Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai aliejukai

QUOTE(Tigris @ 2010 02 01, 02:04)
Ne i tema, bet .... GinMinte, negaliu atsiziureti i jusu avatara  wub.gif 

I tema - jau geri metai kaip mano veidukas nemate jokio kito produkto, tik naturalu alyvuogiu alieju.


Dekui, man ir jis wub.gif

Dziaugiuosi, kad jums tinka aliejus veido odai, deja man jie netinka, veido oda nesugeria aliejaus man..
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 02 01, 08:46)
O kokia veido oda jūsų?
Mama naudoja midolų aliejų, bet sakė, kad vistiek sausėja veidas (labai sausa oda jos), tai jau mąstau kokį kitą reikės siūlyti  g.gif



Mano veido oda sausa. riebaluojasi tik smakras ir nosis.
Atsakyti
aistulia, jei labai sausa sviestmedzio aliejus labai tinka 4u.gif man jis superinis, kur sausa oda tepu, jei vaikas susimusa vietoj anksciau naudojamo traumelio tepu, einant i salti zandus tepam, lupas tepam, man jis nepamainomas wub.gif
Atsakyti
va va ir man keista oda po aliejaus g.gif atsiranda sausumo pojutis lyg ttraukti pradeda
g.gif
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 02 02, 12:43)
va va ir man keista oda po aliejaus  g.gif atsiranda sausumo pojutis lyg ttraukti pradeda
g.gif

O koki aliejuka naudoji?Kokia veido oda? Ar naudoji vien tik bazini ar sumaisyta su kokiu nors eteriniu aliejumi?
Atsakyti
naudoju vien bazini nakvisu alieju seip jis rekomenduojamas sausai jautriai odai smile.gif oda mano butu misri-normali, taciau sildymo sezonu sauseja=manu, es sedziu namie i lauka retai iseinu g.gif
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 02 02, 11:43)
va va ir man keista oda po aliejaus  g.gif atsiranda sausumo pojutis lyg ttraukti pradeda
g.gif

man taip pat traukia odą pasitepus aliejumi,aš aliejuką tepu ant šlapio veido,gal ant sausos odos reikia,kai ant sausos bandžiau tai lyg ir netraukė.Tai įdomu kaip čia ar aliejus netinka ar ištikrųjų sausą odą reikia tepti g.gif
Atsakyti
man tas pats jei tepu ant slapio tai traukimo jausmas jei ant sausos tai tas pojutis silpnesnis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 02 03, 16:52)
man tas pats jei tepu ant slapio tai traukimo jausmas jei ant sausos tai tas pojutis silpnesnis smile.gif

As tai visada tepu ant sauso veido. Dabar visu musu odele issausejus -reaguoja i temperaturu skirtuma tarp lauko ir patalpu. Ziema visada ji tampa jautresne ir sausesne. Pameginkit sausai odai sezamo. simondsiju(jojobos) , vynuogiu kauliuku aliejus .Sekmes bigsmile.gif
Atsakyti
bet ar neuzkis poru kada gryna ant sauso veido tepti g.gif
Atsakyti
vat idomu,kaip manot kemsa aliejus poras?siap skaiciau ,kad tie naturalus,nerafinuoti nekemsa g.gif .okai kurie zmones mano ,kad kemsa.tai nezinau ka galvoti..
Atsakyti
Cia kalbat apie aliejukus veidui, o kunui kokius misinukus darot? blush2.gif ar cia ne ta tema?
Atsakyti