Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 83 tema

Mergaitės man reikia jūsų patarimo, nors nebaigiau dar pirmojo savo darbelio jau ieškau antro ir trečio doh.gif
Šiandien mėginau paveksliuką su Pm programa paversti į schemą, viskas būtų thumbup.gif tik spalvvų daug duoda, nors ir nurodau maksimalų spalvų skaičių vistiek duoda per daug.
Ką darau ne taip, gal per mažai spalvų noriu ir programa nesugeba taip parversti?
Atsakyti
QUOTE(Niurzga @ 2010 01 13, 20:54)
Mergaitės man reikia jūsų patarimo, nors nebaigiau dar pirmojo savo darbelio jau ieškau antro ir trečio  doh.gif
Šiandien mėginau paveksliuką su Pm programa paversti į schemą, viskas būtų  thumbup.gif  tik spalvvų daug duoda, nors ir nurodau maksimalų spalvų skaičių vistiek duoda per daug.
Ką darau ne taip, gal per mažai spalvų noriu ir programa nesugeba taip parversti?


Man irgi ta pati beda, ieskau kas galetu padeti... Aisku skolinga nelikciau.
Atsakyti
Labutis ir vėl kiek grožių užderėjo, kol aš dirbau. wub.gif
Atsakyti


QUOTE(Niurzga @ 2010 01 13, 19:54)
Mergaitės man reikia jūsų patarimo, nors nebaigiau dar pirmojo savo darbelio jau ieškau antro ir trečio  doh.gif
Šiandien mėginau paveksliuką su Pm programa paversti į schemą, viskas būtų  thumbup.gif  tik spalvvų daug duoda, nors ir nurodau maksimalų spalvų skaičių vistiek duoda per daug.
Ką darau ne taip, gal per mažai spalvų noriu ir programa nesugeba taip parversti?



QUOTE(Renata1986 @ 2010 01 13, 20:07)
Man irgi ta pati beda, ieskau kas galetu padeti... Aisku skolinga nelikciau.

Merginos ,ar nelengviau būtų susirast internete paveiksliuką su aiškia spalvų kodų lentele ir aiškiu galutiniu siuvinėtu paveiksliuku,tada tikrai rezultatas nenuvils ,juk ten tokios galybės,kad tikrai galit ką nors panašaus į tai ko norite surasti ,gal net gražesnio mirksiukas.gif ...aš irgi pasidariau ne vieną schemą,bet kažkaip nesiryžtu siuvinėt,nors jau pusantrų metų siuvinėju ,nes nesu tikra ar bus taip gražu kaip noriu....pabandykit schemų paieškos temoje paklausinėt,merginos tikrai užrodys tokių grožybių ,kad nereiks nei vargt thumbup.gif ,tik imk ir siuvinėk ir paskui džiaukis rezultatu,beje man irgi noras buvo paėmęs savo schema siuvinėt pačioje mano siuvinėjimo pradžioje (gal čia visoms taip?),dabar jau nebenoriu,nes tiek grožybių esu radusi ,kad visam gyvenimui ir dar ilgiau pakaktų,profesionalais šioj srityje mes tikrai nebūsim tai reikia pasinaudot tuo ,kas jau padaryta,nes tikrai galima atrast schemų visokiems skoniams mirksiukas.gif mirksiukas.gif

o aš šiandien kasiūluose pasiėmiau prizą už atvirukus kalėdinius-adatinę su žirklutėmis ,va dabar eisiu išbandyt žirklutes,tikiuosi nereiks galąsti lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas vakaras darbstuoles smile.gif Kokios jus visos saunuoles thumbup.gif Norejau jusu paklausti kaip jus reminat savo darbelius - pacios ar nesate kur nors? Man patinka kai darbelis iremintas i kartonini remeli, o po to i pati rema. (manau supratote apie ka as kalbu 4u.gif ) Galbut galima ir paciai ireminti, nes parduodami kartoniniai remeliai, taciau jeigu darbelis nestandartinio dydzio (ne A4 ir pan.)? tada reiketu nest kur nors...
Atsakyti
QUOTE(grazhinute @ 2010 01 13, 21:12)
Labas vakaras darbstuoles smile.gif  Kokios jus visos saunuoles thumbup.gif  Norejau jusu paklausti kaip jus reminat savo darbelius - pacios ar nesate kur nors? Man patinka kai darbelis iremintas i kartonini remeli, o po to i pati rema. (manau supratote apie ka as kalbu 4u.gif ) Galbut galima ir paciai ireminti, nes parduodami kartoniniai remeliai, taciau jeigu darbelis nestandartinio dydzio (ne A4 ir pan.)? tada reiketu nest kur nors...

pamėgink peržvelkt čia sukeltas nuorodėles apie rėminimą mirksiukas.gif
http://www.supermama...?...520368&st=0
Atsakyti
Norėčiau jūsų patarimo ax.gif Šiais metais mamos jubiliejus, vis suku galvą ką tokio gražaus išsiuvinėjus wub.gif Suku mintį apie šeimos medį, tik niekaip nesudėlioju kaip jame reikia visus vaikus ir anūkus/e išdėstyti g.gif g.gif g.gif Esam keturi vaikai, kiekvienas turim po vieną(pradžiai), o brolis net tris vaikus. O gal, kadangi anūkų sąrašas negalutinis(labai tikiuos), mėginti dėliot tik tėvus ir mus keturis? g.gif

Medelių esu dar paieškose, bet iš tų ką aptikau, šie gražiausi ax.gif pirmasis labiausiai pagal išdėstymą tiktu, jei tik vaikus

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 01 14, 09:15)
Norėčiau jūsų patarimo ax.gif Šiais metais mamos jubiliejus, vis suku galvą ką tokio gražaus išsiuvinėjus  wub.gif Suku mintį apie šeimos medį, tik niekaip nesudėlioju kaip jame reikia visus vaikus ir anūkus/e išdėstyti g.gif  g.gif  g.gif  Esam keturi vaikai,  kiekvienas turim po vieną(pradžiai), o brolis net tris vaikus. O gal, kadangi anūkų sąrašas negalutinis(labai tikiuos), mėginti dėliot tik tėvus ir mus keturis? g.gif

Medelių esu dar paieškose, bet iš tų ką aptikau, šie gražiausi ax.gif pirmasis labiausiai pagal išdėstymą tiktu, jei tik vaikus

user posted image

zinant tavo gabumus siuvinejime sitam medeli gali padaryti daugiau skyriuku ir irasyti esamus anukus mirksiukas.gif sitas medelis superinis kaip tik buvau radus chema bet neissisaugujau verysad.gif
Atsakyti
pauksciuk, ta antra, aplink dar padarysi kur rasyt bus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Daske @ 2010 01 14, 09:20)
zinant tavo gabumus siuvinejime sitam medeli gali padaryti daugiau skyriuku ir irasyti esamus anukus  mirksiukas.gif sitas medelis superinis kaip tik buvau radus chema bet neissisaugujau verysad.gif



QUOTE(Inesiuuu @ 2010 01 14, 09:36)
pauksciuk, ta antra, aplink dar padarysi kur rasyt bus  thumbup.gif

g.gif nelengvinat jūs man padėties lotuliukas.gif , o jei rimtai, tai nebloga mintis. Labai lauksiu daugiau pasiūlymų bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 01 14, 09:15)
Norėčiau jūsų patarimo ax.gif Šiais metais mamos jubiliejus, vis suku galvą ką tokio gražaus išsiuvinėjus  wub.gif Suku mintį apie šeimos medį, tik niekaip nesudėlioju kaip jame reikia visus vaikus ir anūkus/e išdėstyti g.gif  g.gif  g.gif  Esam keturi vaikai,  kiekvienas turim po vieną(pradžiai), o brolis net tris vaikus. O gal, kadangi anūkų sąrašas negalutinis(labai tikiuos), mėginti dėliot tik tėvus ir mus keturis? g.gif

Medelių esu dar paieškose, bet iš tų ką aptikau, šie gražiausi ax.gif pirmasis labiausiai pagal išdėstymą tiktu, jei tik vaikus

O man antrasis schmoll.gif Labai jau be lapų likęs - matyt per santuokos metus nupešiojo hihihi.gif Ir dar su spygliuota viela aptvertas blink.gif lotuliukas.gif
O jei rimati - domiuosi genealogija. Taip imtai, kad mano medis atrinktas kai kuriose šakose iki 1750 m. Jei daryti medį, daryti jį reikia kaip priklauso, ir rašyti reikia pilnai tiek vaikus, tiek anūkus. Tik tada jis turės vertę tiek dabar, tiek po n metų. Rimtų šeimos ryšių čia neparodysi nei pirmam, nei antram. O jei stilizuotai parodyti į ką išaugo jų santuoka, tada aš rinkčiausi pirmą ir žmones išdėstyčiau aplink. Paslinkus rėmelį į šoną ten tilps visi.
Vėl gi - net ir pirmasis yra 'primityvų' stiliaus. Nežinau tavo tėvų skonio. Ar tikrai jiems patiks primityvas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 14 sausio 2010 - 10:58
QUOTE(paukščiukas @ 2010 01 14, 09:15)
Norėčiau jūsų patarimo ax.gif Šiais metais mamos jubiliejus, vis suku galvą ką tokio gražaus išsiuvinėjus  wub.gif Suku mintį apie šeimos medį, tik niekaip nesudėlioju kaip jame reikia visus vaikus ir anūkus/e išdėstyti g.gif  g.gif  g.gif  Esam keturi vaikai,  kiekvienas turim po vieną(pradžiai), o brolis net tris vaikus. O gal, kadangi anūkų sąrašas negalutinis(labai tikiuos), mėginti dėliot tik tėvus ir mus keturis? g.gif

Medelių esu dar paieškose, bet iš tų ką aptikau, šie gražiausi ax.gif pirmasis labiausiai pagal išdėstymą tiktu, jei tik vaikus


man antrasis medelis labiau kapinyna primena, nei grazia seimos istorija. pirmasis pavadinciau stilizuotu gimines medeliu ir kelciau siam momentui esancius zmogucius, iskaitant brangiuosius anukus smile.gif gal net sakyciau nebutina nurodyti metu. nes jei nemazai zmoniu, lb apsikraus darbelis skaiciais. bet cia tik mano pamastymai....
su gimines medziu (issamiu), kaip ir su nuotrauku siuvinejimu... ne viskas tinka siuvinejimui ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mur mur: 14 sausio 2010 - 10:48