Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 83 tema

QUOTE(labre @ 2010 01 14, 18:12)
Labas. gal ir mane priimsit į savo būrį  4u.gif

junkis į būrį ir sirgsim kartu lotuliukas.gif

QUOTE(Donalita @ 2010 01 15, 01:36)
Rodau savo paskutinį darbuką - adatinę. Pažaidžiau su spalvomis  smile.gif

thumbup.gif ,kaip man patinka tokie spalvingi darbai wub.gif wub.gif

QUOTE(mazge1979 @ 2010 01 15, 08:27)
laba, jungiuos į jūsų gretas, mano antras siuvinėtas gyvenime darbelis. planų turiu daug siuvinėjimui, bet ne visada laiko.

dar viena pretendentė į ligonius lotuliukas.gif ,kuo daugiau tuo mirksiukas.gif smagiau

QUOTE(dijakicia @ 2010 01 15, 12:34)
Sveikutes, merginos
As cia pas jus uzsukau su tokiu klausimeliu ax.gif
Labai labai noriu ismokt siuvineti kryzeliu bigsmile.gif  bet nezinau nuo ko pradet 

svarbiausia ,kad noras būtų ,o tada ir laiko ir pinigų(ne visai pigi ta liga) atsiras....o jei rimtai ,tai pasirink pradžiai kokią nesudėtingą schemą ,nusipirk siūlų,kanvos, adatą lankelį ir pirmyn,arba gali kokį rinkinuką nusipirkti,tik ten reiks siūlus atsirinkt blush2.gif ,o jei kas konkrečiai neaišku ,tai kreipkis ,čia visada rasi pagalbos,ir pati tais "sudėtingais" terminais jau po dviejų savaičių kalbėsi lotuliukas.gif ...aurinės puslapius jau kažkas tau nurodė ,tai va perskaityk ten viską ir pirmyn ,tikrai nesigailėsi mirksiukas.gif

QUOTE(ruci @ 2010 01 15, 15:06)
Ačiū notworthy.gif
Aš po truputį siuvinėju:

ojojoj ,senas geras meškiukas ,nostalgija man jam....

QUOTE(Toli @ 2010 01 15, 16:01)
Atsiprasau, uz truputi off-topic'a.

Ar galima siuvimui masina naudoti siuvinejimo siulus? Ta prasme viena siula is sesiu.

manau ,kad tikrai klešnė greit iširs jei siuvinėjimo siūlu susiųsi,jei iš viso išeis juo susiūt,per silpnas jis mirksiukas.gif

QUOTE(mazge1979 @ 2010 01 15, 18:58)
dėkui.
o kai siuvinėjat skirtukus knygom, kuo kitą pusę uždengiat?

aš ir daugelis merginų prisiuvam kitoj pusėj plono veltinio sluoksnį ir viskas gražiai gaunasi
user posted image
user posted image
Atsakyti
ciole na nelabai aisku,kai nesusigaudau tai tamsus miskas man bet vistiek dekui uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2010 01 15, 17:16)
Išsirinkau HAED, pačiupinėjau Evenveave Lugana ir nusprendžiau, kad gal jau ir ne taip baisu bus, bet kadangi aš žmogus nuoseklus, tai pagalvojau, kad nuo iki šiolei siuvinėtos 14 Aidos man bus smagiau peršokti į Evenveave per 18 Aidą. Tai prie viso kito dar užsisakiau siūlų pačiam pačiausiam nameliui ir 18 Aida. Dabar laukiu.
Šaunuolės  4u.gif  junkitės ir savo drauges dar šia liga užkrėskit biggrin.gif


Koki HAEDa issirinkai? As irgi brandinuosi siai minciai, tai man labai smalsu.
Atsakyti
Išsirinkau Pavasario Angelą didžiąja dalimi todėl, kad jis palyginti mažas 350x282 kryžiukai - neturiu didesnio rėmo, o rėmą užsisakyti Airijoje žiauriai brangu.

user posted image

Kaip matai, reikės ilgai siuvinėti, kol pasimatys rezultatas, nes paveikslo šonai ilgą laiką atrodys spalvų marmalynė. Esu nusižiūrėjus ir porelę kitokių, kur nebūtų nuobodu ir pačią pradžią siuvinėti, bet tikiuosi rasti jiems rėmus, kol baigsiu siuvinėti šį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2010 01 15, 22:22)
Išsirinkau Pavasario Angelą didžiąja dalimi todėl, kad jis palyginti mažas 350x282 kryžiukai - neturiu didesnio rėmo, o rėmą užsisakyti Airijoje žiauriai brangu.

user posted image

Kaip matai, reikės ilgai siuvinėti, kol pasimatys rezultatas, nes paveikslo šonai ilgą laiką atrodys spalvų marmalynė. Esu nusižiūrėjus ir porelę kitokių, kur nebūtų nuobodu ir pačią pradžią siuvinėti, bet tikiuosi rasti jiems rėmus, kol baigsiu siuvinėti šį  smile.gif

Grazumelis, bus idomu stebeti procesa drinks_cheers.gif As tai naivuole tikiuosi su lankeliu pasiuvineti doh.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif tikiuosi ir mane priimsit į savo draugišką būrį.

O keletą naujesnių, smulkių mano darbelių galite pamatyti čia http://public.fotki.com/teat/

Anksčiau nesusiprotėjau savo darbų fotografuoti doh.gif , o visi išdovanoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Citrinukė @ 2010 01 15, 20:43)
Grazumelis, bus idomu stebeti procesa  drinks_cheers.gif  As tai naivuole tikiuosi su lankeliu pasiuvineti  doh.gif


Taip, siuvinėsiu su rėmais, bet čia aš kalbėjau apie kitus rėmus - paveikslų įrėminimui
Papildyta:
QUOTE(zefiriukas @ 2010 01 15, 21:21)
Sveikos merginos 4u.gif  tikiuosi ir mane priimsit į savo draugišką būrį.

O keletą naujesnių, smulkių mano darbelių galite pamatyti čia http://public.fotki.com/teat/

Anksčiau nesusiprotėjau savo darbų fotografuoti  doh.gif , o visi išdovanoti  ax.gif


žinoma, kad priimsim 4u.gif
O tu tikra auksarankė, visokias grožybes moki gaminti bigsmile.gif
Atsakyti
Šventas Jackau, na jūs ir bendraujat - tokie tempai, o dar ir darbukų parodyt įdedat, vadinas, ir siuvinėt laiko pakanka bigsmile.gif Tai po kelių paskaitytų puslapių... pasidalinsiu, kas labiausiai įstrigo.
Paukščiuk, manau, kad ta mintis apie giminės medį - puiki, ypač Tavo nupasakota proga ir konkrečiai mamai su jos pomėgiu. Bet ir Dvi (?) išsakytas pastebėjimas geras, kad gal geriau būtų medely nurodyt, kas būtent iš Tavo tėvelių šeimos "išaugo", nes visą, ypač - gerai išstudijuotą, giminę sutalpint į medį - ohoho... nesakau, kad neįmanoma, bet tokį opusą įsivaizduoju gal išdėstytą 2*3m plote... g.gif Man buvo atėjusi mintis kaip tik vaikų kambarį papuošt tokiu medeliu, kuris talpintų tris - keturias kartas, taip pat pusbrolius ir pusseseres... Bet irgi pasirodė keblu visus sutalpint, tai kol kas atidėjau tokio projekto įgyvendinimą blush2.gif
Donalita, nuostabus pasirinkimas... Labai mėgstu tokius vaizdelius - paslaptingus, pasakiškus... Nieko sau - "palyginti mažas" paveikslas... blink.gif
Višniukės mieli darbukai...
Zefiriuk, labai stiliukas fainas.
Ir inicialai man visada gražu... Kibirkštėle... Labai gražiai keltiška - elfiška Žžžž bigsmile.gif
O aš va, savo nykštukų ugnelę iškūrenau, užkaičiau arbatinį ir rodaus, kaip žadėjus: user posted image
Čia 18aida, dviem DMC siūliukais siuvinėta. Turbūt prityrusios siuvinėtojos taip nežaidžia, bet man įdomiau siuvinėt motyvus, paskui juos sujungt, paskui foną "spalvint"... Tai taip ir pinu savo žiemos pasaką... pamaži smile.gif Man smagu smile.gif
Tai tiek šį kartą. Tvirtų adatėlių, lygių kryžiukų.
Atsakyti
Aciu uz atsakymus apie siuvimo masina ir siuvinejimo siulus. Teisingai, silpni jie ir gan nusiure, nors ir originalus prancuziski, bet spalva atitaikiau idealiai. biggrin.gif Na klyno nesiuciau, bet kaip klesnes apaciai sueis kuriam laikui, net jei ir atvips, nieks namo del to nesius. Asai cia apie uniforma, jei ka. As siandien pirma karta gyvenime ne su zaisline masina, o tikra siuvau, tai laimes pilnos kelnes, nors baigiu trecia desimti. Na laimes pilnos kelnes, kad tas daiktas man pakluso, nors ir labai pirmityviuose dalykuose, bet kaip pirmai dienai, tai visa apsipatenkinus. smile.gif Ir del pacio siuvimo siulo visai nesipriesino, nors ir kreivai variau. blush2.gif

Donalita, man tai gaila butu toki paveiksla gadinti standartiniu parduotuviniu remu. Man labai graziai atrodytu baltas pasportas ir tamsiausios spalvos tavo paveiksle zydra (cia, zinoma, mano trigrasis). Apie kainas zinau laaaaabai gerai. Dabar pati siuvineju paveiksla, kurio reminimas lems labai daug. Zadu siusti i LR reminti, bet tik kad sugrizusi pati dovanosiu LT gyvenanciai lietuvaitei. smile.gif Na tiesiog su pasportu zadu pazaisti ir duoti ji apipaisymui, bet anyway pasirodysiu. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Toli: 16 sausio 2010 - 01:01
Sazha, daugelis mano žiūrinėtų HAED paveiksliukų siekia ir 540, ir 600 kryžiukų, tai šis tikrai nedidelis smile.gif

Toli, rėmus žadu dekupažinti. Kai išsiuvinėsiu, tai ir pasižiūrėsiu, kas geriausiai tiks.
Papildyta:
Sazha, man irgi patiko atskiras dalis siuvinėti arba viena spalva viską pavaryti, bet daugiau taip nebedarysiu schmoll.gif Guodžiausi aš čia merginoms, verkiau, kaip užknisa ardyti - rodos ir markeriu viską susibraižai ir skaičiuoji, tikrini dešimt kartų prieš naują plotą pradėdama, o vistiek pasitaiko apsiskaičiuoti doh.gif Jau geriau aš kantriai siuvinėsiu viską iš eilės.
Atsakyti
sveikutes.gal galite pagelbeti.man labai reikia sio paveiksliuko schemutes... http://radikal.ru/F/...38ffce.jpg.html
Atsakyti
QUOTE(Toli @ 2010 01 16, 01:43)
As siandien pirma karta gyvenime ne su zaisline masina, o tikra siuvau, tai laimes pilnos kelnes blush2.gif


ohooo, tai tuoj cia labai graziu darbeliu pazersi - ale staltiesiu, pagalveliu, tasiuku mirksiukas.gif doh.gif thumbup.gif

p.s. prasisluok AZ ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 16 sausio 2010 - 10:19