Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 83 tema

QUOTE(LOONA_ @ 2010 01 21, 10:57)
sveikutes, man visi darbeliai grazus ar jie tobuli ar kazko truksta. kadangi dar mokausi tai pradedu nuo mazu darbeliu. (gal ir del to kad noriu greito rezultato ir vaizdo )  tongue.gif

vat noriu issiuvineti si paveiksliuka savo destytojai gimtadienio proga, bet nzn noriu jusu patarimo ar verta butu cia ipaisyti tarkim skaicius (60 m. ), ar varda ir pavarde su gimimo data? o gal jubiliejui kazkas turi koki spec. paveiksliuka smile.gif

Man , šis paveiksliukas vaikiškas, kaip tokiai progai, aš nesiuvinėčiau ax.gif , na gal be kačiuko g.gif . Siūlyčiau pasirink kokią gėlę/es ir be jokių skaičių užrašų jas išsiuvinėk g.gif Nebent pažįsti gerai žmogų ir žinai , kad jam patiks. Aš siuvinėjau tetai tokias rožes, bet savo mamai ta pačia proga jų nesirenku rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
pasirodau, tą savo nevykusį darbą g.gif ax.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 01 21, 09:13)
Kiskute, tu nenusimink, sveika kritika verčia tobulėti. Aš kai čia prisijungiau ir parodžiau savo pirmuosius darbelius, taip pat gavau labai daug kritikos. Pirmas jausma nemalonus, bet paskum pradėjau domėtis ką darau netaip. Dabar džiaugiuos, kad radau šį forumą  bigsmile.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
aš taip pat tik čia sužinojau visas siuvinėjimo suptilybes drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos mergickos 4u.gif
Prie visu nuostabiu darbeliu dar ir diskusijos driekiasi apie schemas ir ju kokybe. Labai idomu. Bet pradinukei kryziavotojai net i galva nesauna mintis, kad scema, kuri patiko - gali buti nekokybiska. O juolab svetaines, kuriose gyva galybe schemuciu.
Bet noreciau pabrezti - kiekvieno skonis labai skirtingas, vienas alpsta nuo peizazu, kitas nuo natiurmortu ir t.t., o kito akys zavisi nespalvotais, konturinias ar dar kitais paveikslais. Zinoma, apie kokybe nesigincysiu, bet tik gerai igudus akis pamato, kaip skiriasi originalas nuo perkopijuoto ar kitaip spausdinto varianto.
O del nuomones - tam ir yra SM forumas, kad issakyti savo asmenine nuomone, padiskutuoti, pasidalinti ir pasirodyti savo gabumais. Juk viena, isgimdziusi gal but pirmaji savo gyvenime darbeli, taip nori ji parodyti. Kitai jis gali atrodyti banalybe, nekokybiskas ar beskonis. MAN viskas labai grazu ir as jau vien uz tai gerbiu zmogu, kad jis turi tiksla, nora ir kantrybe..... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(paule kaip saule @ 2010 01 21, 11:33)
Sveikos mergickos  4u.gif
Prie visu nuostabiu darbeliu dar ir diskusijos driekiasi apie schemas ir ju kokybe. Labai idomu. Bet pradinukei kryziavotojai net i galva nesauna mintis, kad scema, kuri patiko - gali buti nekokybiska. O juolab svetaines, kuriose gyva galybe schemuciu.
Bet noreciau pabrezti - kiekvieno skonis labai skirtingas, vienas alpsta nuo peizazu, kitas nuo natiurmortu ir t.t., o kito akys zavisi nespalvotais, konturinias ar dar kitais paveikslais. Zinoma, apie kokybe nesigincysiu, bet tik gerai igudus akis pamato, kaip skiriasi originalas nuo perkopijuoto ar kitaip spausdinto varianto.
O del nuomones - tam ir yra SM forumas, kad issakyti savo asmenine nuomone, padiskutuoti, pasidalinti ir pasirodyti savo gabumais. Juk viena, isgimdziusi gal but pirmaji savo gyvenime darbeli, taip nori ji parodyti. Kitai jis gali atrodyti banalybe, nekokybiskas ar beskonis. MAN viskas labai grazu ir as jau vien uz tai gerbiu zmogu, kad jis turi tiksla, nora ir kantrybe.....  mirksiukas.gif

visiskai sutinku smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(casolin @ 2010 01 21, 13:30)
pasirodau, tą savo nevykusį darbą g.gif  ax.gif


Casolin - butinai JI uzbaik ir dziaukis iki pazaliavimo, kad pavyko mirksiukas.gif mirksiukas.gif Kitas darbelis bus dar geresnis, trecias is viso super, t.t. ir t.t. Adata i rankas drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(paule kaip saule @ 2010 01 21, 13:52)
Casolin - butinai JI uzbaik ir dziaukis iki pazaliavimo, kad pavyko  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif Kitas darbelis bus dar geresnis, trecias is viso super, t.t. ir t.t. Adata i rankas  drinks_cheers.gif


Aciū už padrasinimą ax.gif blush2.gif smile.gif Bet man dabat ir toliau teks tęsti ir ziuvinėti su tuo storu siūlu na iš visų 6, nes kitaip jau nebesigaus.. aš jau svarstau galimybe pradė iš naujo, reiktu dvigubai mažiau siūlų doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(casolin @ 2010 01 21, 13:59)
Aciū už padrasinimą ax.gif  blush2.gif  smile.gif

Taip, faktas kaip blynas biggrin.gif siulu sunaudotum dvigubai maziau... Mano patirtis lygiai tokia pati kaip Tavo ax.gif
Pirmas darbelis - suniuko fotke - buvo pradeta siuvineti, kaip tos aklos vistukes lotuliukas.gif - nezinodama kas, kur, is kur, po kiek - bet is to Didelio noro ir issukio sau...
neturint jokio supratimo, bet pasiskaicius siuvinejimo pradziamoksli. Nu ir kas, dabar pagalvoju, - bet tai pirmas mano nuo mokyklos laiku darbas. Labai didziuojuosi, kad pabaigiau ir dabar ziuriu, kabo, grazu man.
O ar pradeti is naujo, ar baigt jau pradeta - spresti Tau paciai. Kaip bebutu - SEKMES 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2010 01 10, 14:55)
ax.gif pasirodisiu jau baigta pintine ax.gif
dydis 32x40 cm.  pradėtas buvo 2009,12,02

user posted image

o čia kita pusė  ax.gif
user posted image



Laba diena,

Norejau paklausti kokia siuvinejimo remo kaina??? eglista@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(paule kaip saule @ 2010 01 21, 14:14)
Taip, faktas kaip blynas  biggrin.gif siulu sunaudotum dvigubai maziau... Mano patirtis lygiai tokia pati kaip Tavo  ax.gif

O ar pradeti is naujo, ar baigt jau pradeta - spresti Tau paciai. Kaip bebutu - SEKMES  4u.gif


Na turbūt dar pagalvosiu kelias dienas ir tada nuspręsiu ką čia jau daryti, vistiek žinau kad būtent tokį paveikslą pasikabinsiu ant sienos, kada nors 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Štai pabaigiau...
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruci: 21 sausio 2010 - 12:38
QUOTE(ruci @ 2010 01 21, 12:26)
Štai pabaigiau...


kad ir nebesuskaičiuoju, keik kartų jį teko siuvinėt, bet man jis vistiek labai gražus wub.gif Nuotraukos ryškumas thumbup.gif
Atsakyti