Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai aliejukai

sena tema
Naudojame tik nerafinuotus aliejus veidui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 12 rugpjūčio 2010 - 10:27
Sveikos,as ir jau kokius metus naudoju makiazui valyti,ryte vietoj kremo vien tik nerafinuotus aliejus.Odai labai tiko,bet vis tiek norisi kazkokio drekinimo.Nusipirkau ekologiska veido krema ir ziuriu kad mane pradejo berti spuogais.Ir taip isbandziau kelis kremus ir nei vienas netiko.Vel pradejau naudoti alieju ir veidas susitvarke.Gal yra kam taip buve?Keista kodel oda nieko nebepriema g.gif
Atsakyti
sveikos, patarkit ka daryti koki alieju naudoti veido prieziurai blush2.gif

naudojau nerafinuota kokoso alieju, atrodo buvau radusi aukso gysla, bet labai poras uzkimso ir veido oda riebi apsidare..

poto naudojau veido odai misini aliejaus( Subalansuotas ekologiškas mišinys VEIDO ODAI), bet pastebejau vasara eme vaida labai dziovinti.

user posted image

gal patarsite ka nors rolleyes.gif

Papildyta:
dar noreciau mamytes jusu patarimo ar celiulitui panaikinti, sumazinti, prigesinti radote koki aliejuka?

bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(maye @ 2010 08 05, 10:08)
sveikos, patarkit ka daryti koki alieju naudoti veido prieziurai  blush2.gif

naudojau nerafinuota kokoso alieju, atrodo buvau radusi aukso gysla, bet labai poras uzkimso ir veido oda riebi apsidare..



kokoso aliejus nelabai tinkamas veidui, nes beveik visoms kemsa poras mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Florena @ 2010 08 02, 13:13)
Ir taip isbandziau kelis kremus ir nei vienas netiko.Vel pradejau naudoti alieju ir veidas susitvarke.Gal yra kam taip buve?Keista kodel oda nieko nebepriema g.gif


įdomi patirtis, daugiau atvejų, kad vistik atvirkščiai būna - veidai kremų reikalauja smile.gif Gal pas tave gerai sutvarkyta mityba, geri subalansuotą kiekį skysčių ir odai reikia tik gryno produkto smile.gif

QUOTE(maye @ 2010 08 05, 09:08)
sveikos, patarkit ka daryti koki alieju naudoti veido prieziurai  blush2.gif


kokia oda?
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 05, 10:18)

kokia oda?


mano oda riebi 4u.gif
Atsakyti
riebioms odoms yra geri tokie aliejai - simondsijų, lazdyno riešutų (šitas sutraukiantis, tad jei mėgai kokosus, gali netikti), nakvišų, marulų. Marulų aliejaus pagrindu Kvapų namai pardavinėja eliksyrus (vanilės, jazminų, rožių, nerolio - pastarojo jau tikriausiai nebeturi) etc. Sveikuose produktuose būdavo kamelijų aliejus - nesunkus, lengvai geriasi smile.gif
Atsakyti
mano oda riebi - man puikiai tinka jojobos aliejus smile.gif dar patinka arganu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(maye @ 2010 08 05, 13:51)
turiu nakvisu alieju, pabandysiu naudoti thumbup.gif


šitas vakar pasitaikė po ranka pirmas, juo makiažą nusivaliau - labai patiko smile.gif Viso veido juo vienu niekuomet nesu tepusi smile.gif
Atsakyti
Sveikos, o mano veido oda misri labiau, skruostai sausoki, o t zona riebi ( iskyla spuogeliu) ir inkstiruota. koks aliejukas veido odai tiktu?
Atsakyti
QUOTE(Indijaa @ 2010 08 07, 14:05)
Sveikos, o mano veido oda misri labiau, skruostai sausoki, o t zona riebi ( iskyla spuogeliu) ir inkstiruota. koks aliejukas veido odai tiktu?



man idealus - jojoba. kartais ir argano alieju naudoju.
Atsakyti
Pagaliau isbandziau Monoi alieju tiaros geliu ir vaniles kvapo thumbup.gif thumbup.gif

user posted image

Naudoju visam kunui gerai drekina, puikiai atgaivina plaukucius palaikau kaip kauke per nakti, deginantis neissauseja oda bigsmile.gif

 i 
Ištrintas komercinis pasiūlymas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 12 rugpjūčio 2010 - 00:17