Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 83 tema

Kiek daug grožių prisiuvinėjot. wub.gif

Virusiukas plinta, tik aš savo sesutės niekaip negaliu užkrėsti. Bet už tai darbe padaugėjo kryžiavotojų, pirma buvom tik dvi, o dabar dar trys prisidėjo.
Atsakyti
Čiole,tų apkrėstųjų pirmi darbai ir iškart ant 18.....tai apkrėtei iškart laaabai stipriu ir nepagydomu virusu....nu suuuper
Atsakyti
QUOTE(čiolė @ 2010 01 16, 15:50)
Nu gi paprastai: antro mėn., vienuoliktą dieną (II.II) tai lyg BS dygsniukai  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

g.gif man nesiriša blush2.gif
Atsakyti
o meetas mane domina bigsmile.gif tik kaip reiks su maza papinuke susitvarkyt lotuliukas.gif ta diena kartais nevalstybine svente vel? lotuliukas.gif
ciole laaaaabai skanius pyragus kepa ir netik essen.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 01 16, 17:12)
o meetas mane domina bigsmile.gif  tik kaip reiks su maza papinuke susitvarkyt lotuliukas.gif  ta diena kartais nevalstybine svente vel? lotuliukas.gif
ciole laaaaabai skanius pyragus kepa ir netik essen.gif

Nu žinai INESIUU ax.gif ax.gif ax.gif mane išvertei iš koto blush2.gif blush2.gif Net susisarmatijau (taip liaudiškai tariant biggrin.gif biggrin.gif ) Valstybinė šventė vasario 16d... O kad nesiriša su BS-u tai gal ir nesiriša... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Čia man tik šiaip mintis toptelėjo lotuliukas.gif lotuliukas.gif Na žodžiu, svarbiausia, kad noras būtų, o progą jau sugalvosim mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
čiole drinks_cheers.gif

Pasirodau vieną iš Tryjų gražiausių wub.gif , ACU dizainas, 28Evenweave audinys, arbatos sp., 9 DMC spalvas derinau pati. Siuvinėjau 2dienas smile.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
pauksciuk , jau pradedu bijot sm skaityt cool.gif geda del savo darbu ir ju kruopstumo blush2.gif
o tu cia sau ar kam nors? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 01 16, 17:57)
pauksciuk , jau pradedu bijot sm skaityt cool.gif  geda del savo darbu ir ju kruopstumo blush2.gif
o tu cia sau ar kam nors? rolleyes.gif

wub.gif ačiū, siuvinėju sau bigsmile.gif , labai senai jų norėjau, tik laiko nerasdavau ax.gif
visos trys wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 01 16, 16:09)
g.gif man nesiriša  blush2.gif

biggrin.gif jeigu X.X (10 mėn. 10d.) buvo siuvinėtoju kryželiu diena, tai II.II. nori pasiulit BS diena biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2010 01 16, 18:07)
biggrin.gif  jeigu X.X (10 mėn. 10d.) buvo siuvinėtoju kryželiu diena, tai II.II.  nori pasiulit BS diena  biggrin.gif  mirksiukas.gif

aš mintį tai pagavau, bet va romėniškai nesiriša, turėtų būt II.XI(vasario 11d), o kad būtu II.II, tai vasario 2d g.gif
Atsakyti
Dowi, paukščiukas
jau gėlių gražumas nenusakomas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
dowi gėlių grožis neišpasakytas wub.gif wub.gif wub.gif
paukščiuk, kaip visada subtilu ir miela 4u.gif ir dar violetiniai atspalviai wub.gif kokia čia medžiaga? labai jau įdomi pasirodė smile.gif
Atsakyti