Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 83 tema

ax.gif pasirodisiu jau baigta pintine ax.gif
dydis 32x40 cm. pradėtas buvo 2009,12,02

user posted image

o čia kita pusė ax.gif
user posted image
Atsakyti
Merginos, šaunuolės esat. wub.gif

O aš vakar baigiau mėlynuot su jūra ir pradėjau krantą. Rytoj parodysiu procesą. Dabar vėl siuvinėju, o planų skaičius tik didėja.
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2010 01 10, 14:55)
ax.gif pasirodisiu jau baigta pintine ax.gif
dydis 32x40 cm.  pradėtas buvo 2009,12,02

swoon.gif jau baigta?? Grozis thumbup.gif Ne, nu bet merginos, taip infarkta galit ivaryt lotuliukas.gif einu ir as kryziavot ax.gif
Atsakyti
jooooouuuu, cia man metu darbas butu blink.gif grazu wub.gif
Atsakyti
SheMe, koks katinėlis meilutis wub.gif wub.gif Labai gražus darbas thumbup.gif

Sazha, dailius paveikslėlius išsirinkai siuvinėt smile.gif Ant lino nėra sunku siuvinėt, bent jau man tai net labiau ant lino patinka siuvinėt nei ant kanvos smile.gif Pabandyk ką nors nediduko išsisiuvinėt ir pamatysi, kaip tau siuvinėjas ant jo

Džeine, labai gražu wub.gif Ir kaip greitai išsiuvinėjai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2010 01 10, 14:55)
ax.gif pasirodisiu jau baigta pintine ax.gif
dydis 32x40 cm.  pradėtas buvo 2009,12,02



o čia kita pusė  ax.gif


Nu jooo swoon.gif swoon.gif swoon.gif (griūdama galiu nebent į Dantistę atsiremt (nes ji pirma griūna biggrin.gif ) Tempai pas jūs , tai nieko negaliu pasakyt... O šis krepšelis irgi yra mano penkmečio planuose wink.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Dzeine, kaip kazkuri sake, gal kinieciai rusy adateles smaigsto biggrin.gif
gal tikrai kokias stebuklingas adateles turi biggrin.gif kazkaip susirupinau savaisiais tempais ax.gif kiek per diena laiko skirei kryziavojimui? ar siuvineji iskart per 2 skylutes?

Atsakyti
Aš ir apakus, tokį grožį per tokį trumpą laiką bigsmile.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukščiukas: 10 sausio 2010 - 15:11
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 01 10, 10:59)

kazkuri buvot prasius konventerio is kinisku i dmc, kokie tie kiniski siulai buvo? gal sitie HSV 4u.gif

aš ieškojau korėjietiškų siūlų Yeidam konverterio ,gal apie tai kalbi?

QUOTE(SheMe @ 2010 01 10, 13:32)
Na va, pagaliau pabaigiau savo kataką bigsmile.gif  Ilgokai jis pas mane voliojosi.... blush2.gif

gražu ,ir tikrai idomu kur laiko randi ,kai leliukas ant rankų g.gif

QUOTE(Sazha @ 2010 01 10, 13:37)
Sveikos, labai ačiū už atsakymus  4u.gif
Tik manau, kad maniškis gerokai kitaip atrodys, nes siuvinėju DMC, o originale turi būt Anchor; siūlus parinko konverteris

pasirodyk procesą,gal ne taip jau ir blogai ,kaip galvoji g.gif

QUOTE(Džeinė @ 2010 01 10, 13:55)
ax.gif pasirodisiu jau baigta pintine ax.gif
dydis 32x40 cm.  pradėtas buvo 2009,12,02


nu jo ,ryškiai kiniečiai rūsy sėdi lotuliukas.gif lotuliukas.gif ...aš šitą pintinę siuvinėjau 10 mėnesių ,ji per vieną su trupučiu doh.gif doh.gif ,nu tiesos dėlei ,tai buvo mano aplamai pirmas darbas,pradžioj be rėmo siuvinėjau ,nežinojau kaip siūlus tvirtint kitoj pusėj ,nei kanva subraižyta buvo ,tai teko ardyt nusikryžiavojus į šoną,,vienu žodžiu tai mano mokomasis siuvinėjimas bbuvo,dabar tikrai greičiau išsiuvinėčiau,bet tikrai ne per mėnesį...ŠAUNUOLĖ DŽEINĖ 4u.gif 4u.gif 4u.gif


O aš prie namuko darbuojuosi,kažkodėl labai lėtai einasi,čia pilnai išsiuvinėti 4lapai iš 15,ir dar trys maždaug po pusę,nes man neina nubrėžt kaip linijos tarp lapų ,vistiek jei siūlas tas pats sekančiam lape tai ir išsiuvinėju ten ,tai ir gaunasi kad tokiais liežuviais siuvinėju blush2.gif ,bet man taip patogu
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mur mur @ 2010 01 10, 14:43)
Dzeine, kaip kazkuri sake, gal kinieciai rusy adateles smaigsto  biggrin.gif
gal tikrai kokias stebuklingas adateles turi biggrin.gif  kazkaip susirupinau savaisiais tempais  ax.gif  kiek per diena laiko skirei kryziavojimui? ar siuvineji iskart per 2 skylutes?

biggrin.gif aga, labai daug kiniečių lotuliukas.gif lotuliukas.gif
per diena išsėdžiu ir 6-8 val, kai kada tik 2 val, o buna dienu kai visai neprisėdu...
gyvenu vienkiemi, dabar viskas užpustyta, net iš kiemo išvažiuot neimanoma, tai ka veikt?? valgyt šeimynai padarau, namus apsikuopiu ir siuvinėju rolleyes.gif

Labai ačiū visom už pagyras 4u.gif 4u.gif 4u.gif

tikrai nesistengiu siuvinėt dėl rekordu ar kažko panašaus, tai mano hobi.. jei kelias dienas neprisėdu, tai toks jausmas kad vietos neturiu... siuvinėjimas, kaip narkotikai, pripranti ir atsitraukt negali lotuliukas.gif lotuliukas.gif


Papildyta:
gal žinot daugiau SIULU KONVERTERIU, nes tas kur nuroditas neveikia

man reikia dimensions i DMC konvertuoti
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2010 01 10, 16:02)

O aš prie namuko darbuojuosi,kažkodėl labai lėtai einasi,čia pilnai išsiuvinėti 4lapai iš 15,ir dar trys maždaug po pusę,nes man neina nubrėžt kaip linijos tarp lapų ,vistiek jei siūlas tas pats sekančiam lape tai ir išsiuvinėju ten ,tai ir gaunasi kad tokiais liežuviais siuvinėju blush2.gif ,bet man taip patogu



Šauniai darbuojiesi. 4u.gif
Atsakyti
Aš ir, kai neprisėdu nors dieną prie siuvinio, tai kažko trūksta. Va baigiau savo rožę, tai ieškau už ko čia vėl užsikabinus... ax.gif

QUOTE(Džeinė @ 2010 01 10, 18:14)
man reikia dimensions i DMC konvertuoti


Konverteris

Konverteris 2
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 10 sausio 2010 - 16:22