Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai aliejukai

QUOTE(Šilauogė* @ 2010 02 12, 16:27)
Galima teptis kokosu alieju jeigu tinka.Mano besiriebaluojanciai, deidratuotai odai netinka schmoll.gif  Mama isbande, jos riebiai odai netiko, pasitepe akiu vokus, sualergizavo ir atrode kaip gerai nusibliovus doh.gif

Pabandykite migdolų riešutų aliejų su keletu lašelių eterinio migdolų arba rožių aliejaus, mano praktikoje dar nepsitaikė, kad šitie derinukai kam nors pridarytų problemų schmoll.gif O akių vokus iš vis nereikėtų tepti.
Atsakyti
o as kartais ir vokus pateplioju 4u.gif na bent man nieko,nors siaip esu alergiska...o kosmetikai naudoti tikrai reikia tik nerafinuotus aliejus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristukas94 @ 2010 02 15, 18:42)
o as kartais  ir vokus pateplioju 4u.gif na bent man nieko,nors siaip esu alergiska...o kosmetikai naudoti tikrai reikia tik nerafinuotus aliejus rolleyes.gif

Rafinuoti turi maziau maistiniu medziagu, vitaminu, gali buti prideta priedu, kurie visiskai netinka odai. O voku tepti nereikia, nebent tais atvejais, kai valote makiaza.
Atsakyti
As siuo metu naudoju, kokosu alieju, su juo darau kaukes plaukams, bei naudoju kaip plauku galiuku aliejuka 4u.gif dar turiu levandu eterinio aliejaus, ji ilasinu i sampuna smile.gif nes galvos oda pas mane riebi doh.gif
Tai pat naudoju avokadu alieju, tepu juo veida, aplink akis, dekolte bei kaklo sritis, plaukams kartais kauke pasidarau ax.gif ir tepu nagucius ir dar geras dalykas po depiliacijos bigsmile.gif
dar vat migdolu aliejaus noriu isigyti bigsmile.gif nes skatina plauku augima bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xernesta: 15 vasario 2010 - 18:25
QUOTE(xernesta @ 2010 02 15, 19:24)
As siuo metu naudoju, kokosu alieju, su juo darau kaukes plaukams, bei naudoju kaip plauku galiuku aliejuka  4u.gif  dar turiu levandu eterinio aliejaus, ji ilasinu i sampuna  smile.gif nes galvos oda pas mane riebi  doh.gif 
Tai pat naudoju avokadu alieju, tepu juo veida, aplink akis, dekolte bei kaklo sritis,  plaukams kartais kauke pasidarau  ax.gif  ir tepu nagucius ir dar geras dalykas po depiliacijos bigsmile.gif
dar vat migdolu aliejaus noriu isigyti  bigsmile.gif  nes skatina plauku augima  bigsmile.gif  bigsmile.gif

Saunuole, tai praktiskai viskam tik aliejus naudoji. O migdolu irgi drasiai gali tepti ant veido, labai daug geru savybiu jis turi.

P.S. o gal norite pasidalinti, kur kuri perkate aliejukus?
Atsakyti
O aš neseniai iškeičiau savo Lorealius į nerafinuotų aliejų mišinį brandžiai odai (argano, makadamijų, erškėtrožių, nakvišų ir agurklių) ir esu labai patenkinta thumbup.gif. Šiaip oda mano problematiška, rieboka, galvojau, kad netiks, nesusigers, bet viskas labai gerai. Su tuo pačiu ir nuo akių makiažą nuvalauir nebaisu, kad akis pradės graužt, kaip būdavo su daugeliu makiažo valiklių doh.gif
Atsakyti
Aš vis galvoju, kaip suvisam lorealių atsisakyt, bet kol kas nesugalvoju, ką daryti tuo atveju, kai pasitepus kremu negali pralaukt, kol jis susigers. Sportuoju beveik kasdien klube, nusimaudžius tepuosi kremu, rengiuosi ir einu namo, su aliejais žaisti nėra kaip... Ką darote tokiais atvejais?
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2010 02 15, 23:48)
Aš vis galvoju, kaip suvisam lorealių atsisakyt, bet kol kas nesugalvoju, ką daryti tuo atveju, kai pasitepus kremu negali pralaukt, kol jis susigers. Sportuoju beveik kasdien klube, nusimaudžius tepuosi kremu, rengiuosi ir einu namo, su aliejais žaisti nėra kaip... Ką darote tokiais atvejais?

Tepkit mazesni kieki arba tepkites kol apsirengiate, o po to likuti lengvai nusausinkite servetele ir vsio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xernesta @ 2010 02 15, 19:24)
As siuo metu naudoju, kokosu alieju, su juo darau kaukes plaukams, bei naudoju kaip plauku galiuku aliejuka  4u.gif  dar turiu levandu eterinio aliejaus, ji ilasinu i sampuna  smile.gif nes galvos oda pas mane riebi  doh.gif 
Tai pat naudoju avokadu alieju, tepu juo veida, aplink akis, dekolte bei kaklo sritis,  plaukams kartais kauke pasidarau  ax.gif  ir tepu nagucius ir dar geras dalykas po depiliacijos bigsmile.gif
dar vat migdolu aliejaus noriu isigyti  bigsmile.gif  nes skatina plauku augima  bigsmile.gif  bigsmile.gif

avokadu yra geris thumbup.gif labai svelni edele buna ir plaukams gerai.
As naudojau abrikosu kauliuku alieju plaukams, tai pries plovima istepus, paskui plaukai labai minkstuciai buvo thumbup.gif
Atsakyti
as irgi naudoju kokosu alieju, mano oda riebi, dehidruota, serpetuoja. kokosu aliejus siek tike serpetojima pamazino. bet be jo rytais naudoju krema. Tai nzn nuo ko beria, kemsa poras. zinau tikrai kad nuo kremo mane beria.
bet vienas kokosu aliejus man nenuima visisko serpetojimo.
Gal s kuo nors maisyti? bet koki alieju naudoti kad dar ir nekimstu odos? mastau.gif
Papildyta:
QUOTE(aistuliaa @ 2010 02 06, 16:34)
Tai va gal man irgi kemša, kad tokie kaip poodiniai maži spuogiukai, nelygi oda pasidarė..

man lygiai tas pats...

Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 02 16, 11:49)
as irgi naudoju kokosu alieju, mano oda riebi, dehidruota, serpetuoja. kokosu aliejus siek tike serpetojima pamazino. bet be jo rytais naudoju krema. Tai nzn nuo ko beria, kemsa poras. zinau tikrai kad nuo kremo mane beria.
bet vienas kokosu aliejus man nenuima visisko serpetojimo.
Gal s kuo nors maisyti? bet koki alieju naudoti kad dar ir nekimstu odos? mastau.gif


nebandėt arganų aliejaus? nepigus, bet geras dalykas smile.gif

aprašymas čia:

http://www.kvapunama.../produktas/215/
Atsakyti
o ar naudojat jojobos alieju?

skaitau apie ji ir galvoju gal nupirkti mastau.gif Jojobos aliejus veidui
Atsakyti