Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 83 tema

QUOTE(čiolė @ 2010 01 20, 23:20)
Na tikrai  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Net nežinau ar kuri norsa drįstu prieštaraut???  g.gif  g.gif  g.gif


dristu. biggrin.gif Labiausiai gadina vaizda "ivardinimas", na tie vardai niekam nereikalingi.
ir siaip man ant kanvos atspausdinta nuotrauka vis tiek 100 kart graziau nei kryziuku isgimdyta, nors pripazistu, kad sitos kokybe-itin auksta. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Toli @ 2010 01 20, 22:53)
dristu.  biggrin.gif Labiausiai gadina vaizda "ivardinimas", na tie vardai niekam nereikalingi.
ir siaip man ant kanvos atspausdinta nuotrauka vis tiek 100 kart graziau nei kryziuku isgimdyta, nors pripazistu, kad sitos kokybe-itin auksta.  thumbup.gif

Patinka nepatinka,čia jau skonio reikalas. Kokybė tikrai gera,o vardai sutinku,kad vaizdą gadina. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 01 21, 01:58)
Patinka nepatinka,čia jau skonio reikalas. Kokybė tikrai gera,o vardai sutinku,kad vaizdą gadina. drinks_cheers.gif


Ka tik supratau SAVO skonio reikala. biggrin.gif Siaip issiuvinetos padoriausiai ziurisi daziausiai nespalvotos/sepia ir panasiai fotkes. Ir man jos labai primena ant kapu paminklu iskaltas foto. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Toli: 21 sausio 2010 - 01:26
QUOTE(Toli @ 2010 01 20, 16:18)
Nesuprantu siuvinetoju, kurios lankosi sioje temoje, o vis tiek siuvineja neaiskiu firmu neaiskius paveikslus, todel rezultatas buna ne pats geriausias.  blush2.gif
[/color]



na gerai sutinku su jumis,bet kaip merginos negali zinoti kokia ten bus shema ir paveikslas kai issisiuvines g.gif juk imame siuvineti tai kas mums atrodo grazu wub.gif o galutini rezultata pamatome tik kai ipusejame arba jau baigtas darbelis... tureciau pasiulyma KURIANT NAUJA TEMA,MANAU NEBUTU SUNKU PARASYTI,KOKIOS FIRMOS PATIKIMOS,KURIOS NE nes manau kad dauguma merginu pasiskaito pirmaji puslapi ir nuorodas pasiziurineja tai ir galetumet parasyti kokios firmos is ties geros,o i kurias net neverta pasiziureti schmoll.gif

tai tiek,aciu uz demesi 4u.gif

P.S visi darbeliai vienas uz kita grazesni,saunuoles merginos 4u.gif wub.gif man iki jusu tempu toli grazu,bet uz tad malonu pasiziureti kaip gimsta tokie nuostabus darbeliai jusu rankose wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grasimm: 21 sausio 2010 - 08:12
QUOTE(grasimm @ 2010 01 21, 09:10)
na gerai sutinku su jumis,bet kaip merginos negali zinoti kokia ten bus shema ir paveikslas kai issisiuvines g.gif juk imame siuvineti tai kas mums atrodo grazu wub.gif o galutini rezultata pamatome tik kai ipusejame arba jau baigtas darbelis...  tureciau pasiulyma KURIANT NAUJA TEMA,MANAU NEBUTU SUNKU PARASYTI,KOKIOS FIRMOS PATIKIMOS,KURIOS NE nes manau kad dauguma merginu pasiskaito pirmaji puslapi ir nuorodas pasiziurineja tai ir galetumet parasyti kokios firmos is ties geros,o i kurias net neverta pasiziureti schmoll.gif

tai tiek,aciu uz demesi 4u.gif



Aciu uz palaikyma 4u.gif 4u.gif 4u.gif nes jau visai nusiminusi buvau blush2.gif bet nors ir nera mano darbelis labai kokybiskas ir pan. bet man jis toks mielas wub.gif wub.gif ir tegul sako kas ka nori, as j tikrai baigisu siuvineti tongue.gif isireminsiu ir pasikabinsiu tongue.gif , o tada mokysiuosi atsirinkti tinkamas schemutes ir matysiu kaip tobuleju ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2010 01 19, 22:29)
Zolotoje Runo "Daughter" Dydis 140x220, 18 DMC aida, 14 DMC spalvų su blendingu
2009-12-04 - 2010-01-18.

labai gražu 4u.gif

QUOTE(Kajaus mamyte @ 2010 01 20, 00:07)
Sveikos, norėjau paklausti ar kuri nors esat siuvinėję Heaven and Earth Designs Zodiac ne su siūlomais Dmc,o su Anchor siūlais?

aš nerizikuočiau tokį didelį ir smulkų be galo gražų darbą siuvinėt konvertuotais siūlais ...čia labai svarbu atspalviai,kurie konvertuojant gali suvienodėti,nes kiek žinau anchor mažiau spalvų paletėje,ir keletą dmc spalvų atitinka tos pačios anchor spalvos,tai jei jos bus šalia tai rezultatas bus nekoks..tiesiog bus gaila darbo .nes rezultatas bus ne toks kokio bus tikėtasi verysad.gif ...manau sutaupyti pinigai bus neverti tų ašarų kurias liesi pamačius nekokį rezultatą

QUOTE(Toli @ 2010 01 20, 14:18)
Nesuprantu siuvinetoju, kurios lankosi sioje temoje, o vis tiek siuvineja neaiskiu firmu neaiskius paveikslus, todel rezultatas buna ne pats geriausias.  blush2.gif
Pvz. Dedu Dimensions paveiksla, kuri siuvinejau pati, bet samoningai dedu "reklamine" versija, o ne savo, kuri jau buvau idejusi praeitais metais. Tiesiog matyti svarus, "isbaigtas" vaizdas. Nekeliu sau uodegos, bet kas mate, nusiima ireminta darba nuo lentynos, kad paziuretu, ar tikrai siuvinetas paveikslas, o ne-nuotrauka.


drinks_cheers.gif

QUOTE(Kiskute @ 2010 01 20, 14:58)
o kai tik pradedi siuvineti, tai imi kas papuola,

nesąmonė ,aš labai ilgai rinkausi savo pirmą paveikslą,o dabar dar ilgiau renkuosi ,man turi būt be galo gražu tai ką siuvinėju,net užsakymui nesiuvinėčiau negražaus man paveiksliuko mirksiukas.gif

QUOTE(LoretaMer @ 2010 01 20, 16:17)
Sveikos merginos, turiu klausimeli, ruosiuosi siuvinet Michelangelo creation of Adam (ranku fragmentas)schema parsisiunciau is igolki gal kam teko siuvinet, noreciau zinot ar ten viskas tvarkoj su shema,

aš nesiuvinėčiau iš ilgolki net ,gaila darbo būtų schmoll.gif

QUOTE(Ingius272 @ 2010 01 20, 17:08)
O kazin dmc firmos negali but skirtingu atspalviu su tuo paciu numeriuku? g.gif

gali,ypač jei siūlai skirti ne vienai rinkai...aš vieną rinkinį siuvinėjau DMC azijietiškai rinkai,liko siūlų ,pradėjau siuvinėt jais,o kai pritrūkau ir nusipirkau pas mus parduodamu to pačio numeriuko ,tai spalva aiškiai skyrėsi keliais tonais,bet kadangi pas mane ten nelabai svarbu tie atspalviai nes jų ten labai daug,o medžio lapijoje visokių lapų yra ,tai nieko ir neardžiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiskute @ 2010 01 21, 08:52)
Aciu uz palaikyma 4u.gif  4u.gif  4u.gif  nes jau visai nusiminusi buvau blush2.gif  bet nors ir nera mano darbelis labai kokybiskas ir pan. bet man jis toks mielas wub.gif  wub.gif  ir tegul sako kas ka nori, as j tikrai baigisu siuvineti tongue.gif  isireminsiu ir pasikabinsiu tongue.gif , o tada mokysiuosi atsirinkti tinkamas schemutes ir matysiu kaip tobuleju ax.gif  ax.gif


Kiskute, tu nenusimink, sveika kritika verčia tobulėti. Aš kai čia prisijungiau ir parodžiau savo pirmuosius darbelius, taip pat gavau labai daug kritikos. Pirmas jausma nemalonus, bet paskum pradėjau domėtis ką darau netaip. Dabar džiaugiuos, kad radau šį forumą bigsmile.gif
Atsakyti
man visda malonu paziuret i savo pirma darba, nrsvarbu kad jam kazko truksta wub.gif . Vakar pagalvojau,gal kuri galetu man issiuvinet, o tai as nespesiu tiek daug ka planuoju, su savo tempais.....beeeeet neeee schmoll.gif koks dziaugsmas yra siuvinet, paimt svieziai siula, matyti kaip ryskeja piesinys,ciupinet medziaga,paejus i sona grozetis... wub.gif tongue.gif negaleciau to perleist kitam zmogui. va dovanom taip. o tai kas pas mane turi but mano ranku liesta cool.gif manau dauguma sutiks
Atsakyti
KURIANT NAUJA TEMA,MANAU NEBUTU SUNKU PARASYTI,KOKIOS FIRMOS PATIKIMOS,KURIOS NE
pritariu siai minciai. Aisku, apie tokias shemas kartais rasoma forume, bet visu temu is eiles juk neskaitom blink.gif.As ,kai radau si foruma, perskaiciau kelias temas atgal, bet nieko tokio neradau. Be to, ir neskaiciau su mintim- "o kur cia kabliukas? " Ten man patiko itin paprastos ir suprantamos shemos. Kaip pradedanciam zmogui, kuris neturi salia gyvo pavyzdzio, tai yra svarbu. O pirmas blynas daznai buna prisviles , nesu taip nusivylus, kad viska mesciau lotuliukas.gif Darbeli ireminsiu, kaip patare pauksciukas ir matysiu kaip tobuleju, kaip ir kiskute drinks_cheers.gif . Bent as taip tikiuos, nes dabar tai turiu daug gyvu pavyzdziu -jus visas ax.gif 4u.gif mirksiukas.gif drinks_cheers.gif Dvigubas kryziukas atrodo mazdaug taip : ant x dar uzdedi +
Atsakyti
QUOTE(grasimm @ 2010 01 21, 08:10)
na gerai sutinku su jumis,bet kaip merginos negali zinoti kokia ten bus shema ir paveikslas kai issisiuvines g.gif juk imame siuvineti tai kas mums atrodo grazu wub.gif o galutini rezultata pamatome tik kai ipusejame arba jau baigtas darbelis...  tureciau pasiulyma KURIANT NAUJA TEMA,MANAU NEBUTU SUNKU PARASYTI,KOKIOS FIRMOS PATIKIMOS,KURIOS NE nes manau kad dauguma merginu pasiskaito pirmaji puslapi ir nuorodas pasiziurineja tai ir galetumet parasyti kokios firmos is ties geros,o i kurias net neverta pasiziureti schmoll.gif

visa bėda, kad pirmą puslapį skaito tik vienetai... Ir kiekvienoj temoj vis atsiranda mergaičių, kurios siuvinėja iš igolki.net. Na negi nėra kitų puslapių, kur pilna schemų? Kaip iš viso randat igolki.net schemas, jeigu tiesiog imat pirmą pasitaikiusį gražų paveiksliuką?
QUOTE(Kiskute @ 2010 01 21, 08:52)
Aciu uz palaikyma 4u.gif  4u.gif  4u.gif  nes jau visai nusiminusi buvau blush2.gif  bet nors ir nera mano darbelis labai kokybiskas ir pan. bet man jis toks mielas wub.gif  wub.gif  ir tegul sako kas ka nori, as j tikrai baigisu siuvineti tongue.gif  isireminsiu ir pasikabinsiu tongue.gif , o tada mokysiuosi atsirinkti tinkamas schemutes ir matysiu kaip tobuleju ax.gif  ax.gif

juk nebuvo nei vieno komentaro, kad mesk į šiukšliadėžę savo darbą, nes jis niekam tikęs... unsure.gif Visos gi gražiai pasakė, kad schema ne kokia, tai ir vaizdas ne kaip žiūrisi. Bet buvo daug pagyrų už įdėtą darbą. Kažkaip apie tai turbūt nepagalvojei? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 01 13, 16:55)

sveikutes, man visi darbeliai grazus ar jie tobuli ar kazko truksta. kadangi dar mokausi tai pradedu nuo mazu darbeliu. (gal ir del to kad noriu greito rezultato ir vaizdo ) tongue.gif

vat noriu issiuvineti si paveiksliuka savo destytojai gimtadienio proga, bet nzn noriu jusu patarimo ar verta butu cia ipaisyti tarkim skaicius (60 m. ), ar varda ir pavarde su gimimo data? o gal jubiliejui kazkas turi koki spec. paveiksliuka smile.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif Prisijungsiu prie jūsų, visų darbeliai tokie nuostabūs 4u.gif Aš atradau savo seniau pradėtą darbelį, bet tik dabar skaitinėdama supratau, kad reikia siuvinėti su keliais siuliukais iš tų 6,ar taip supratau? o aš pradėjus siuvinėt kryželius su visais 6 siūlais, turbūt tai nedovanotina biggrin.gif ir dar net nežinau koks tos mano medžiagos numeris tai dabar galvoju kad darbo užbaiginėt neverta, nes dar labai daug likę, o ir dabar jis man atrodo nebedailus, šleivas blush2.gif biggrin.gif bet gaila įdėto darbo, turbūt teks iš naujo imtis darbo schmoll.gif doh.gif
Atsakyti