Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 83 tema

Žiūriu čia tokia diskusija vyko. Tai turbūt būsiu apsišovusi verysad.gif
Aš nusižiūrėjau paveikslą iš igolki.net ir kaip tik paskaičiau, kad ten nekokybiški darbeliai gali gautis cray.gif
Atsakyti
QUOTE(paule kaip saule @ 2010 01 21, 12:33)
Sveikos mergickos  4u.gif
Prie visu nuostabiu darbeliu dar ir diskusijos driekiasi apie schemas ir ju kokybe. Labai idomu. Bet pradinukei kryziavotojai net i galva nesauna mintis, kad scema, kuri patiko - gali buti nekokybiska. O juolab svetaines, kuriose gyva galybe schemuciu.
Bet noreciau pabrezti - kiekvieno skonis labai skirtingas, vienas alpsta nuo peizazu, kitas nuo natiurmortu ir t.t., o kito akys zavisi nespalvotais, konturinias ar dar kitais paveikslais. Zinoma, apie kokybe nesigincysiu, bet tik gerai igudus akis pamato, kaip skiriasi originalas nuo perkopijuoto ar kitaip spausdinto varianto.
O del nuomones - tam ir yra SM forumas, kad issakyti savo asmenine nuomone, padiskutuoti, pasidalinti ir pasirodyti savo gabumais. Juk viena, isgimdziusi gal but pirmaji savo gyvenime darbeli, taip nori ji parodyti. Kitai jis gali atrodyti banalybe, nekokybiskas ar beskonis. MAN viskas labai grazu ir as jau vien uz tai gerbiu zmogu, kad jis turi tiksla, nora ir kantrybe.....  mirksiukas.gif

Man toks itin nepadorus posakis tinka prie tavo pasakymo apie pradinuke siuvinetoja-nemoki p**, nereikia listi-pirk pradziai rinkinuka ir siuvinek. Sorry, slykstu, zinau, bet ar daug smegenu reikia suvokti, kad minimum 97% schemu Internete yra vogtos? Negi sedi geros tetulytes ir padaro schemas, o paskui dar issiuvineja, istaiso trukumus ir prideda nemokamai visiems.
O del skoniu, tai galime kalbeti bilia kiek, cia ir taip aisku. As kalbejau apie konkretaus paveikslo KOKYBE.
QUOTE(Saga @ 2010 01 21, 17:44)
kaip idomu....... o tai ka cia lyginti kai dedama reklamine versija ir siuvinetas, kad matytume koks tavo geras o jos blogas  g.gif ...... siaip man visa grazus tik tuos plemus as gal buciau linkusi mesti ant fotoaparato blykstes ir pan.  g.gif  g.gif noramlus tas darbas isiremins ir manau tikrai gaus klasuimu is aplinkiniu ar cia tikrai suvinetas, nes naturaliai daugeliui klausimu kyla ne del to kad nesimato siuvinejimo, o del to kad kai kam nerealu kad galima siuvinejant isgauti peizaza koki ir pan wink.gif man irgi buvo kosmosas kai pamaciau drauge issiuvinejusi geliu puokste... o kai suzinojau kad yra schemos spalvu kodai ir t.t. ziuriu i tai paprasciau wink.gif ir pati bandau ir nebeatrodo tai ypatingu gebejimu zmoniu uzsiemimas, siaip laisvalaikio praleidimas wink.gif

Labai idomu. biggrin.gif Gal netiksliai ivardinau ta savo ideta foto kaip "reklamine", bet mintis buvo ta, kad mazdaug atitiko peizazo ideja-dramatiskas dangus, namukas, valtele, vanduo, etc. Kaip rasiau, savo varianta buvau idejusi, ir nei kiek nenusivyliau rezultatu, nes siuvinejau originalu Dimensions rinkini, kuris mazai kuo skiriasi nuo mano idetos fotkes, gal net graziau atrodo realiai. Tiesiog nebenoriu vel to paties deti, be to keistokai tokiam kontekste atrodytu savo pacios siuvinetas darbas. Tiesiog norejau islikti objektyvi.

Zinoma, kad siuvinejimas yra laisvalaikis. Bet jei tokia "paprasta" smulkmena kaip KOKYBISKA schema dramatiskai gali pakeisti rezultata, tai kodel bent jau nepadaryti to? Tai ypac svarbu siuvinejant didelius darbus, kuriuose svarbu spalvu perejimai ir panasiai.

O siaip man dzin. Man patinka tobuleti. Kad ir DVI paveikslai. Gal paveda atmintis, bet berodos Tavo buvo toks nerealus sampler'is, kurio negaliu pamirsti. Tikiuosi nepaveda. blush2.gif
P. S. Nu jo, blykste kalta. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Toli: 22 sausio 2010 - 17:05
QUOTE(Paslaptele @ 2010 01 22, 17:55)
Žiūriu čia tokia diskusija vyko. Tai turbūt būsiu apsišovusi  verysad.gif
Aš nusižiūrėjau paveikslą iš igolki.net ir kaip tik paskaičiau, kad ten nekokybiški darbeliai gali gautis  cray.gif

Jei tik nusiziurejai, o nepradejai dar siuvinet, tai issirink kita, juk tiek daug graziu paveikslu yra, gal ka nors panasaus rasi. As kazkada irgi apsidziaugiau igolki kad ten tiek daug nemokamu schemu, bet kad vien pasididinus paveiksleli jau matosi, kad kazkas ne taip, margumynas kazkoks g.gif o buna igolki padaro schemu ir is kitu firmu paveikslu...na kaip cia issireikst..maciau HAED kelis, taip pat DIM peizazu pora. Na yra rimtos firmos paveikslas, kuris turi gera schema, o igolki kazkodel vis tiek pervaro per savo programa ir atseit jau ju schema doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2010 01 22, 17:02)
Jei tik nusiziurejai, o nepradejai dar siuvinet, tai issirink kita, juk tiek daug graziu paveikslu yra, gal ka nors panasaus rasi. As kazkada irgi apsidziaugiau igolki kad ten tiek daug nemokamu schemu, bet kad vien pasididinus paveiksleli jau matosi, kad kazkas ne taip, margumynas kazkoks g.gif o buna igolki padaro schemu ir is kitu firmu paveikslu...na kaip cia issireikst..maciau HAED kelis, taip pat DIM peizazu pora. Na yra rimtos firmos paveikslas, kuris turi gera schema, o igolki kazkodel vis tiek pervaro per savo programa ir atseit jau ju schema  doh.gif

Pradėti tai nepradėjau, bet siūliukus užsisakiau doh.gif Kažkaip aš mačiau, kad kažkokie blankūs tie paveikslėliai, bet galvojau gal išsisiuvinės ir gerai atrodys.
Man kaip pradedančiai, net į galvą neatėjo tokia mintis. Beje, gal galiu parodyti kas krito į akį?
Atsakyti
QUOTE(Paslaptele @ 2010 01 22, 17:11)
Pradėti tai nepradėjau, bet siūliukus užsisakiau  doh.gif Kažkaip aš mačiau, kad kažkokie blankūs tie paveikslėliai, bet galvojau gal išsisiuvinės ir gerai atrodys.
Man kaip pradedančiai, net į galvą neatėjo tokia mintis. Beje, gal galiu parodyti kas krito į akį?


aišku, dėk, gal kas turės kokią panašią mirksiukas.gif
Atsakyti
Nežinau ar įsidėtų pats paveikslas, todėl keliu Nuorodą 4u.gif
Būčiau dėkinga, jei pakomentuotų kas nors. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Paslaptele @ 2010 01 22, 18:26)
Nežinau ar įsidėtų pats paveikslas, todėl keliu Nuorodą  4u.gif
Būčiau dėkinga, jei pakomentuotų kas nors.  4u.gif


Nemanau, kad gausis kokybiskas darbas, vien sprendziant apie tuos ganetinai pasimetusius vienodu spalvu kryzelius baltam fone centre.
Atsakyti
QUOTE(Toli @ 2010 01 22, 17:30)
Nemanau, kad gausis kokybiskas darbas, vien sprendziant apie tuos ganetinai pasimetusius vienodu spalvu kryzelius baltam fone centre.

Supratau. Ačiū 4u.gif Reikės ieškoti kažko kito.
Atsakyti
paslaptėle, viena mergikė tą darbą siuvinėjo, štai koks rezultatas 4u.gif tikiuos, ji nesupyks, kad be jos leidimo jį čia įkėliau blush2.gif

user posted image
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Little angel: 22 sausio 2010 - 17:43
QUOTE(astulia @ 2010 01 22, 18:40)
paslaptėle, viena mergikė tą darbą siuvinėjo, štai koks rezultatas  4u.gif tikiuos, ji nesupyks, kad be jos leidimo jį čia įkėliau  blush2.gif


As ir tikiuosi, kad ji nesupyks, bet barzdoda merga gavosi. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Toli: 22 sausio 2010 - 17:43
Šiaip man to paveikslo idėja įdomi. O kai akis neįgudusi, tai ir neatkreipiau dėmesio koks tas veidas doh.gif
Atsakyti