Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 83 tema

QUOTE(Paslaptele @ 2010 01 21, 19:00)
bet dabar turiu klausimą - iš kur jūs gaunat medžiagos didesniems paveikslams? Mano nusižiūrėtas paveikslas yra 175x200 kryželių, o medžiaga 40x50 cm. Iš bėdos aš tuos langelius susibraižyčiau, bet tada nelieka nei cm kraštams...


yra matuojamos iš rietimo, kiek nori atvynioja, atmatuoja, iškerpa mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglužė žiemos @ 2010 01 21, 17:15)
yra matuojamos iš rietimo, kiek nori atvynioja, atmatuoja, iškerpa mirksiukas.gif

Tai reikia kažkur į spec parduotuvę važiuoti? unsure.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukščiukas: 21 sausio 2010 - 17:31
Aš užmečiau siuvinėjimą gimus dukrytei, dabar daugiau mezgu jai, bet jau rankos niežti vėl siuvinėt tik laiko laisvo nėra labai daug
O jūsų visų darbeliai thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Noriu paklausti... DMC siūlais dar nesiuvinėjau, o dabar ketinu jų užsisakyti, bet man neašku ar DMC ir DMC muline yra tie patys siūlai? Nes schemoje parašyta DMC, o kai pažiūrėjau internetinėse parduotuvėse, ten grynai DMC nelabai yra, tai DMC satin, tai DMC muline. Tai man įdomu ar jų nr. atitinka tas pačias spalvas?
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2010 01 21, 17:44)
kaip idomu....... o tai ka cia lyginti kai dedama reklamine versija ir siuvinetas, kad matytume koks tavo geras o jos blogas  g.gif ...... siaip man visa grazus tik tuos plemus as gal buciau linkusi mesti ant fotoaparato blykstes ir pan.  g.gif  g.gif noramlus tas darbas isiremins ir manau tikrai gaus klasuimu is aplinkiniu ar cia tikrai suvinetas, nes naturaliai daugeliui klausimu kyla ne del to kad nesimato siuvinejimo, o del to kad kai kam nerealu kad galima siuvinejant isgauti peizaza koki ir pan wink.gif man irgi buvo kosmosas kai pamaciau drauge issiuvinejusi geliu puokste... o kai suzinojau kad yra schemos spalvu kodai ir t.t. ziuriu i tai paprasciau wink.gif ir pati bandau ir nebeatrodo tai ypatingu gebejimu zmoniu uzsiemimas, siaip laisvalaikio praleidimas wink.gif


kritikuojamas ne atlikimas ar idetas darbas, o schema pagal kuria buvo siuvinejama rolleyes.gif
dazniausiai issiuvinetas darbas net geriau atrodo nei reklamineje versijoje 4u.gif jei atsitinka priesingai, vadinasi kazkas buvo nekokybisko.
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 01 21, 16:05)
Reiks pamėgint, parašysiu ar kas keičiasi


aš irgi atskiriu kiekvieną giją, taip tipo turėtų kryžiukai puresni gautis smile.gif o susisuka taip pat, kaip ir neatskyrus biggrin.gif
Atsakyti
dievulėliau mano, va iš kur Nimukai gimsta wub.gif wub.gif wub.gif Tai yra Jeane - Baptiste Monge paveikslai

Nimukai


Dievinu Nimukus, o čia nuo tų grožių galva sukasi..... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Labas vakaras smile.gif

Kažin ar bepamenat mane, nes retai prisijungiu ax.gif Labai reikia pagalbos - noriu siuvinėti metrikiuką, bet neturiu siūlų koduotės doh.gif
user posted image
Būsiu be galo dėkinga, jei kuri atsiųstumėt ela.mano@gamil.com aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule danguje @ 2010 01 21, 18:40)
Labas vakaras smile.gif


Būsiu be galo dėkinga, jei kuri atsiųstumėt ela.mano@gamil.com aciuks.gif

pas mane toks
user posted image
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 01 21, 18:50)
pas mane toks
user posted image

Ačiū labai, tinka tokia bigsmile.gif aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(vikija @ 2010 01 21, 17:49)
Sveikos  smile.gif
Noriu paklausti... DMC siūlais dar nesiuvinėjau, o dabar ketinu jų užsisakyti, bet man neašku ar DMC ir DMC muline yra tie patys siūlai? Nes schemoje parašyta DMC, o kai pažiūrėjau internetinėse parduotuvėse, ten grynai DMC nelabai yra, tai DMC satin, tai DMC muline. Tai man įdomu ar jų nr. atitinka tas pačias spalvas?


DMC ir DMC muline yra tas pats. Kiek teko siuvinėti, numeriai spalvas tikrai atitinka. 4u.gif
Atsakyti