Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 83 tema

Sveikutes darbstulytes.. 4u.gif
Senei buvau uzsukusi blink.gif laaabai saunus Jusu darbelei...nuostabus...visoms ligiausiu kriziuku ir toliau...
Bet as triu Jums klausimeli.. blush2.gif susipainiojau ir nelabai suprantu... jai darbelio aukstis 120 plotis 104 kriziukai, tai kaip man medzegele susiskaicuoti..na bijau baisiai kad nenumazinti...ir dar nezinau darysiu ant 14 arba 18 aidos... bet kaip man pajimti gerai medzegos...negi parduotuvei langiukus skiacuoti.. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(e.meskine @ 2010 01 21, 14:12)
o geras as ir dabar tik suzinojau kad skirti po viena...tai tada nesisuks siulai? ar kaip? kodel? g.gif  g.gif

QUOTE(paukščiukas @ 2010 01 21, 15:01)
bigsmile.gif pirmą kart girdžiu, prašom plačiau, kas nuo to keičias? Nes jei siuvinėju iš 2, tai ir kerpu ilgą ir jį lenkiu pusiau  ax.gif

Žinokite kodėl tai nelabai galiu atsakyti blush2.gif
draugė iš Maskvos parsiveža žurnalus "Siuvinėjimas kryželiu" ir ten taip parašyta,na tipo ne taip labai suksis siūlai g.gif
O aš nedarydavau taip kaip Jūs,na kad vieną per pusę ir jis man jau savaime kartais būdavo susisukęs,o tai nervindavo o kai atskyriau ir tuomet juos sutapatinau tai lyg ir nelabai sukasi.
Atsakyti
Reiks pamėgint, parašysiu ar kas keičiasi
Atsakyti
QUOTE(masiniukas @ 2010 01 21, 17:38)
Bet as triu Jums klausimeli.. blush2.gif susipainiojau ir nelabai suprantu... jai darbelio aukstis 120 plotis 104 kriziukai, tai kaip man medzegele susiskaicuoti..na bijau baisiai kad nenumazinti...ir dar nezinau darysiu ant 14 arba 18 aidos... bet kaip man pajimti gerai medzegos...negi parduotuvei langiukus skiacuoti.. :


Gali pasiskaičiuoti:
Antras stulpelis nurodo skylučių kiekį - 10 cm
Aida 8 .......................32
Aida 11 ......................43
Aida 14 ......................55
Aida 16 ......................63
Aida 18 ......................70
Aida 20 ......................79
info iš pirmo psl mirksiukas.gif . Dabar žinai visus duomenis, pasiskaičiuok pati. kraštui dar pridėk minimum 2-3 cm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglužė žiemos: 21 sausio 2010 - 16:13
Sutinku ir as, kad kritika yra sveika drinks_cheers.gif. Juk savo klaidas labai sunku pamatyt, o dar sunkiau pripazint biggrin.gif .Sau as pritaikiau gera lietuviska patarle " is viso bliudo issirinko versio uodega" lotuliukas.gif. Anot DVI antrakart ant to greblio stengsiuos neuzlipt lotuliukas.gif
Atsakyti
masiniukas, taigi yra medziagelei apskaiciuoti skirti kalkuliatoriai. surasai kiek kur kryzeliu, kelinta aida, kiek cm krastam ir apskaiciuoja mirksiukas.gif
http://www.stitchpoi..._calculator.php
Atsakyti
Eglužė žiemos,Dantiste 4u.gif aciu laaabai...ot ziopla as visia kitaip supratau....aciu aciu aciu.... 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Toli @ 2010 01 20, 14:18)
Nesuprantu siuvinetoju, kurios lankosi sioje temoje, o vis tiek siuvineja neaiskiu firmu neaiskius paveikslus, todel rezultatas buna ne pats geriausias.  blush2.gif
Pvz. Dedu Dimensions paveiksla, kuri siuvinejau pati, bet samoningai dedu "reklamine" versija, o ne savo, kuri jau buvau idejusi praeitais metais. Tiesiog matyti svarus, "isbaigtas" vaizdas. Nekeliu sau uodegos, bet kas mate, nusiima ireminta darba nuo lentynos, kad paziuretu, ar tikrai siuvinetas paveikslas, o ne-nuotrauka.
user posted image

O dabar panasus labai nesenai idetas paveikslas. Na desinys virsutinis ketvirtadalis dar normaliai, bet siaip... blush2.gif

user posted image

Ka tik dar viena panasu plemuota idejo.

As cia nenoriu lazdavotis, kas ka nori, tas ta siuvineja, man tik gaila tiek laiko sugaisto hmmmm rezultatui.

summa summarum, cia siaip pastebejimas. Kam reikejo-supras. nieko nenoriu izeisti, bet kokio velnio siuvineti neaiskius paveikslus. Kad ir Dimensions-issidirbineja-trys gijos vieno, viena kitos, dvi gijos to, dvi ano, viena to, kita ano, bet rezultatas vertas vargo, o ne kazkokio rusio UAB'o, kuris perleidzia fotke per programa nesigilindamas i rezultata.  schmoll.gif Arba dazniausiai kazkokia moterele.  blush2.gif

Drauguze, AZ prasitryniau. Sorriukas.



kaip idomu....... o tai ka cia lyginti kai dedama reklamine versija ir siuvinetas, kad matytume koks tavo geras o jos blogas g.gif ...... siaip man visa grazus tik tuos plemus as gal buciau linkusi mesti ant fotoaparato blykstes ir pan. g.gif g.gif noramlus tas darbas isiremins ir manau tikrai gaus klasuimu is aplinkiniu ar cia tikrai suvinetas, nes naturaliai daugeliui klausimu kyla ne del to kad nesimato siuvinejimo, o del to kad kai kam nerealu kad galima siuvinejant isgauti peizaza koki ir pan wink.gif man irgi buvo kosmosas kai pamaciau drauge issiuvinejusi geliu puokste... o kai suzinojau kad yra schemos spalvu kodai ir t.t. ziuriu i tai paprasciau wink.gif ir pati bandau ir nebeatrodo tai ypatingu gebejimu zmoniu uzsiemimas, siaip laisvalaikio praleidimas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2010 01 21, 18:44)
kaip idomu....... o tai ka cia lyginti kai dedama reklamine versija ir siuvinetas, kad matytume koks tavo geras o jos blogas  g.gif ...... siaip man visa grazus tik tuos plemus as gal buciau linkusi mesti ant fotoaparato blykstes ir pan.  g.gif  g.gif noramlus tas darbas isiremins ir manau tikrai gaus klasuimu is aplinkiniu ar cia tikrai suvinetas, nes naturaliai daugeliui klausimu kyla ne del to kad nesimato siuvinejimo, o del to kad kai kam nerealu kad galima siuvinejant isgauti peizaza koki ir pan wink.gif man irgi buvo kosmosas kai pamaciau drauge issiuvinejusi geliu puokste... o kai suzinojau kad yra schemos spalvu kodai ir t.t. ziuriu i tai paprasciau wink.gif ir pati bandau ir nebeatrodo tai ypatingu gebejimu zmoniu uzsiemimas, siaip laisvalaikio praleidimas wink.gif



drinks_cheers.gif
Visiškai sutinku, nėra ko lyginti reklaminio darbo su natūraliu. Tai nesulyginama schmoll.gif Kiškutės darbas vertas pagyrimo. O vėliau, bus dar geriau mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas mergaitės 4u.gif
Seniai pas jus buvau užsukusi - atsirado leliukas ir baigėsi mano "katino dienos" unsure.gif todėl kurį laiką siuvinėjimą teko atidėti. Dabar žiūriu, kad laiko lyg ir atrasčiau savo pomėgiui, todėl pradėjau ieškoti ką norėčiau pasiuvinėti. Radau tiek grožių wub.gif bet dabar turiu klausimą - iš kur jūs gaunat medžiagos didesniems paveikslams? Mano nusižiūrėtas paveikslas yra 175x200 kryželių, o medžiaga 40x50 cm. Iš bėdos aš tuos langelius susibraižyčiau, bet tada nelieka nei cm kraštams... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paslaptele: 21 sausio 2010 - 17:00
QUOTE(zuzanele @ 2010 01 21, 17:49)
drinks_cheers.gif
Visiškai sutinku, nėra ko lyginti reklaminio darbo su natūraliu. Tai nesulyginama schmoll.gif Kiškutės darbas vertas pagyrimo. O vėliau, bus dar geriau mirksiukas.gif

As priejau isvados, kad pas mane darbe peizazas yra rudeniskas ir siek tiek tuo metu buvo rukas, todel ir yra toks neryskus, vietom susiliejes lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
tai jūs norit pasakyt, kad tokio ''reklaminio'' varianto nesugebėtumėt išgaut blink.gif blink.gif
Imi kokybišką schemą, nurodytus siūlus ir galutinis variantas jūsų tikrai nenuvils schmoll.gif
Atsakyti