Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai aliejukai

QUOTE(pilveliukas @ 2010 02 04, 10:46)
bet ar neuzkis poru kada gryna ant sauso veido tepti g.gif



QUOTE(Kristukas94 @ 2010 02 04, 11:42)
vat idomu,kaip manot kemsa aliejus poras?siap skaiciau ,kad tie naturalus,nerafinuoti nekemsa g.gif .okai kurie zmones mano ,kad kemsa.tai nezinau ka galvoti..


Na aš kiek esu skaičius, kad nekemša g.gif
Papildyta:
QUOTE(Lena.lt @ 2010 02 04, 11:53)
Cia kalbat apie aliejukus veidui, o kunui kokius misinukus darot?  blush2.gif ar cia ne ta tema?


http://www.supermama...?...&hl=aliejai

Šita tema gal labiau tinkama ax.gif
Atsakyti
O aš pradedu manyti, kad netinka man tas abrikosų kauliukų aliejus, nes kažkaip tokiais mažais spuogeliais paberia, o kai dar išvalau veidą, tie spuogiukai išvis tokia raudoni pasidaro unsure.gif paskui iki ryto aprimsta, bet matosi, kad veidas kažkaip ne toks lygus.. unsure.gif
Atsakyti
As veida ir kuna tepu kokosu, kanapiu seklu, puiklapiu nerafinuotu aliejum.Bet man toks itarimas kad kemsa veido oda. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šilauogė*: 06 vasario 2010 - 15:39
QUOTE(Šilauogė* @ 2010 02 06, 16:38)
Bet man toks itarimas kad kemsa veido oda. g.gif


Tai va gal man irgi kemša, kad tokie kaip poodiniai maži spuogiukai, nelygi oda pasidarė..
Atsakyti
QUOTE(Šilauogė* @ 2010 02 06, 17:38)
As veida ir kuna tepu kokosu, kanapiu seklu, puiklapiu nerafinuotu aliejum.Bet man toks itarimas kad kemsa veido oda. g.gif

Kokosų veidui apskritai netinka schmoll.gif
Atsakyti
o man kokosu, kiek esu tepusi, niekad nekimso poru ir labai tiko veidui. net pats body shop kokosinis sviestas kunui - veidui jokiu problemu nesukeldavo, puikiai drekindavo, ypac dabar per salcius, kai tos dregmes truksta.
o kunui jis nepakeiciamas, ypac sausiausioms vietoms, tokios kaip alkunes, keliai, rankos, pedos.

panoramoj maciau sveiku produktu parduotuvele ir ten buvo sis aliejus

user posted image
gal kas bandet? ar labai skirias nuo kvapu namu kokosu aliejaus?
Atsakyti
Bent mano žiniomis, kietas kokosų aliejus nelabai tinkamas veido priežiūrai. Pati bijočiau tepti juo savo problemišką odą, naudoju plaukų priežiūrai.
Turiu tą "Sveikų produktų" aliejų stiklainyje, bet dar neišbandžiau. "Kvapų namų" pasirodė gal kiek kietesnis, intensyvesnio kvapo, bet nemanau, kad jie iš esmės turėtų skirtis poveikiu (bent jau plaukams).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 07 vasario 2010 - 11:09
QUOTE(Victorious @ 2010 02 07, 12:06)
Bent mano žiniomis, kietas kokosų aliejus nelabai tinkamas veido priežiūrai. Pati bijočiau tepti juo savo problemišką odą, naudoju plaukų priežiūrai.

o kodel netinkamas? skysto nebuna biggrin.gif nebent siltai laikysit. Pi tepu, aisku pirma patrinu tarp delnu tada ant dregnos odos
Atsakyti
QUOTE(Ugvilė @ 2010 02 07, 16:31)
o kodel netinkamas? skysto nebuna  biggrin.gif  nebent siltai laikysit. Pi tepu, aisku pirma patrinu tarp delnu tada ant dregnos odos

Turėjau galvoj, kad pradinės kietos konsistencijos aliejai netinka veido priežiūrai, nes gali poras kimšti (buvo apie tai jau anksčiau rašyta forume, neatrandu dabar kur).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 07 vasario 2010 - 16:03
QUOTE(Victorious @ 2010 02 07, 01:49)
Kokosų veidui apskritai netinka schmoll.gif



Gerai, kad paraset, nes buciau mozojus veida ir toliau su kokosu aliejum.
Papildyta:
QUOTE(aistuliaa @ 2010 02 06, 17:34)
Tai va gal man irgi kemša, kad tokie kaip poodiniai maži spuogiukai, nelygi oda pasidarė..


Pas mane irgi atsirado poodiniu spuogeliu, ypac ant kaktos. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilauogė* @ 2010 02 07, 18:13)

Pas mane irgi atsirado poodiniu spuogeliu, ypac ant kaktos.  doh.gif


doh.gif man irgi ant kaktos, nors su kaktos oda išvis nebūna problemų..
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2010 02 07, 00:49)
Kokosų veidui apskritai netinka schmoll.gif


Man netinka ir kūnui, tik plaukams. Kiek bandžiau kūną teptis - ir ant drėgnos odos, ir ant šlapios, ir ant sausos, rezultatas tas pats: žiauriai sausėja oda, ją traukia ir niežti, aliejus nesusigeria. Palikau sunaudori plaukams, ten tinka.
Veidui man kol kas geriausias avokadų.
Atsakyti