Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 83 tema

o koks dydis kryžiukais? Gal gali didesnę foto arba nuorodą į ją įkelt? Nes dabar sunku pasakyt, kai iš arti nematai unsure.gif
Atsakyti
As lygtai taip ir darau g.gif
O ka galite pasakyti apie si pav., t.y. jo kokybe ir t.t.

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paule kaip saule: 22 sausio 2010 - 14:32
QUOTE(Little angel @ 2010 01 22, 13:07)
Pati kai pradedu siuvinėt, tai įveriu siūlą į adatą, perlenkiu jį pusiau. Tada įveriu adatą iš blogos pusės į gerą ir šiek tiek palieku siūlo galiuko kitoj pusėj (apie 1cm). Prispaudžiu pirštu, siūlo galiuką pakreipus horizontaliai, kad gultų į kairę pusę. Kadangi siuvinėju eilėmis iš dešinės į kairę ir atgal ir iš apačios į viršų, tai tokia kryptis man tinka (jei siuvinėjama iš kairės į dešinę, tai tada viskas tas pats, o siūliukas "žiūri" į dešinę). Tada prilaikydama tą galiuką su pirštu padarau du pusinius ir vertikalios kilpelės "III" jį užfiksuoja. Tesiu eilę toliau, o kai baigiu, grįžtu atgal suformuodama pilnus kryžiukus. (Nežinau ar aiškiai aprašiau).

aš darau lygiai taip pat biggrin.gif Tik fiksuoju už dviejų II ax.gif
QUOTE(rasiux- @ 2010 01 22, 13:52)
Pabandžiau padaryti šio gražuolio schemą- kaip manote- ar gera gautųsi (naudojausi  stitch art easy programa- 45 spalvos)

Kažkaip man rodos, kad kryžiukai tokiame smulkiame paveikslėlyje turėtų būti smulkesni. Arba tada čia būtų n blendingo doh.gif Na nes užmetus akį matosi, kad pvz, dabar viename kryželyje yra du trys atspalviai unsure.gif Arba Nimue tas schemas kažkaip kitaip daro ax.gif Bet šiaip paveiksliukas kiek mažokas kažką sakyt 4u.gif
Atsakyti
Paule kaip saule, o kas to paveiksliuko autorius, na koks dizainas, ar bent jau parašyk iš kokio tinklapio parsisiuntei, kokį dydį kryžiukais siūlo, kiek spalvų... Nes dabar matau tik nuotrauką įdėtą į rėmelius unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(paule kaip saule @ 2010 01 22, 13:43)
turiu kelias schemas is osinka.ru, man pvz. labai patinka si svetaine, daug info, schemu, palyginimu ir t.t.

Osinka yra forumas. Jie patys schemu nedaro, del to schemos, kurias tu turi, yra kokios nors kitos firmos. jei geros - tvarkoj. Ir rezultatas bus grazus, ir pasidziaugti galesi.
QUOTE(rasiux- @ 2010 01 22, 14:52)
Pabandžiau padaryti šio gražuolio schemą- kaip manote- ar gera gautųsi (naudojausi  stitch art easy programa- 45 spalvos)

Manau, kad ne. Sitam paveiksliukui reikia daug daug BS. Vien konvertuoti į kryžiukus nepakanka. O kodėl nenori siuvinėti jau esamų Nimue dizainų pagal J.B.Monge piešinius? Pirmiausia pabandyk pasiuvinėti esamus, tada tuo pačiu principu gali pabandyti daryti schemas iš tų piešinių, kuriems schemos nėra.
QUOTE(paule kaip saule @ 2010 01 22, 15:06)
O ka galite pasakyti apie si pav., t.y. jo kokybe ir t.t.

Little angel jau rašė. Parašyk iš kur gavai, kokios firmos, kaip vadinasi ir t.t. Iš to, ką čia įdėjai, pasakyti nieko neįmanoma.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 22 sausio 2010 - 14:22
QUOTE(paule kaip saule @ 2010 01 22, 15:06)

O ka galite pasakyti apie si pav., t.y. jo kokybe ir t.t.
user posted image

Šitas berots HAED dizaino, jei aišku pas tave ne padboras (nevykusi kopija su nekokiu rezultatu). Jei tai tikrai HAED'as, tai bus taip kaip ir paveiksliuke. Siuvinėti rekomenduojama ant 25ct ewo per vieną siūlą (pati HAED'ą siuvinėt pradėsiu, kai ant rėmo pakabinsiu)
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2010 01 22, 14:21)
Manau, kad ne. Sitam paveiksliukui reikia daug daug BS. Vien konvertuoti į kryžiukus nepakanka. O kodėl nenori siuvinėti jau esamų Nimue dizainų pagal J.B.Monge piešinius? Pirmiausia pabandyk pasiuvinėti esamus, tada tuo pačiu principu gali pabandyti daryti schemas iš tų piešinių, kuriems schemos nėra.


Ačiū Dvi- kaip tik tavo komentaro labiausiai laukiau- tu šiuose paveikslėliuose jau profė.
O į klausimą kodėl ne kitus- atsakau taip- kol kas šis man pasirodė pats pačiausias. O kol pabaigsiu savo didžiuosius darbus (be siuvinėjimo užsiimu ir kitais grandioziniais projektais)- gal ir šiam schema atsiras.
P.S. dydį nusistačiau 291x343 kryžiukų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasiux-: 22 sausio 2010 - 15:35
as jo irgi jau laukiu
Atsakyti
Tai va, strigo PC. Blue Boy - Selina Fenech by Michele Sayetta, kazkur 340x428 kr. nespejau uzziuret- skubejau, o daugiau nzn.
ir fantazy series "The Golden Butterfly" 280x364 (138 spalvos), o priciupau juos osinku forume. del kokybes 0 minciu g.gif
Cia bus mano metu darbas, kaip as gerai manau blush2.gif o gal ir keliu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 01 22, 16:43)
as jo irgi jau laukiu

Deja, artimiausiuose planuose jo nera
Atsakyti
paule kaip saule pagal duotus duomenis, tas berniuko pav. yra originalas
Atsakyti
QUOTE(paule kaip saule @ 2010 01 22, 16:46)
Tai va, strigo PC. Blue Boy - Selina Fenech by Michele Sayetta, kazkur 340x428 kr. nespejau uzziuret- skubejau, o daugiau nzn.
ir fantazy series "The Golden Butterfly" 280x364 (138 spalvos), o priciupau juos osinku forume. del kokybes 0 minciu  g.gif
Cia bus mano metu darbas, kaip as gerai manau  blush2.gif o gal ir keliu  doh.gif

Cia HAED. As siuvineti nebijociau, bet darbo bus jei ka ir daugiau kaip metams biggrin.gif Pabandziau surasti issiuvineta - nerandu, kad kas butu tokiu darbu pasigyres
Atsakyti