Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 83 tema

Ideja pauksciukui:
user posted image
CIA
Atsakyti
Labas merginos:)))

Na nebijau ir apsikvailinti is tiesu,bet paklausiu.As atsisiunciau ta programa PM tai kai atsiuncia man schemute,as ja turiu atsidaryti atsidariusi ta programele???
Schemutes esu isaugojusi aplankale tai turiu persikelti ar kaip????
As kai randu patinkancia nukopinu ir paskui taip ir siuvineju zabaliodama.As maniau jei programa yra tai automatiskai viskas vyksta smile.gif
Gal nesunku butu atsakyti,o gal ne sioj temelej turiu sio klausti nepykit. 4u.gif

Nes va tarkim norejau metrikiuku su ruzavais baciukasi,kai atsidarau schema man viskas liejasi unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anzeliunia: 15 sausio 2010 - 12:12
QUOTE(paukščiukas @ 2010 01 15, 09:24)
Matėt, nuskanuotas žurnaliukas smile.gif
Aš kai ne drauguose, tai man nerodo sad.gif
Atsakyti
Dvi bigsmile.gif ačiū 4u.gif

QUOTE(ruci @ 2010 01 15, 12:22)
Aš kai ne drauguose, tai man nerodo sad.gif

sukelsiu į savo, paskum įkelsiu nuorodėlę mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes, merginos 4u.gif

As cia pas jus uzsukau su tokiu klausimeliu ax.gif
Labai labai noriu ismokt siuvineti kryzeliu bigsmile.gif bet nezinau nuo ko pradet blush2.gif
Paskaiciau jusu temute, tai jus labai jau "moksliskais" zodeliaias bendraujat, daug trumpiniu ir skaiciuku biggrin.gif O kai as visiskai zalia dar siam reikale, tai nesigaudau blush2.gif
Atsiprasau, kad isiterpaiu, bet gal galit nurodyt, nuo ko tureciau pradet mirksiukas.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dijakicia @ 2010 01 15, 12:34)
Sveikutes, merginos 4u.gif

As cia pas jus uzsukau su tokiu klausimeliu ax.gif
Labai labai noriu ismokt siuvineti kryzeliu bigsmile.gif  bet nezinau nuo ko pradet blush2.gif
Paskaiciau jusu temute, tai jus labai jau "moksliskais" zodeliaias bendraujat, daug trumpiniu ir skaiciuku biggrin.gif  O kai as visiskai zalia dar siam reikale, tai nesigaudau blush2.gif
Atsiprasau, kad isiterpaiu, bet gal galit nurodyt, nuo ko tureciau pradet mirksiukas.gif

Aciu 4u.gif

Labukas, smagu, kad užsukai, tik turiu įspėt, šis rankdarbis yra liga, nuo jo vaistų nėra schmoll.gif biggrin.gif

Siūlau pasiskaityti šį puslapį, o kas neaišku klausk 4u.gif
http://ausrines.puslapiai.lt/abc.php
Atsakyti
QUOTE(Anzeliunia @ 2010 01 15, 13:11)
Labas merginos:)))


Nes va tarkim norejau metrikiuku su ruzavais baciukasi,kai atsidarau schema man viskas liejasi  unsure.gif

Sveika, jei tu nukopinį schemą kaip wordo dokumentą, tai tau PM programą jos neperdarys (na labiau žinančios mane gal pataisys, gal aš irgi ne viską moku ax.gif ax.gif ), bet jei siunties failą su paaiškinimu, kad jam reikia PM programos (jei pamenu tai failų žymėjimas yra xsd raidelės), tada tai jį atidarys iškart šitoj programoj... Kažin ar nors kiek padėjau... g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Donalita, labai grazi adatine bigsmile.gif
Atsakyti
laba visom auksarankem 4u.gif

noreciau ir as i jusu bureli ax.gif ar priimsit blush2.gif ? man aisku ner ko lygintis su jumis, nes tik pradinuke esu tongue.gif
Mano pirmuosius darbelius galit pamatyt paraso nuorodoj ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Višniukė @ 2010 01 15, 14:25)
laba visom auksarankem 4u.gif

noreciau ir as i jusu bureli ax.gif ar priimsit blush2.gif ? man aisku ner ko lygintis su jumis, nes tik pradinuke esu tongue.gif
Mano pirmuosius darbelius galit pamatyt paraso nuorodoj ax.gif

lsveika prisijungusi 4u.gif kuo daugiau, tuo linksmiau drinks_cheers.gif labai mieli darbeliai thumbup.gif saunuole 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Višniukė @ 2010 01 15, 14:25)
laba visom auksarankem 4u.gif

noreciau ir as i jusu bureli ax.gif ar priimsit blush2.gif ? man aisku ner ko lygintis su jumis, nes tik pradinuke esu tongue.gif
Mano pirmuosius darbelius galit pamatyt paraso nuorodoj ax.gif


sveika prisijungus 4u.gif labai dailūs tavo darbeliai thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Malonu, kad priimat aciuks.gif
Atsakyti