Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 83 tema

Dvi gal turi pasiūlyt kokį paveiksliuką?

Net nežinau, kaip čia geriau padaryt, gal mest šią įdėją g.gif Mama turi surinkus visą įmanomą savo giminės medį, tik tėtės pusėj kūdai. Ji labai domisi ir buvo prašius, kad gražiai visą tai išdėstyčiau. Gal tikrai tai nesiuvinėjimo pagalba perteikti. Tuo labiau, neaprėpsiu jos norimo dydžio, o ir anūkų negalutinis skaičius.

Turiu laiko iki gruodžio mėn, gal kita mūza, su kitu paveikslu aplankys g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukščiukas: 14 sausio 2010 - 11:40
Man tai pirmas gražesnis. g.gif Toks tikroviškesnis medis.
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 01 14, 12:39)
Dvi gal turi pasiūlyt kokį paveiksliuką?

Net nežinau, kaip čia geriau padaryt, gal mest šią įdėją g.gif  Mama turi surinkus visą įmanomą savo giminės medį, tik tėtės pusėj kūdai. Ji labai domisi ir buvo prašius, kad gražiai visą tai išdėstyčiau. Gal tikrai tai nesiuvinėjimo pagalba perteikti. Tuo labiau, neaprėpsiu jos norimo dydžio, o ir anūkų negalutinis skaičius.

Turiu laiko iki gruodžio mėn, gal kita mūza, su kitu paveikslu aplankys  g.gif

Neturiu. schmoll.gif
Asmeniškai aš manau, kad jei norima ant sienos kabinamo medžio, tada geriau užsakyti pas tuo besispecializuojančius dailininkus piešinį. Su kaligrafiškais vardais, datom ir vietom. Nors toks išties ant sienos užima daug. Pati aš visą medį anksčiau ar vėliau įamžinsiu knyga.
Atsakyti
Ačiū už nuomonę 4u.gif , turiu dar laiko, reiks permąstyt
Atsakyti
Paukščiuk, jei labai norisi, surašyk tik dabartinę šeimyną įskaitant anūkus. Išsirink gražesnį medelį ir apdėliok vardais - ir nebūtinai kiekvienas vardas turi attitikti šaką. Bus miela dovanėlė mamai pirma pasitaikiusia proga.
O rimtam giminės medžiui teks skirti atskirą laiką nuo siuvinėjimo - rašalu ant popieriaus
Atsakyti
Paukščiuk, man asmeniškai pirmasis variantas arčiau dūšios. Aš pažymėčiau, kad darbas darytas 2010m. ir išsiuvinėčiau visus šeimos narius mirksiukas.gif O antrasis tai man niūrokas ir ta spygliuota viela, kaip ir daugeliui, labai kliūna blink.gif
Aš buvau aptikusi dar kelis genealginio medžio variantus, jei rasiu būtinai tau persiųsiu smile.gif

http://olga72.galler...s=1&parent=biPP
Perversk šitą puslapiuką 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milka@: 14 sausio 2010 - 12:53
QUOTE(Donalita @ 2010 01 14, 12:11)
Paukščiuk, jei labai norisi, surašyk tik dabartinę šeimyną įskaitant anūkus. Išsirink gražesnį medelį ir apdėliok vardais - ir nebūtinai kiekvienas vardas turi attitikti šaką. Bus miela dovanėlė mamai pirma pasitaikiusia proga.
O rimtam giminės medžiui teks skirti atskirą laiką nuo siuvinėjimo - rašalu ant popieriaus


ačiū už padrąsinimą 4u.gif
QUOTE(milka@ @ 2010 01 14, 12:45)
Paukščiuk, man asmeniškai pirmasis variantas arčiau dūšios. Aš pažymėčiau, kad darbas darytas 2010m. ir išsiuvinėčiau visus šeimos narius  mirksiukas.gif O antrasis tai man niūrokas ir ta spygliuota viela, kaip ir daugeliui, labai kliūna  blink.gif
Aš buvau aptikusi dar kelis genealginio medžio variantus, jei rasiu būtinai tau persiųsiu  smile.gif

http://olga72.galler...s=1&parent=biPP
Perversk šitą puslapiuką  4u.gif


Jei rinkčiaus antrąjį, tos tvoros tikrai nesiuvinėčiau. Na bus matyt, ką čia nuspręsiu. Schemas rinkaus iš šio puslapiuko, ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės, merginos 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Seniai jau buvau pas jus. Šiaip užbėgu kartais paskaitinėti, bet nespėju su Jūsų tempais: nei skaityti, nei siuvinėti. blush2.gif
Turiu klausimą. Daugelis turite mažų pupuliukų, pasidalinkite patirtimi, kaip Jūs naktį siuvinėjate. Maniškė nepaleidžia nei per žingsnį, o dabar dar serga. Gaila laiko, kai guli ir negali siuvinėti schmoll.gif .
Galvoju, gal kokią šachtininko lempą kur gaut lotuliukas.gif , ar kažką panašaus. Nu, dievaž, gaila laiko verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Eilinį kartą klausimas ne į temą blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vastulka: 14 sausio 2010 - 13:37
Pauksciuk, cia tik siaip ideja, o jei koki triptika DMC geliu (kaip tycia ant greituju ir nerandu, na lyg ir DMC tos geles), kur ant ilgo ilgo koto, keliu rusiu jos buna. jos tokios ispudingos, dailios ir puosnios, pasiuvinetos ir karoliukais.
Atsakyti
QUOTE(Mur mur @ 2010 01 14, 13:43)
Pauksciuk, cia tik siaip ideja, o jei koki triptika DMC geliu (kaip tycia ant greituju ir nerandu, na lyg ir DMC tos geles), kur ant ilgo ilgo koto, keliu rusiu jos buna. jos tokios ispudingos, dailios ir puosnios, pasiuvinetos ir karoliukais.

bigsmile.gif prašom foto
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 01 14, 14:47)
bigsmile.gif prašom foto


ieskau ieskau, buvau kazkur netgi issisaugojusi, nes galvojau kad gal kada anytai ar savo mamai butu galima padovanoti smile.gif kai surasiu, imesiu wink.gif
Atsakyti
jaučiu žinau, tuoj
šios?
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukščiukas: 14 sausio 2010 - 14:01