Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 83 tema

QUOTE(paukščiukas @ 2010 01 16, 19:13)
aš mintį tai pagavau, bet va romėniškai nesiriša, turėtų būt II.XI(vasario 11d), o kad būtu II.II, tai vasario 2d g.gif

doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif Tu visiškai teisi.... doh.gif doh.gif doh.gif Ale tai varna esu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Nebežinau kaip skaičiuot romėniškai (tik va bėda, kad vasario 3 išskrendu savaitei bigsmile.gif tai tikrai pati negalėčiau )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo čiolė: 16 sausio 2010 - 20:03
sveikos ... reikia klaipedoj reminimo centro kur kokybiskai ir nebrangiai remina ... gal kas bige reminot ? blush2.gif o gal kretingoj zinot kur gerai remina blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliuchiux: 16 sausio 2010 - 20:03
QUOTE(egliuchiux @ 2010 01 16, 21:02)
sveikos ... reikia klaipedoj reminimo centro kur kokybiskai ir nebrangiai remina ... gal kas bige reminot ? blush2.gif o gal kretingoj zinot kur gerai remina blush2.gif

Big'e jie vietoj nerėmina, veža jei gerai pamenu į Jonavą... Tai laukt teks savaitę...
Atsakyti
QUOTE(čiolė @ 2010 01 16, 21:04)
Big'e jie vietoj nerėmina, veža jei gerai pamenu į Jonavą... Tai laukt teks savaitę...



o kur remina vietoj? blush2.gif man aplink biga kurnors poros km spinduliu butu gerai rast blush2.gif
Atsakyti
[quote=Donalita,2010 01 15, 22:22]
Išsirinkau Pavasario Angelą didžiąja dalimi todėl, kad jis palyginti mažas 350x282 kryžiukai -
[/quote]
labai gražus angelas,kada nors ir aš bandysiu kažką panašaus nukryžiavot ,bet dar ilgai reikia pirštukus miklint ,kad lygūs kryžiukai gautųsi ,čia reikia būt su stažu ,kad tokio grožio imtis ... blush2.gif

[quote=zefiriukas,2010 01 15, 23:21]
Sveikos merginos tikiuosi ir mane priimsit į savo draugišką būrį.
[/quote]
nagi labai dailu... 4u.gif

[quote=Sazha,2010 01 16, 00:27]
O aš va, savo nykštukų ugnelę iškūrenau, užkaičiau arbatinį ir rodaus, kaip žadėjus:
Čia 18aida, dviem DMC siūliukais siuvinėta. Turbūt prityrusios siuvinėtojos taip nežaidžia, bet man įdomiau siuvinėt motyvus, paskui juos sujungt, paskui foną "spalvint"... Tai taip ir pinu savo žiemos pasaką... pamaži Man smagu
[/quote]
ir man patinka taip žaisti,kitaip net neįsivaizduoju ax.gif

[quote=dovyda,2010 01 16, 11:32]
kazkada pagavau minti, kad siuvinejimas kryzeliu tarsi deliones deliojimas ax.gif kiekvienas kryzelis turi atgulti i savo vieta, rezultatas - fantastiskas
[/quote]
drinks_cheers.gif ,gerai pasakyta mirksiukas.gif

[quote=Dowi,2010 01 16, 11:46]
kiek grožių jūsų darbštuolės tikros
[/quote]
thumbup.gif ,tas lelijos žiedas mano planuose ,kam nors dovanai išsiuvinėsiu ,o čia kiti žiedai iš tos pačios serijos ? nes kiti tai nematyti ,gal galima schemutes į manociuja@gmail.com

[quote=mazge1979,2010 01 16, 11:52]
l. gražūs skirtukai, bet...tai pačios tą veltinį darote?klausimas gal kvailas, bet nieko nesuprantu.
[/quote]
veltinį pirkau gerose akyse ,jo yra ir kasiūlų internetinėje ir realioje parduotuvėje,bet jei moki tai gali pasigamint ,aš tai renkuosi gatavą produktą blush2.gif

[quote=čiolė,2010 01 16, 12:14]
Sveikos gyvos wink.gif Dowi paveikslų komplektas tiesiog žavus O dabar noriu parodyt savo "užkrėstos" draugės darbą
O va čia jos kaimynės, kuri "užsikrėtė" plintančia liga darbelis (beje tai pirmas jos darbas)
[/quote]
geras virusas thumbup.gif thumbup.gif

[quote=Višniukė,2010 01 16, 13:45]
Vakar pabaigiau adatine

[/quote]
gražu thumbup.gif

[quote=čiolė,2010 01 16, 15:19]
pvz. vasario 11 (II.II pavadinkim mes jį BieSinimo diena lotuliukas.gif lotuliukas.gif ) ???

[/quote]
jumoristės thumbup.gif ,ieškot progos švęsti?

[quote=Florestina,2010 01 16, 16:06]
Virusiukas plinta, tik aš savo sesutės niekaip negaliu užkrėsti.
[/quote]
aš irgi ,nepasiduoda ir viskas...

[quote=paukščiukas,2010 01 16, 17:08]
čiole

Pasirodau vieną iš Tryjų gražiausių
[/quote]
kaip visada,puiku,subtilu,žavu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dowi @ 2010 01 16, 11:46)
mano darbeliukai  bigsmile.gif

Subtilu ir labai gražu thumbup.gif

Čiole Jūsų darbai wub.gif

Jau ir aš baigiau čia daugumos jau išsiuvinėtas orches assa.gif assa.gif assa.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaliteja: 16 sausio 2010 - 21:25
musent visos choru karus ziuri ir siuvineja lotuliukas.gif (nes as ta darau ) ... bent per reklama parasykit kur remint nest paveiksla blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2010 01 16, 18:57)
Dowi, paukščiukas
jau gėlių gražumas nenusakomas wub.gif  wub.gif  wub.gif

4u.gif

QUOTE(tilili @ 2010 01 16, 19:34)
paukščiuk, kaip visada subtilu ir miela  4u.gif ir dar violetiniai atspalviai  wub.gif kokia čia medžiaga? labai jau įdomi pasirodė  smile.gif

ačiū
http://www.siuvineji.../monaco-32.html

QUOTE(čiolė @ 2010 01 16, 20:02)
Tu visiškai teisi....  Ale tai varna esu  :  Nebežinau kaip skaičiuot romėniškai (tik va bėda, kad vasario 3 išskrendu savaitei  bigsmile.gif tai tikrai pati negalėčiau )

tai susimatom, kai sugrįši 4u.gif

QUOTE(egliuchiux @ 2010 01 16, 20:14)
o kur remina vietoj?  blush2.gif  man aplink biga kurnors poros km spinduliu butu gerai rast  blush2.gif


siūlau eiti į laukinikų 3, kur foto salonas, truputi stringa su terminais(ar čia man taip ''nuskyla'', bet šiaip neblogai padaro

kaip pirštu į akį, atėjau per reklamą lotuliukas.gif
QUOTE(Kaliteja @ 2010 01 16, 21:24)
Jau ir aš baigiau čia daugumos jau išsiuvinėtas orches assa.gif assa.gif assa.gif

bigsmile.gif greit rodom bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukščiukas: 16 sausio 2010 - 21:52
QUOTE(paukščiukas @ 2010 01 16, 22:51)

tai susimatom, kai sugrįši 4u.gif


Taip taip, mirksiukas.gif mirksiukas.gif kai grįšiu būtinai galim padaryt meet'ą ir jei nieko prieš vėl pas mane (žinoma, jei nebus kitų pasiūlymų mirksiukas.gif mirksiukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2010 01 15, 17:16)
gražuolis meškinas. O vaikiuką nors truputį paspalvinsi ar paliksi kaip schemoj? Lygtai atpažinau tavo paveiksliuką.
Siuvinėsiu taip kaip schemoj... t.y. toks neryškus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2010 01 16, 21:49)
musent visos choru karus ziuri ir siuvineja  lotuliukas.gif  (nes as ta darau ) ... bent per reklama parasykit kur remint nest paveiksla  blush2.gif


o tu kretingoj neneši rėmint? aš visada rėminu ARS ET DECUS rėminimo salone Rotušės aikštėj smile.gif
Atsakyti
bigsmile.gif labuka visos merginos. turiu beda gal kas gales padeti ieskau didelio gan didelio paveikslo siuvinejamo kryzeliu su visa schemyte ir spalvonis, gal kas gali padeti? labai buciau dekinga juste.vincas@gmail.com cool.gif
Atsakyti