evitele,dailus liūtukas thumbup.gif

čiolė,rytas už vakarą protingesnis 4u.gif
Atsakyti
man jis panasus i tigriuka is to filmuka kur tigriukas arbatinuke.juodu dryziu ir as pasigedau . 4u.gif
Atsakyti
čia juk Simba, ar aš klystu?
Atsakyti
Nu man tai irgi į Simbą panašiau nei į tigriuką puodelyje.... g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
nu tikrai jus teisios,cia simba. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2010 01 22, 20:01)
tai va kad paveiksliuko neturiu ..  doh.gif  galiu tau atsiust schema  biggrin.gif  ji pm formatu  biggrin.gif

O koks pavadinimas? Gal toks ax.gif
user posted image

čiole, labai grazus leliukas wub.gif
evitele , fainas liutukas, man jo snukucio israiska tokia smagi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2010 01 22, 23:28)
O koks pavadinimas? Gal toks  ax.gif

čiole, labai grazus leliukas  wub.gif
evitele , fainas liutukas, man jo snukucio israiska tokia smagi  thumbup.gif



tikrai toks svyturys bigsmile.gif tik pas mane spalvos ryskesnes ... bent jau atrodo daug ryskesnes , o cia tai dangus toks blankus
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2010 01 22, 23:31)
tikrai toks svyturys  bigsmile.gif  tik pas mane spalvos ryskesnes ... bent jau atrodo daug ryskesnes , o cia tai dangus toks blankus

Tai cia Dimensions, gali drasiai siuvinet mirksiukas.gif gali parsisiust ir paprasta schema, va cia
http://dump.ru/file/1426830 4u.gif
Atsakyti