Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 83 tema

Merginos, darbuojates, tai net grazu ziuret drinks_cheers.gif procesai visi ir darbai kokie nemazi numatyti drinks_cheers.gif
astulia, o kas pas tave galutiniam variante? bigsmile.gif kazkas grazaus 4u.gif

little angle, superinis darbas drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif tikrai kad nematytas darbas ir tooooks mielas wub.gif ilgai uztrukai? g.gif
Atsakyti
Labas rytas auksarankes 4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Višniukė: 20 sausio 2010 - 08:42
sveikos, merginos. Pabaigiau savo pirmaji darba, gavos gan didelis 70cm -53cm, siuvinejau dvigubu kryzeliu. Rezultatas gavos schmoll.gif ir tikrai nesirodyciau, jei ne pazadas parodyt,kokios kokybes shemos xrest. ru. Gryna tiesa- pradek nuo mazu doh.gif http://www_fotoz_lt/....jpg?1263968429 Foto dariau su telefonu, tai nekokia gavos, ale esme manau, matos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 3Zzz: 20 sausio 2010 - 08:54
QUOTE(Little angel @ 2010 01 19, 22:29)
Zolotoje Runo "Daughter" Dydis 140x220, 18 DMC aida, 14 DMC spalvų su blendingu



wub.gif nuostabu, labai švelnu
QUOTE(3Zzz @ 2010 01 20, 08:52)
sveikos, merginos. Pabaigiau savo pirmaji darba,

Nėra jau toks visai blogas, parink gražius rėmelius, visai bus neblogai mirksiukas.gif . Patikėk, būna daaaaug baisiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(V .I .R .G .U .T .E @ 2010 01 19, 23:42)
  kiek laiko siuvinejai?


PRADĖJAU 2009-12-04 baigiau 2010-01-18 mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiesiog3 @ 2010 01 20, 08:38)
astulia, o kas pas tave galutiniam variante?  bigsmile.gif kazkas grazaus  4u.gif


čia DIM rinkinys

user posted image

Little angel, šaunuolė tu, taip greit įveikei tokį nuostabų darbą wub.gif lauksim pasirodant su įrėmintu mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano retro masinyte

user posted image

keliaus i Prancuzijos maza kaimeli dovanu
Atsakyti
Labutis, šaunuolė merginos. thumbup.gif

O aš pagalvojau, kad jau mažumėlę dienos šviesesnė patapo, reikia traukti iš spintos savo paukštelius. g.gif
Atsakyti
Little angel - grazus ir nematytas darbelis wub.gif ir labai greitai atliktas thumbup.gif

Astulia - irgi sparciai stumiesi i prieki 4u.gif

3Zzz - ka reiskia dvigubi kryzeliai rolleyes.gif sunku vertinti kokybe, kai telefonu fotografuota sad.gif ir taip is toli. bendras vaizdas visai mielas 4u.gif

Atsakyti
Nesuprantu siuvinetoju, kurios lankosi sioje temoje, o vis tiek siuvineja neaiskiu firmu neaiskius paveikslus, todel rezultatas buna ne pats geriausias. blush2.gif
Pvz. Dedu Dimensions paveiksla, kuri siuvinejau pati, bet samoningai dedu "reklamine" versija, o ne savo, kuri jau buvau idejusi praeitais metais. Tiesiog matyti svarus, "isbaigtas" vaizdas. Nekeliu sau uodegos, bet kas mate, nusiima ireminta darba nuo lentynos, kad paziuretu, ar tikrai siuvinetas paveikslas, o ne-nuotrauka.
user posted image

O dabar panasus labai nesenai idetas paveikslas. Na desinys virsutinis ketvirtadalis dar normaliai, bet siaip... blush2.gif

user posted image

Ka tik dar viena panasu plemuota idejo.

As cia nenoriu lazdavotis, kas ka nori, tas ta siuvineja, man tik gaila tiek laiko sugaisto hmmmm rezultatui.

summa summarum, cia siaip pastebejimas. Kam reikejo-supras. nieko nenoriu izeisti, bet kokio velnio siuvineti neaiskius paveikslus. Kad ir Dimensions-issidirbineja-trys gijos vieno, viena kitos, dvi gijos to, dvi ano, viena to, kita ano, bet rezultatas vertas vargo, o ne kazkokio rusio UAB'o, kuris perleidzia fotke per programa nesigilindamas i rezultata. schmoll.gif Arba dazniausiai kazkokia moterele. blush2.gif

Drauguze, AZ prasitryniau. Sorriukas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Toli: 20 sausio 2010 - 14:43
SUPER MERGINOS!!! LABAI GRAŽU!!!
Šiuo metu nesiuvinėju jokio darbelio, bet man labai patinka.
Paskutinį siuvinėjau, kai gimė vaikiukas, ta proga jam padariau darbelį su jo vardu, gimimo data, svoriu, ūgiu. Pridėjau dar šalia jo pirmąją kepurytę, kojinytes ir kelis mažus meškučius. Tik va parodyti savo darbelio Jums negaliu blush2.gif, nes neduoda nuotraukos įkelti. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vitalija.vilke @ 2010 01 20, 15:40)
SUPER MERGINOS!!! LABAI GRAŽU!!!
Šiuo metu nesiuvinėju jokio darbelio, bet man labai patinka.
Paskutinį siuvinėjau, kai gimė vaikiukas, ta proga jam padariau darbelį su jo vardu, gimimo data, svoriu, ūgiu. Pridėjau dar šalia jo pirmąją kepurytę, kojinytes ir kelis mažus meškučius. Tik va parodyti savo darbelio Jums negaliu blush2.gif, nes neduoda nuotraukos įkelti. unsure.gif

drinks_cheers.gif Sveika prisijungus, parašiau į až
Atsakyti