Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 83 tema

Sveikos merginos smile.gif
Donalita, Sazha dėkoju už gražius žodžius mano adresu 4u.gif
Šiek tiek vėliau pasirodysiu ką dabar siuvinėju.

mazqe 1979 veltinį, jei moki galima pasigaminti ir pačiai, bet yra pirkti dirbtinio veltinio, įvairių storių ir spalvų. Vilniuje aš perku Timari parduotuvėj. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(čiolė @ 2010 01 16, 12:20)
bis.gif Taip taip paspartus pjauna Minijos gatvėj (manau žinai kur yra, nes tikslaus adreso nepasakysiu  g.gif  g.gif  g.gif  g.gif  kažkas apie 135 turėtų būt)

čia reporte, lyg ir žinau, tik nesu buvus
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 01 16, 15:19)
čia reporte, lyg ir žinau, tik nesu buvus

Jo jo rybporte... Tai prašom apsilankyt ir į svečius užsukt mirksiukas.gif mirksiukas.gif Kava pavaišinsiu, o gal dar ir pyragą iškepsiu bigsmile.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(čiolė @ 2010 01 16, 14:29)
Jo jo rybporte... Tai prašom apsilankyt ir į svečius užsukt  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  Kava pavaišinsiu, o gal dar ir pyragą iškepsiu  bigsmile.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

bigsmile.gif bigsmile.gif

pats laikas meeetą organizuot, tik reik palaukt kol mano mažius pasveiks
Atsakyti
Dowi,kokie šaunūs paveiksliukai,atrodo suuuuper,verčiantys iš koto mega_shok.gif
na dabar nepamenu,kitos merginos su naujais darbeliais,ir čiolės apkrėstosios plintančiu virusu,šauuunuolės !!!!! darbai superiniai bis.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 01 16, 16:03)
bigsmile.gif  bigsmile.gif

pats laikas meeetą organizuot, tik reik palaukt kol mano mažius pasveiks

O kas dabar serga?.. g.gif g.gif O meetą gal nebent vasario antroj pusėj organizuokimės g.gif g.gif g.gif pvz. vasario 11 (II.II pavadinkim mes jį BieSinimo diena lotuliukas.gif lotuliukas.gif ) ???
P.s. pamiršau padėkot banni už gėles lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo čiolė: 16 sausio 2010 - 15:20
ačiū mergiukai wub.gif mirksiukas.gif

aš jau 17metų ta liga sergu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dowi: 16 sausio 2010 - 15:32
QUOTE(čiolė @ 2010 01 16, 15:19)
O kas dabar serga?..  g.gif  g.gif  O meetą gal nebent vasario antroj pusėj organizuokimės g.gif  g.gif  g.gif pvz. vasario 11 (II.II pavadinkim mes jį BieSinimo diena  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ) ???
P.s. pamiršau padėkot banni už gėles  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


man tiks, jei tik mažius nesirgs(pradėjom lankyt darželį doh.gif ) kaip tu ten tą datą užšifravai II.II g.gif g.gif O meeto tema man bet kuri tinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zefiriukas @ 2010 01 16, 14:47)


mazqe 1979 veltinį, jei moki galima pasigaminti ir pačiai, bet yra pirkti dirbtinio veltinio, įvairių storių ir spalvų. Vilniuje aš perku Timari parduotuvėj. rolleyes.gif

dėkui, aš, matai, ne iš vilniaus, bet pasiieškosiu būtinai.
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 01 16, 16:40)
man tiks, jei tik mažius nesirgs(pradėjom lankyt darželį  doh.gif ) kaip tu ten tą datą užšifravai  II.II g.gif  g.gif O meeto tema man bet kuri tinka  biggrin.gif

Nu gi paprastai: antro mėn., vienuoliktą dieną (II.II) tai lyg BS dygsniukai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dowi @ 2010 01 16, 09:46)

mano darbeliukai  bigsmile.gif

thumbup.gif Na tegu kas nors išdrįsta pasakyt,kad siuvinėjimas bevertis. Taigi akmenim užmėtytume. Gražiau ir negali būti,viskas puikiai priderinta thumbup.gif

QUOTE(čiolė @ 2010 01 16, 10:14)

O va čia jos kaimynės, kuri "užsikrėtė" plintančia liga darbelis (beje tai pirmas jos darbas)


Aš dabar dovanai šitą lelių kryžiavoju. Taigi jis ant lino ar ewo ir čia pirmas darbas blink.gif Na šaunumėlis. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 01 16, 16:52)

Aš dabar dovanai šitą lelių kryžiavoju. Taigi jis ant lino ar ewo ir čia pirmas darbas blink.gif Na šaunumėlis. thumbup.gif

Abu darbai padaryti ant kanvos... Tik aguonos siuvinėtos ant rusvos kanvos, o leliukas ant baltos... (jei gerai pamenu tai lyg 18) g.gif g.gif
Atsakyti