Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 83 tema

QUOTE(Little angel @ 2010 01 19, 23:29)
Zolotoje Runo "Daughter" Dydis 140x220, 18 DMC aida, 14 DMC spalvų su blendingu
2009-12-04 - 2010-01-18.

Rėmų ieškot važiuosim penktadienį, tad kitą penktadienį planuoju jau įrėminti. Foto vakar naktį darytos, per daug pedantiškai nelyginau, nes bus skalbiama dar. Dabar tik kad markerį išplaut.

user posted image user posted image




Laba,

Ar butu galima gauti sio nuostabaus angeliuko schemute? eglista@gmail.com

Labai Jums aciu
Atsakyti
laba diena.noriu jūsų auksarankės paklausti.kaip susiuvama toki pakabukai
user posted image
user posted image
labai man jie gražūs,bet niekaip nesuprantu kaip taip gražiai jie susiūti.gal kuri galit padėt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(casolin @ 2010 01 21, 12:30)
pasirodau, tą savo nevykusį darbą g.gif  ax.gif

Tavo darbas geras ir gražus. Pabaik. Mano patys pirmi darbai prieš nnnnn metų irgi 6 gijom siuvinėti. Ir ką? Padarytos pagalvėlės, nuo to tok geriau nešiojasi biggrin.gif

Įkišiu trigrašį į diskusiją ax.gif Kartais geriau pirmą darbą laikyti juodraščiu. Tam, kad iš jo pasimokius kiti būtų geresni. Kartais geriau pirmo darbo nerėminti, o palaikyti jį stalčiuj porą metų, kad po to ištraukus pažiūrėti ar jis atlaikę metų kritiką. Jei atlaikė - valio, į rėmus ir ant sienos; jei ne - padarei iš jo kokią pagalvėlę, kuri susinešioja, nufotografavai kaip pirmą darbą ir ant sienos kabini ne pirmus, bet tokius, kurių po kurio laiko nereikės slėpti ir gailėtis išmestų rėminimui pinigų. O klaidas mes darom visi. Vargu ar atsirastų tokia, kuri pasakytų, kad jos pirmas darbas buvo idealus pasirinkimu ir visiškai be klaidų. Ir antram, ir penktam ne vienokių, tai kitokių jų dar būna. Ir skoniai, pasirinkimai labai keičiasi. Kuo daugiau prasėdi internete, kuo daugiau schemų perverti, kuo daugiau išsiuvinėtų darbų pamatai, tuo spartesnis yra tobulėjimas, skonio lavėjimas ir schemų pasirinkimas. Gaila tik to, kad pasirinkus pirmą prastą schemą, dažnai didelę ne pagal pradedančiojo jėgas, siuvinėjus pusę metų ir nusivylus gautu rezultatu daug kam apskritai prapuola noras siuvinėti. Tada tikrai geriau paieškoti kas padėtų pasirinkti tą pirmą schemą ir patartų. Tada ir šitoj temoj susižavėjimo 'ai' ir 'oi' būtų daugiau.

Kritika verčia tobulėti ir pasitempti. Vargu ar kam nors yra didelis stimulas tobulėti, jei niekas neparodo akivaizdžių klaidų ar trūkumų. Nesvarbu, kad šį kartą trūkumų gal jau nebeištaisysi. Jei įmanoma, juos bus galima paslėti, kad ne taip kristų į akis. Užtat protingas žmogus ant to pačio grėblio antrą kartą nebelips.
Papildyta:
QUOTE(eglista @ 2010 01 21, 13:41)
Ar butu galima gauti sio nuostabaus angeliuko schemute?  eglista@gmail.com

Pasiimk is CIA. Jei nerodo, prisiregistruok ir pasiprasyk i draugus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 21 sausio 2010 - 13:37
QUOTE(ruci @ 2010 01 21, 13:26)
Štai pabaigiau...

meškis kaip gyvas atrodo biggrin.gif Gražu! 4u.gif
Atsakyti
Laba diena.
Visiškai pritariu Paukščiukui kad sveika kritika thumbup.gif aš ir nuo jos užsikrėčiau suvinėjimu ir parodysiu kai bus įrėmintos savo orhes ir manau,kad tikrai nėra tobulybė nes pirmas darbas blush2.gif baigdama suvinėti tik sužinojau,kad atsiskirinat siūlus reikia skirti po vieną ir tik tuomet juos sudėti krūvon doh.gif ai niekis bus pasuktų kryželių,bet kas nesuprantas tai nematys o kas supranta-nutylės cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaliteja: 21 sausio 2010 - 13:54
QUOTE(Kaliteja @ 2010 01 21, 13:53)
Laba diena.
baigdama suvinėti tik sužinojau,kad atsiskirinat siūlus reikia skirti po vieną ir tik tuomet juos sudėti krūvon  doh.gif  ai niekis bus pasuktų kryželių,bet kas nesuprantas tai nematys o kas supranta-nutylės  cool.gif


o geras as ir dabar tik suzinojau kad skirti po viena...tai tada nesisuks siulai? ar kaip? kodel? g.gif g.gif
Atsakyti
sveikutes darbstuoles smile.gif 4u.gif
norejau paklausti gal kuri darbstuole siuvinejo AFRIKOS LIUTUS is dimensions? neturiu siulu rakto, yra tik spalvos surasytos ir numeriai. o koks simbolis koky siulu koda atitinka nebera. verysad.gif buciau labai dekinga uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaliteja @ 2010 01 21, 14:53)
baigdama suvinėti tik sužinojau,kad atsiskirinat siūlus reikia skirti po vieną ir tik tuomet juos sudėti krūvon  doh.gif  ai niekis bus pasuktų kryželių,bet kas nesuprantas tai nematys o kas supranta-nutylės  cool.gif

o as kaip tik visada imdavau 2 siulus iskart o ne po viena, man tada jie maziau sukasi g.gif nors dabar kai ismokau visko is sito forumo biggrin.gif tai imu viena ilga siula ir lenkiu pusiau, kad galima butu uztvirtint per kilpele blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(giedress @ 2010 01 21, 11:40)


juk nebuvo nei vieno komentaro, kad mesk į šiukšliadėžę savo darbą, nes jis niekam tikęs... unsure.gif Visos gi gražiai pasakė, kad schema ne kokia, tai ir vaizdas ne kaip žiūrisi. Bet buvo daug pagyrų už įdėtą darbą. Kažkaip apie tai turbūt nepagalvojei? 4u.gif

As ir nesakiau, kad kaskas liepe man ji mesti 4u.gif o siaaip tai tikrai dekui uz kritika, kita karta busiu atidesne rinkdamasi ka siuvineti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaliteja @ 2010 01 21, 13:53)
Laba diena.
Visiškai pritariu Paukščiukui kad sveika kritika  thumbup.gif  aš ir nuo jos užsikrėčiau suvinėjimu ir parodysiu kai bus įrėmintos savo orhes ir manau,kad tikrai nėra tobulybė nes pirmas darbas  blush2.gif  baigdama suvinėti tik sužinojau,kad atsiskirinat siūlus reikia skirti po vieną ir tik tuomet juos sudėti krūvon  doh.gif  ai niekis bus pasuktų kryželių,bet kas nesuprantas tai nematys o kas supranta-nutylės  cool.gif

bigsmile.gif pirmą kart girdžiu, prašom plačiau, kas nuo to keičias? Nes jei siuvinėju iš 2, tai ir kerpu ilgą ir jį lenkiu pusiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(casolin @ 2010 01 21, 12:59)
Aciū už padrasinimą ax.gif  blush2.gif  smile.gif Bet man dabat ir toliau teks tęsti ir ziuvinėti su tuo storu siūlu na iš visų 6, nes kitaip jau nebesigaus.. aš jau svarstau galimybe pradė iš naujo, reiktu dvigubai mažiau siūlų  doh.gif  biggrin.gif

As ir pradzioj su 6 siuvinejua, bet kai suzinojau jog reikia skirti tai su 4 siuvineju, skirtumo nera, bet siulu bent truputuka susitaupo lotuliukas.gif lotuliukas.gif
O siaip tai man kaip tik kritika skatina toliau siuvineti ir siuvineti ir parodysti, kad ir as kazka ismokau sito forumo pagalba 4u.gif

P.S. pasirodo ne as viena dar ziopliuke esu blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kiskute: 21 sausio 2010 - 15:06
QUOTE(Kiskute @ 2010 01 21, 17:04)
As ir pradzioj su 6 siuvinejua, bet kai suzinojau jog reikia skirti tai su 4 siuvineju, skirtumo nera, bet siulu bent truputuka susitaupo lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
O siaip tai man kaip tik kritika skatina toliau siuvineti ir siuvineti ir parodysti, kad ir as kazka ismokau sito forumo pagalba 4u.gif

P.S. pasirodo ne as viena dar ziopliuke esu blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif


Na matai ne tu viena ax.gif biggrin.gif Reiks ir man gal bandyti taip daryti mirksiukas.gif
Atsakyti