Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 83 tema

QUOTE(kreazi02 @ 2010 01 16, 23:35)
bigsmile.gif labuka visos merginos. turiu beda gal kas gales padeti ieskau didelio  gan didelio paveikslo siuvinejamo kryzeliu su visa schemyte ir  spalvonis, gal kas gali padeti? labai buciau dekinga juste.vincas@gmail.com cool.gif


o tu bent įsivaizduoji, kiek tokių paveikslų yra? biggrin.gif niekas tau nieko nesiųs, jei konkrečiai nepasakysi, ko nori cool.gif
Atsakyti
QUOTE(kreazi02 @ 2010 01 17, 00:35)
bigsmile.gif labuka visos merginos. turiu beda gal kas gales padeti ieskau didelio  gan didelio paveikslo siuvinejamo kryzeliu su visa schemyte ir  spalvonis, gal kas gali padeti? labai buciau dekinga juste.vincas@gmail.com cool.gif


tam yra speciali scemu paieskos temuke mirksiukas.gif

pauksciuk, toks kruopstus tas tavo augalelis wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2010 01 16, 22:14)
o kur remina vietoj?  blush2.gif  man aplink biga kurnors poros km spinduliu butu gerai rast  blush2.gif

labutis gal galetumete man atsiusti schema kur toks leliukas ant ranku? maciau jusu albume issiuvineta. labai patinka. koki ismatavimai to paveikslo?
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2010 01 17, 00:31)
o tu kretingoj neneši rėmint? aš visada rėminu ARS ET DECUS rėminimo salone Rotušės aikštėj   smile.gif


o kurioj cia vietoj? smile.gif ten leistis i toki rusy reikia ? blush2.gif
QUOTE(asta_prot @ 2010 01 17, 02:32)
labutis gal galetumete man atsiusti schema kur toks leliukas ant ranku? maciau jusu albume issiuvineta. labai patinka. koki ismatavimai to paveikslo?



atsiusiu jei parasysi kur smile.gif dydis tai 140x120 kryziuku
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliuchiux: 17 sausio 2010 - 09:53
Pauksciuk, gal galima butu sito paskutinio grozio chemutes? lb man tiktu anytai jubiliejaus proga padovanot ax.gif
Atsakyti
labai gražus darbelis Paukščiuk thumbup.gif

mergaites o kaip atspėti koks numeris siūliuko jei tik pavadinimas parašytas 4u.gif
Atsakyti
ačiūkas dar kartelis oro_buckis.gif

paukščiuk miela trijulė wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dowi: 17 sausio 2010 - 13:05
QUOTE(isdykele @ 2010 01 17, 13:48)
labai gražus darbelis Paukščiuk thumbup.gif

mergaites o kaip atspėti koks numeris siūliuko  jei tik pavadinimas parašytas 4u.gif


tada problematiska, nes atspalviu yra daug doh.gif galima bandyt imti siulu lenteles ir derint pagal pavadinima ir spalva is akies... bet kruvinas darbas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(isdykele @ 2010 01 17, 12:48)
labai gražus darbelis Paukščiuk thumbup.gif

mergaites o kaip atspėti koks numeris siūliuko  jei tik pavadinimas parašytas 4u.gif


ačiū, ačiū mergaitės 4u.gif

gal parodyk paveiksliuką, gal kuri nors turės spalvų raktą g.gif

Rožių procesas rolleyes.gif
buvo
user posted image
dabar
user posted image
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 01 17, 16:40)

Rožių procesas  rolleyes.gif
buvo

dabar
user posted image

Nu jau įsivaizduoju SUPER grožis bus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Nu Paukščiuk pavarai liaudiškai kalbant net žandikaulis atvėpo thumbup.gif

user posted image
va šio, nes ten kur radau tai nėra parašyta skaičiukų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo isdykele: 17 sausio 2010 - 16:25
QUOTE(paukščiukas @ 2010 01 17, 17:40)
Rožių procesas  rolleyes.gif


Pasaka bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti