Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai aliejukai

Užeikite į aromanatural.lt, kvapunamai.lt ar dar kokį kitą psl. ir pasiskaitykite apie kokosų aliejų (bei kitus), kaip ir kur jie naudojami. Vertingiausi ekologiški nerafinuoti, šalto spaudimo aliejai.
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2010 02 12, 11:17)
iš kur tokios žinios? smile.gif

www.cosmeticscop.com

Net tam pačiam "Kvapų namų" puslapy nerašoma apie kokosų aliejaus naudojimą veido priežiūrai, o rekomenduojama kūnui ir plaukams..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 12 vasario 2010 - 13:49
as sakyciau, kad kiekvienas aliejus yra individualiai, vieniems tinka, kitiems netinka, kol neisbandysi - nesuzinosi. Man pvz. kokosu aliejus idealus veido odai, gerai padrekina, dar ilasinu koki eterinis - superinis rezultatas. Ir tikrai galima tepti ant veido kokosus, pati man pasiule kvapu namuose maisyt su pelargonijom mirksiukas.gif
Atsakyti
Galima teptis kokosu alieju jeigu tinka.Mano besiriebaluojanciai, deidratuotai odai netinka schmoll.gif Mama isbande, jos riebiai odai netiko, pasitepe akiu vokus, sualergizavo ir atrode kaip gerai nusibliovus doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šilauogė*: 12 vasario 2010 - 15:28
QUOTE(Ugvilė @ 2010 02 12, 17:17)
as sakyciau, kad kiekvienas aliejus yra individualiai, vieniems tinka, kitiems netinka, kol neisbandysi - nesuzinosi. Man pvz. kokosu aliejus idealus veido odai, gerai padrekina, dar ilasinu koki eterinis - superinis rezultatas. Ir tikrai galima tepti ant veido kokosus, pati man pasiule kvapu namuose maisyt su pelargonijom  mirksiukas.gif

Tai taip, jeigu jūsų oda normali, ne problemiška, poros nėra linkusios kimštis. Buvo prieš tai keletas postų, kad merginas, moteris naudojant šį aliejų pradėjo berti, tai ir pakomentavau, kad jis nėra tinkamas veido priežiūrai. Kaip jau ir anksčiau rašiau, savo problemiškos odos tokiu aliejum nerizikiuočiau tepti cool.gif
Atsakyti
bet kitose temose buvo ir tokių postų, kad kiti aliejai kemša, todėl sakyčiau čia labai individualus reikalas, todėl negalima teigti, kad veidui vartoti negalima smile.gif manau reikia tik prisitaikyti sau tinkamą produktą smile.gif
Atsakyti
o as pabandziau kokosu alieju veidui,ir nezinau ar galima ka geresnio rasti ax.gif nuostabus daiktas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2010 02 12, 19:10)
Tai taip, jeigu jūsų oda normali, ne problemiška, poros nėra linkusios kimštis. Buvo prieš tai keletas postų, kad merginas, moteris naudojant šį aliejų pradėjo berti, tai ir pakomentavau, kad jis nėra tinkamas veido priežiūrai. Kaip jau ir anksčiau rašiau, savo problemiškos odos tokiu aliejum nerizikiuočiau tepti cool.gif

O jei kūno oda yra problematiška, tai gal taip pat netinka kokoso aliejus? Aš pradėjau teptis kūną, retkarčiais, porą kartų į savaitę ir kažko pradėjo berti odą. Tik va nežinau ar čia nuo aliejaus ar tik taip sutapimas.
Atsakyti
QUOTE(Poli1 @ 2010 02 14, 22:03)
O jei kūno oda yra problematiška, tai gal taip pat netinka kokoso aliejus? Aš pradėjau teptis kūną, retkarčiais, porą kartų į savaitę ir kažko pradėjo berti odą. Tik va nežinau ar čia nuo aliejaus ar tik taip sutapimas.

Gali būt nuo aliejaus. Juk turint problemišką odą, būna, kad ne tik veidą, bet ir krūtinę, pečius, nugarą beria..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 14 vasario 2010 - 21:21
QUOTE(Victorious @ 2010 02 12, 19:10)
Tai taip, jeigu jūsų oda normali, ne problemiška, poros nėra linkusios kimštis. Buvo prieš tai keletas postų, kad merginas, moteris naudojant šį aliejų pradėjo berti, tai ir pakomentavau, kad jis nėra tinkamas veido priežiūrai. Kaip jau ir anksčiau rašiau, savo problemiškos odos tokiu aliejum nerizikiuočiau tepti cool.gif

ne, pas mane problematiska, misri, su issipletusiom porom, bet kokosai labai gerai tinka ax.gif ir naudoju vien tiktai aliejus, jokio kremo neturiu jau metai laiko, oda tikrai pagrazejus, negu pries alieju naudojima ir spuogeliu apmazejo. Dabar naudoju argano, simondsiju, tamanu aliejus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ugvilė: 15 vasario 2010 - 10:25
Skaiciau keleta straipsniu apie sita alieju.kaip tik raso,kad jis hipoalergiskas.tai reiskia,kad alergija jam pasireiskia ypatingai retai.taip pat raso,kad tinka problematiskai,spuoguotai odai.mano oda irgi misri,poros matosi,kartais islenda spuogeliai.iki siol visokiais kitais aliejais tepiau,bet nei vienas taip nesudrekino ir nepamaitino odos,kaip kokosu.neliko jokio tempimo jasmo jau po pirmo panaudojimo ax.gif labais dziaugiuosi jy atradusi.
Atsakyti
QUOTE(Šilauogė* @ 2010 02 12, 16:27)
Galima teptis kokosu alieju jeigu tinka.Mano besiriebaluojanciai, deidratuotai odai netinka schmoll.gif  Mama isbande, jos riebiai odai netiko, pasitepe akiu vokus, sualergizavo ir atrode kaip gerai nusibliovus doh.gif

Sorry jei ne taip supratau bet akiu vokai netepami nei aliejum ,nei kremu.Jei norejo naudot paakiams tai ir reikejo tepti po akimis ir po antakiais ir bus ok thumbup.gif O jei tepsit vokus tai su bet kokia priemone alergija isivarysit
Papildyta:
QUOTE(žemuogienė @ 2010 02 12, 20:31)
bet kitose temose buvo ir tokių postų, kad kiti aliejai kemša, todėl sakyčiau čia labai individualus reikalas, todėl negalima teigti, kad veidui vartoti negalima smile.gif manau reikia tik prisitaikyti sau tinkamą produktą smile.gif

Poras dazniausiai kemsa rafinuotas aliejus .Geriausiai naudot salto spaudimo alieju.Sekmes! 4u.gif
Atsakyti