Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai aliejukai

NA ACIU UZ KOM. 4u.gif reiks bandyti valyti su aliejumi makijaza smile.gif vanavisu aliejumi pasitepiau kelis kartus suskeldejusias apkramtytas lupas tai taip oda issilygino apgijo, tik liko toks sausumo jausmas, ir kai veida nakvisu aliejum pasitepu po kiek laiko toks lengvas tempimo sausumo jausmas tai cia gal nelabai gerai g.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 01 27, 06:51)
O kaip makadamijų patinka?


ne manęs klausėt, bet ... makadamijų bent man asmeniškai kvapas yra specifinis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(etamo21 @ 2010 01 27, 01:12)
kazkuri panele klause, kaip su aliejumi valyti makiaza. as valau tik blakstienas, anksciau alieju pildavau ant vatos diskelio, o dabar tai isigudrinau net ne su vatos diskeliu, o paprasciausiai pirstais-patepu pirstus gausiau aliejumi ir valau blakstienas ramiai, netrindama is virsaus i apacia braukdama. labai neblogai nusivalydavo su makadamiju aliejumi ir dar skaiciau, kad abrikosu kauliuku aliejus gerai valo


o pakankamai lengvai nusivalo makiazas? g.gif
Atsakyti
Na as tai visa veida nuvalau .siaip ivairus aliejai manau tam tinka.o nakvisu dar ir drekina gerai.bandziau is pradziu tik su vata ir aliejum,bet su vata suvilgyta siltu vadeniu ir uzlasinus aliejaus daug geriau,ir svariau nusivalo smile.gif
Atsakyti
aciu atsakiusioms del miegojimo su isteptais aliejumi plaukais 4u.gif

sakykit, kas pirkosi is www.aromanatural.lt internetines kaip ten kokybe aliejuku? na tarkim lyginant su kvapu namais g.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 01 27, 07:51)
O kaip makadamijų patinka?
Aš abrikosų tą naudoju, patinka, bet kai kitų nebandžius, sunku lyginti  smile.gif


jo, neblogas. maziau riebus uz migdolu (pakaitom naudodavau), va tik kadangi vonioj laikydavau, dar ant lempu-susidrumzlejo jis man ir pakeite kvapa, nors kazkur skaiciau, kad ji galima vonioj laikyt, na nzn kaip cia. bet jau link galo buvo, tai ir negaila. atnaudojau pora men.tiksliai smile.gif paties jo kvapas nera kazkoks intensyvus, man tai nulis emociju kazkaip. o va patys riesutai man schmoll.gif doh.gif smirda, riebalai kazkokie.net nesuvalgiau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(mziukas @ 2010 01 27, 12:07)
o pakankamai lengvai nusivalo makiazas? g.gif


Na bent man tai normaliai ax.gif gal blakstienos sunkiau, nei pieneliu valant, bet pats veidas lengviau ax.gif
Atsakyti
Sveikutes, noriu Jūsų patarimo 4u.gif mano veido oda jautri, atrodo kad sausoko, linkus šerpetotis ir pleiskanotis, dar ir spuogai... Netikėtai sužinojau apie šiuos aliejų naudojimus vietoj kremo ir labai apsidžiaugiau, galvojau kad atrasiu čia ką nors man tinkamo, nes kiek kremų išbandžiau, jau atrodo tinka odai viskas gerai, bet po kurio laiko vėl prasideda problemos. Na nusipirkau jojobos aliejų. Bet aš su juo niekaip nesusidraugauju... oda ir šerpetoja, ir dar aktyviau reaguoja i vandenį, kremai įprasti ir tada jau negelbėja, tai tenka vaikščiot nei šiokiai nei tokiai cry.gif Ar čia odai netinka? ar kažką negerai darau gal? ar badyt kitą aliejų pirkt? blush2.gif Ačiū už atsakymą.
Atsakyti
QUOTE(natukee @ 2010 01 27, 22:57)
Sveikutes, noriu Jūsų patarimo  4u.gif mano veido oda jautri, atrodo kad sausoko, linkus šerpetotis ir pleiskanotis, dar ir spuogai... Netikėtai sužinojau apie šiuos aliejų naudojimus vietoj kremo ir labai apsidžiaugiau, galvojau kad atrasiu čia ką nors man tinkamo, nes kiek kremų išbandžiau, jau atrodo tinka odai viskas gerai, bet po kurio laiko vėl prasideda problemos. Na nusipirkau jojobos aliejų. Bet aš su juo niekaip nesusidraugauju... oda ir šerpetoja, ir dar aktyviau reaguoja i vandenį, kremai įprasti ir tada jau negelbėja, tai tenka vaikščiot nei šiokiai nei tokiai  cry.gif Ar čia odai netinka? ar kažką negerai darau gal?  ar badyt kitą aliejų pirkt? blush2.gif  Ačiū už atsakymą.

na as sakyciau,kad reiketu tau dar ir kitus aliejus pabandyt,abrikosu kauliuku,migdolu.nebandziau,bet esu girdejus geru atsiliepimu apie vynuogiu kauliuku alieju.man labai dabar patinka sezamu smile.gif .makadamiju aliejus turi savotiska kvapa,bet sausai odai tai labai puikus daiktas.o spuogelius galima patept levandu,arbatmedzio eteriniu aliejum.jie man tikrai padeda ax.gif galima i naudojama alieju po keleta laseliu ju ilasint,suplakt ir tept misiniu oda,situos du galima neskiestus tepti.
Atsakyti
geriu nakvisu alieju smile.gif tik nelabai suprantu ar tinkamas is pradziu atrode viskas puiku po to visas kunas ne tik veidas pasirode pabertais spuogeliais blink.gif nustojau gert teplioju veiduka bet ir toks keistas pojutis ant veido lyg trauktu, g.gif nors tepu ant pakankamai dregnos odos, gal tep ant sausos g.gif
Atsakyti
Ne i tema, bet .... GinMinte, negaliu atsiziureti i jusu avatara wub.gif

I tema - jau geri metai kaip mano veidukas nemate jokio kito produkto, tik naturalu alyvuogiu alieju. Kadangi vyras dabar daznokai isvazineja i komandiruotes, vakarais tuo aliejumi pasitepu gausiau, ypac paakius. Ryte atsibundu su svelnia, lygia veidi oda. Pamirsau ka reiskia serpetojimai, paraudimai ir visi kiti nemalonumai. Tikrai labai dziaugiuosi atradus toki puiku dalyka. Netgi pries tepdama makiazo priemones (krempudra, ar mineraline pudra,) veida pries tai patepu alyvuogiiu aliejum. Visos makiazo priemones tada labai lygiai ir graziai pasiskirsto, veidas atrodo kaip nufotoshopintas thumbup.gif . Sakysite - per riebu, kemsa poras... man kazkaip ir kazkodel tas dalykas idealiai tinka.
Atsakyti
QUOTE(Tigris @ 2010 02 01, 02:04)
I tema - jau geri metai kaip mano veidukas nemate jokio kito produkto, tik naturalu alyvuogiu alieju.


O kokia veido oda jūsų?
Mama naudoja midolų aliejų, bet sakė, kad vistiek sausėja veidas (labai sausa oda jos), tai jau mąstau kokį kitą reikės siūlyti g.gif
Atsakyti