Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 83 tema

mergaitės,
kažkuri rodėte pagalvėlę vestuviniems žiedams,
reikia ir nerandu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2010 01 18, 18:52)
mergaitės,
kažkuri rodėte pagalvėlę vestuviniems žiedams,
reikia ir nerandu blush2.gif

einam į schemų temikę, įkelsiu ką turiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano mažo paveiksliuko procesas:
user posted image

Žinoma iki paukščiuko rožių wub.gif taaaaaaaaaip toooooooli smile.gif
Atsakyti
labutis pauksciuk smile.gif maciau siuvineji labai grazias geles gal galetumej ju schenute atsiusti man? ax.gif jurvilte@gmail.com
Atsakyti
Pasirodisiu siuo metu siuvinejamo darbelio procesu smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiko: 18 sausio 2010 - 20:50
Šaunuolės, merginos, gražiai darbuojatės. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurvilte @ 2010 01 18, 20:24)
labutis pauksciuk smile.gif  maciau siuvineji labai grazias geles gal galetumej ju schenute atsiusti man? ax.gif  jurvilte@gmail.com

schemą turiu popieriniam variante smile.gif
Atsakyti
nu ką, ir aš pasirodysiu su savo procesu ax.gif

user posted image
Atsakyti
simon4, rasiux-, Daiko, astulia, labai dailūs procesai thumbup.gif Šauniai darbuojatės thumbup.gif
Daiko, žiūriu, kad palikai baltus siūlus, kuriais medžiagą susižymėjai. Ar nebus paskui tau sunku juos ištraukt? g.gif Man tai siūlai taip užsisiuvinėja, kad paskui darbas gadinas juos traukiant, tai dabar visada prieš pradėdama naujam kvadratuke siuvinėt, siūlus ištraukiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wasara: 18 sausio 2010 - 22:23
QUOTE(astulia @ 2010 01 18, 22:18)
nu ką, ir aš pasirodysiu su savo procesu  ax.gif


Oho, kiek darbo įdėta. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Wasara @ 2010 01 18, 23:22)
Daiko, žiūriu, kad palikai baltus siūlus, kuriais medžiagą susižymėjai. Ar nebus paskui tau sunku juos ištraukt?  g.gif Man tai siūlai taip užsisiuvinėja, kad paskui darbas gadinas juos traukiant, tai dabar visada prieš pradėdama naujam kvadratuke siuvinėt, siūlus ištraukiu

Kai parasei, puoliau kur issiuvineta traukti siuliukus ir traukiasi jie thumbup.gif siuvinejimo nei trupucio negadina smile.gif
Atsakyti
Daiko, tai gerai, nes būtų gaila daug darbo įdėjus paskui sugadint gražų darbą thumbup.gif
Atsakyti