Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 83 tema

sveikos ... karstos diskusijos ... as va issirinkusis esu svyturi siuvinet ir kaip zinot ar schema gera ? doh.gif subalamutinot mane doh.gif ji PM formate ir raso kad dimensions smile.gif ten bus siuvinejama su 1, 2, 3 gijom ... pilni ir pusiniai kryziukai ... na zaist reiks daug tai turbut galima pasitiket ta schema blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Toli @ 2010 01 22, 18:57)
pradinuke siuvinetoja-nemoki p**, nereikia listi-pirk pradziai rinkinuka ir siuvinek. Sorry, slykstu, zinau, bet ar daug smegenu reikia suvokti, kad minimum 97% schemu Internete yra vogtos? Negi sedi geros tetulytes ir padaro schemas, o paskui dar issiuvineja, istaiso trukumus ir prideda nemokamai visiems.
O del skoniu, tai galime kalbeti bilia kiek, cia ir taip aisku. As kalbejau apie konkretaus paveikslo KOKYBE.

Cia jau kaip ir su skoniu - noriu rinkinuka, noriu NE cool.gif
O del smegenu - susilaikysiu nuo komentaro,.............. mano mentalitetas man neleidzia atsakyti tuo paciu biggrin.gif
Yra dar vienas posakis: nepatinka-neziurek mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2010 01 22, 19:48)
sveikos ... karstos diskusijos ... as va issirinkusis esu svyturi siuvinet ir kaip zinot ar schema gera ?  doh.gif  subalamutinot mane  doh.gif  ji PM formate ir raso kad dimensions  smile.gif  ten bus siuvinejama su 1, 2, 3 gijom ... pilni ir pusiniai kryziukai ... na zaist reiks daug tai turbut galima pasitiket ta schema  blush2.gif

Na kuo daugiau issidirbinejimu, tuo daugiau sansu, kad tai tikrai-Dimensions. biggrin.gif
Siaip labai Dimensions stilius. Jei nori 100% buti tikra, gal imesk paveiksliuka. smile.gif
QUOTE(paule kaip saule @ 2010 01 22, 19:54)
Cia jau kaip ir su skoniu - noriu rinkinuka, noriu NE  cool.gif
O del smegenu - susilaikysiu nuo komentaro,.............. mano mentalitetas man neleidzia atsakyti tuo paciu    biggrin.gif
Yra dar vienas posakis: nepatinka-neziurek  mirksiukas.gif

Atsiprasau, jei izeidziau tamstos mentaliteta, ypac kalbedama apie vogima schemu ir intelektualine nuosavybe. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Toli @ 2010 01 22, 19:59)
Na kuo daugiau issidirbinejimu, tuo daugiau sansu, kad tai tikrai-Dimensions.  biggrin.gif
Siaip labai Dimensions stilius. Jei nori 100% buti tikra, gal imesk paveiksliuka.  smile.gif

Atsiprasau, jei izeidziau tamstos mentaliteta, ypac kalbedama apie vogima schemu ir intelektualine nuosavybe.  biggrin.gif



tai va kad paveiksliuko neturiu .. doh.gif galiu tau atsiust schema biggrin.gif ji pm formatu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Toli @ 2010 01 22, 20:59)
apie vogima schemu ir intelektualine nuosavybe.  biggrin.gif


Toli, o kas sake, kad as uz schemu vogima?
Ir ar esi isitikinusi, kad nemoku pinigu uz schemas ir ju atsisiuntima???
As neisizeidziau ne kiek, tik negalima taip apibendrint ne nemacius zmogaus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(paule kaip saule @ 2010 01 22, 20:02)
Toli, o kas sake, kad as uz schemu vogima?
Ir ar esi isitikinusi, kad nemoku pinigu uz schemas ir ju atsisiuntima???
As neisizeidziau ne kiek, tik negalima taip apibendrint ne nemacius zmogaus  ax.gif


As cia ne tau asmeniskai taikiau, o kalbejau apskritai. Rasiau, tiksliau sakant. smile.gif Ir nesileidau i asmeniskumus. Siaip nejauciu poreikio matyti Tave ar kita siuvinetoja. Savo nuomone jau issakiau, kartotis nera reikalo. 4u.gif Aciu, gal mano sukelta diskusija prades vadinanamoms pradinukems. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Toli: 22 sausio 2010 - 19:20
Na va, mielosios merginos, aš čia į diskusijos vidurį įkišiu savo baigtą darbą (dideliausiai DĖKUI Paukščiukui, pagelbėjant spalvų atrinkime 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif ) ... O dabar ir pats darbas
user posted image
Atsakyti
čiole kokia tu greita, šaunus metrikas wub.gif
Atsakyti
čiole, labai dailus metrikas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 01 22, 21:29)
čiole kokia tu greita, šaunus metrikas  wub.gif

Nu kur jau greita ax.gif ax.gif Dvi savaites rakaliojau... Na išmetant kokį trejetą dienų, kai darbe nebuvo kada arba po darbo labiau "panelė paduškaitė" rūpėjo biggrin.gif biggrin.gif O šiaip ir vakarais siuvinėdavau po 4-5 val... Tai nemanau jog aš greita.... blush2.gif blush2.gif blush2.gif Bet laaabaaaai ačiū už pagyras, manau jog spalvų derinys yra pavykęs ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(čiolė @ 2010 01 22, 20:40)
Nu kur jau greita  ax.gif  ax.gif Dvi savaites rakaliojau... Na išmetant kokį trejetą dienų, kai darbe nebuvo kada arba po darbo labiau "panelė paduškaitė" rūpėjo biggrin.gif biggrin.gif  O šiaip ir vakarais siuvinėdavau po 4-5 val... Tai nemanau jog aš greita....  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  Bet laaabaaaai ačiū už pagyras, manau jog spalvų derinys yra pavykęs  ax.gif  ax.gif

dėl išdėstymo galėčiau prisikabint, bet manau ir pati matai biggrin.gif O spalvytės liuks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 01 22, 21:46)
dėl išdėstymo galėčiau prisikabint, bet manau ir pati matai  biggrin.gif O spalvytės liuks 4u.gif

Gal kiek galėjau parinkt mažesnį skaičių šriftą g.gif g.gif O šiaip tai mažokai medžiagos viršuj.... Pasakyk kaip pačiai, aš kritiką priimu sveiku protu mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo čiolė: 22 sausio 2010 - 20:51