Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 83 tema

as siuvineju pagal pilnu kryziuku virsutinio siulo krypti smile.gif
Atsakyti
vadinasi galvojau teisingai...aciukas
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2010 01 17, 18:48)
ooo... reiks ten nesti ... o kaip kainos ? labai nesikandzioja ? daba krize tai reik visur taupyt  doh.gif  lotuliukas.gif


kai paskutinį kartą nešiau, tai nesikandžiojo tos kainos, dabar tai net nežinau g.gif pas mane albumėly pažiūrėk, kur vilkai įrėminti, tai nešiau ten ir su viskuo sumokėjau apie 50 lt. čia brangiausiai, kiek mokėjau už vieną darbą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 01 17, 13:40)
Rožių procesas  rolleyes.gif

PAUKŠČIUK Rožės nuostabiai skleidžiasi,o jau kvapą tai net už Lietuvos ribų jaučiu. smile.gif VNŽ nuostabu. thumbup.gif
Atsakyti
Labutis, gražiai darbuojatės. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2010 01 17, 20:49)
kai paskutinį kartą nešiau, tai nesikandžiojo tos kainos, dabar tai net nežinau  g.gif pas mane albumėly pažiūrėk, kur vilkai įrėminti, tai nešiau ten ir su viskuo sumokėjau apie 50 lt. čia brangiausiai, kiek mokėjau už vieną darbą  4u.gif



aciu labai uz info smile.gif antradieni reiks nunest ten savo kruva neiremintu darbu smile.gif
Atsakyti
laba atsiprasau kad neparasiau. mano adresas asta_prot@yahoo.co.uk aciu
Atsakyti
Paukščiuk, iš čia įlindau ir negaliu nepagirt tavo rožių. Fantastiškai gražu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 01 17, 16:40)
ačiū, ačiū mergaitės  4u.gif

gal parodyk paveiksliuką, gal kuri nors turės spalvų raktą  g.gif

Rožių procesas  rolleyes.gif
dabar
user posted image


Pauksciuk, cia pats graziausias mano matytas paveikslas su gelemis thumbup.gif nu nerealiai originalus ir grazus doh.gif wub.gif wub.gif super thumbup.gif sau siuvineji? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiesiog3: 17 sausio 2010 - 21:22
QUOTE(e.meskine @ 2010 01 17, 18:56)
nu Jus visos ir pavarot  thumbup.gif  lotuliukas.gif  saunuoles kruopstuoles visom  4u.gif  4u.gif  4u.gif
na o man atsistojo klausimelis...nusiziurejau schemute o ten yra pusiniu kryziuku...dar neteko susidurti..tai va...tas kryziukas turi kaip gulti? jokio skirtumo? ar i ta puse kur pilno kryziuko virsutinis siuliukas  g.gif

Reikėtų žiūrėti į dizainą, nes pavyzdžiui Dimensions schemose pusinis priešingas viršutiniam.
Pas mane panašiai buvo:
user posted image
Čia gal nelabai matyti, bet pusiniai į kitą pusę nei viršutiniai siekiant sukurti žolės faktūrą. 4u.gif
Atsakyti
Kiek daug gražių darbų wub.gif Ypač sužavėjo paukščiuko rožių procesas wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
ačiū mielosios wub.gif wub.gif . besiuvinėdama jas įsimylėjau, bet deja, tai užsakymas rolleyes.gif
Atsakyti