Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 83 tema

inicialas?
Atsakyti
paukščiuk, užskaitom drinks_cheers.gif

raidė Z iš M-designs.
tik aš modifikavau į Ž biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kibirkštėlė @ 2010 01 14, 16:27)
paukščiuk, užskaitom  drinks_cheers.gif

raidė Z iš M-designs.
tik aš modifikavau į Ž biggrin.gif


thumbup.gif
Atsakyti
Labas. gal ir mane priimsit į savo būrį 4u.gif
rodau savo pirmą darbelį. ax.gif
http://public.fotki....u/dscf2393.html
Atsakyti
QUOTE(labre @ 2010 01 14, 19:12)
Labas. gal ir mane priimsit į savo būrį  4u.gif
rodau savo pirmą darbelį.  ax.gif


Sveika prisijungus drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif O kaip pirmas darbas tai labai šaunus 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif Čia tau už jį mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2010 01 13, 20:19)
Merginos ,ar nelengviau būtų susirast internete paveiksliuką su  aiškia  spalvų kodų lentele ir aiškiu galutiniu siuvinėtu paveiksliuku,tada tikrai rezultatas nenuvils ,juk ten tokios galybės,kad tikrai galit ką nors panašaus į tai ko norite surasti ,gal net gražesnio mirksiukas.gif ...aš irgi pasidariau ne vieną schemą,bet kažkaip nesiryžtu siuvinėt,nors jau pusantrų metų siuvinėju ,nes nesu tikra ar bus taip gražu kaip noriu....pabandykit schemų paieškos temoje paklausinėt,merginos tikrai užrodys tokių grožybių ,kad nereiks nei vargt thumbup.gif ,tik imk ir siuvinėk ir paskui džiaukis rezultatu,beje man irgi noras buvo paėmęs savo schema siuvinėt pačioje mano siuvinėjimo pradžioje (gal čia visoms taip?),dabar jau nebenoriu,nes tiek grožybių esu radusi ,kad visam gyvenimui ir dar ilgiau pakaktų,profesionalais šioj srityje mes tikrai nebūsim tai reikia pasinaudot tuo ,kas jau padaryta,nes tikrai galima atrast schemų visokiems skoniams mirksiukas.gif  mirksiukas.gif


Tai, kad nerandu ko noriu, na buvau vieną radusi, bet neberandu kur išsisaugojau doh.gif
Atsiuntė, man dar vieną gražią schemą viena dalyvė, bet ji ne mano nosiai kol kas, iki reikiamos datos niekaip nespėsiu verysad.gif
O reikia saulėgražos. Ir katinuko gražaus reikia, gali būti juokingas, bet ne per daug vaikiškas kad tiktų kabėti ant sienos net ir dukrai paaugus.
Atsakyti
QUOTE(Niurzga @ 2010 01 14, 19:52)
Tai, kad nerandu ko noriu, na buvau vieną radusi, bet neberandu kur išsisaugojau  doh.gif
Atsiuntė, man dar vieną gražią schemą viena dalyvė, bet ji ne mano nosiai kol kas, iki reikiamos datos niekaip nespėsiu  verysad.gif
O reikia saulėgražos. Ir katinuko gražaus reikia, gali būti juokingas, bet ne per daug vaikiškas kad tiktų kabėti ant sienos net ir dukrai paaugus.

Jei turi PM programą, tai atsiųsiu dar vieną saulėgrąžą... Turiu tik schemą, bet neturiu paveiksliuko sad.gif Parašyk kur siųst mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos,
tik neuzsipulkit, jei kartojuosi su klausimasi, gal galite ptarti, kur Vilniuje dar galima nusipirkti siuvinejimo reikmenu, be burdos salono ir intrnetiniu parduotuviu? aciu is anksto...
p.s. siuvinejau paskutini kata mokykloje, tai db nelabai supantu, kaip man ta medziagele isirinkti... kiek pamenu visokiu dydziu yra..
Atsakyti
QUOTE(Cit @ 2010 01 14, 23:07)
sveikos,
tik neuzsipulkit, jei kartojuosi su klausimasi, gal galite ptarti, kur Vilniuje dar galima nusipirkti siuvinejimo reikmenu, be burdos salono ir intrnetiniu parduotuviu? aciu is anksto...
p.s. siuvinejau paskutini kata mokykloje, tai db nelabai supantu, kaip man ta medziagele isirinkti... kiek pamenu visokiu dydziu yra..

VCUP 5 aukstas, parduotuve Geros akys
Atsakyti
ant kelintos kanvos siuvinejasi ugio matuokles? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 01 14, 22:14)
ant kelintos kanvos siuvinejasi ugio matuokles? 4u.gif

o schemoj nenurodyta?
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 01 14, 22:27)
o schemoj nenurodyta?

schmoll.gif

ir dar kaip gallery.ru podalbumus padaryt. jau kelias dienas mucinuosi. padarau pagrindini o kai jau jame sukuri, ji meta atskirai doh.gif ta slieka tuscias.
Atsakyti