Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 83 tema

QUOTE(Wasara @ 2010 01 18, 23:22)
Daiko, žiūriu, kad palikai baltus siūlus, kuriais medžiagą susižymėjai. Ar nebus paskui tau sunku juos ištraukt?  g.gif Man tai siūlai taip užsisiuvinėja, kad paskui darbas gadinas juos traukiant, tai dabar visada prieš pradėdama naujam kvadratuke siuvinėt, siūlus ištraukiu


aš irgi visada susidaigstau kvadračiukais,stengiuosi neuzsiuvinėt siūlo,o traukiant netraukiu per visą,o po truputį ir man gražiai išsitraukia.

Daiko,astulia,rasiux,- laaabai šaunūs procesai,sparčiai judate pirmyn thumbup.gif šaunuolės visos thumbup.gif
Atsakyti
bigsmile.gif Puikūs procesai, prisidedu prie pagyrų thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
bigsmile.gif oho koks labas rytas bigsmile.gif

Kai pamaciau ka jus merginos siuvinejat tai savo net nesiryztu rodyt lotuliukas.gif pasirodysiu savaites pabaigoj - tikiuosi gausis man nors kiek pasiuvinet.
Dabar siuvineju metrikiukus. Bet dar tik kelis kriziukus issiuvinejau ax.gif tai ner ko cia eterio terst tongue.gif
O jus saunuoliu saunuoles thumbup.gif Seniau Dzeine mane uzkretinejo savo ispudingais darbeliais wub.gif niu bet ziuriu dabar man jau niekur nepavyks pabegt nuo sitos ligos tongue.gif kai visos taip nerealiai siuvinejat 4u.gif
Atsakyti
o dėl ko medžiagytę pasidalinat baltu siūliuku? na kvadratėliais? ax.gif
Atsakyti
Kad butu lengviau skaiciuotis 4u.gif na galima ir ne siulu o specialiu markeriu. yra toks kur pats po kazkurio laiko isnyksta yra ir kai baigi siuvineti pamerki i drungna vandeni ir isnyksta. as seniau nesizymedavau bet zymetis daug lengviau siuvinejasi ypac didesni paveikslai thumbup.gif
Atsakyti
Mano vis dar siuvinejammas paveiksliukas 4u.gif

http://public.fotki....s/dscn8133.html
Atsakyti
aišku, dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiskute @ 2010 01 19, 12:01)
Mano vis dar siuvinejammas paveiksliukas  4u.gif



bus labai grazu 4u.gif mano svajoneje ir koks grazus peizazas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiskute @ 2010 01 19, 12:01)
Mano vis dar siuvinejammas paveiksliukas  4u.gif

Labai grazus paveikslas bus wub.gif O cia pati shema dareis?
Atsakyti
QUOTE(Kiskute @ 2010 01 19, 12:01)
Mano vis dar siuvinejammas paveiksliukas  4u.gif

http://public.fotki....s/dscn8133.html


Labai dailu. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiskute @ 2010 01 19, 14:01)
Mano vis dar siuvinejammas paveiksliukas  4u.gif

http://public.fotki....s/dscn8133.html


Šaunuolė thumbup.gif Bus gražu. Laukiam galutinio rezultato mirksiukas.gif
Atsakyti
Kokie darbeliai, kokie procesai wub.gif thumbup.gif visu nesuvardinsiu, Paukščiuko rozes nuostabios wub.gif labai man idomiai ta dazyta medziaga atrodo bendram paveiksle wub.gif astulios erelio jau kiek daug bigsmile.gif thumbup.gif Kiskutes peizazo irgi jau pabaiga sviecia bigsmile.gif Daiko tigras fainas, grazus spalvu perejimai thumbup.gif na va ir nebeprisimenu ka dar pagirt, tiek visko daug, kasdien tik aikcioji ir seile varvini lotuliukas.gif visoms po baliona 4u.gif o mano procesas visai suletejes, mokslai spaudzia, tai neleidzia sazine ilgai siuvinet blush2.gif na bet gal greitu laiku pasirodysiu blush2.gif
Atsakyti