Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai aliejukai

Aš lygiai dvi savaites vietoj kremo naudojau lazdynų riešutų bei levandų ir apelsinų eterinių aliejų mišinį. Mano veido oda BUVO labai riebi ir problematiška. Na, o dabar galiu džiaugtis. wub.gif Žinoma, riebalavimasis nepraėjo, bet tikrai apmažėjo, o spuogas gal tik vienas ir tai benykstantis liko. biggrin.gif Na, bet pradžioj tai galvojau mesti visą šį reikalą. Atsirado nemažai baltų spuogelių, bet iškentėjau kaip vyras ( lotuliukas.gif ) ir dabar esu beveik patenkinta savo oda. (Likę randeliai po spuogų vis dar gyvenimą gadina doh.gif ) Taip, kad visiems parabeniniams kremams sakau "Adjos". bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vivace: 30 birželio 2010 - 21:08
As jau antra menesi naudoju lazdynu riesutu alieju ir pastebejau,kad oda maziau riebaluojasi ir spuogu ryskiai apmazejo (aisku pries pms niekas nepadeda). Tik pradejus naudoti alieju vietoj kremo, siaubingai bere, ne tik tokiais poodiniais smulkiais spuogiukais, bet ir dideliais pulingais bjaurybem, bet iskentejau ir dabar dziaugiuosi rezultatais smile.gif tiesa mane truputi erzina aliejaus kvapas, tai as isilasinau arbatmedzio eterinio aliejaus, kuris uzmusa riezutu kvapa ir siek tiek dezinfekuoja odyte. smile.gif Kunui aliejai man neprilipo, labai jau lipni ir riebi oda budavo... Plaukams aliejukai super, tik truksta laiko issimaliavoti ir palaikyti pora valandu. smile.gif tokia mano patirtis su aliejais mirksiukas.gif
Atsakyti
oi,labai gera linkme pakrypo diskusija.as jau kelintas vakaras panaudoju migdolu aliejuka.ir pas mane atsirado tokiu riebiu spuogu bjaurybiu.bet taip ir pagalvojau,tikriausiai valosi oda nuo visokio meslo blush2.gif nes,siaip tai manes nekankino tokia problema su spuogais anksciau g.gif tai cia tikrai nuo to aliejaus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vivace @ 2010 06 30, 22:08)
Aš lygiai dvi savaites vietoj kremo naudojau lazdynų riešutų bei levandų ir apelsinų eterinių aliejų mišinį. Mano veido oda BUVO labai riebi ir problematiška. Na, o dabar galiu džiaugtis.  wub.gif  Žinoma, riebalavimasis nepraėjo, bet tikrai apmažėjo, o spuogas gal tik vienas ir tai benykstantis liko.  biggrin.gif  Na, bet pradžioj tai galvojau mesti visą šį reikalą. Atsirado nemažai baltų spuogelių, bet iškentėjau kaip vyras (  lotuliukas.gif  ) ir dabar esu beveik patenkinta savo oda. (Likę randeliai po spuogų vis dar gyvenimą gadina  doh.gif  ) Taip, kad visiems parabeniniams kremams sakau "Adjos".  bigsmile.gif

o eterinius aliejukai naudojami vien del kvapo ar jie dar ir poveiki kazkoki turi? ax.gif
Atsakyti

Gal kas naudojo veidui ir kunui,kedro riesutu alieju?Idomi butu nuomone. smile.gif
As ji turiu,ir geriu po arbatini sauksteli,ir dar veida imasazuoju karta savaiteje,po pylingo...man tai, labai net tinka wub.gif
Atsakyti
As dabar naudoju pakaitomis jojobos ir makadamiju alieju smile.gif Tai abiem negaliu atsidziaugti, labai pagrazejo oda, grazesne spalva, svelnesne. Ryte veido oda sveikai atrodo, malonu liesti..
Atsakyti
Kur būtų galima įsigyti natūralaus ricinų aliejaus? doh.gif kažkaip nerandu..
Atsakyti
QUOTE(kootwellaa @ 2010 07 13, 21:54)
Kur būtų galima įsigyti natūralaus ricinų aliejaus?  doh.gif  kažkaip nerandu..

Vaistinėse tikrai yra.
Atsakyti
As dabar naudoju ersketuogiu nerafinuota alieju ,veidui,visai nieko ,greitai susigeria,padeda nuo pigmentiniu demiu ir brandziai odai labiau tinka,vietoj kremo naudoju.
Atsakyti
QUOTE(KenguRyte21 @ 2010 07 13, 23:36)
As dabar naudoju ersketuogiu nerafinuota alieju ,veidui,visai nieko ,greitai susigeria,padeda nuo pigmentiniu demiu ir brandziai odai labiau tinka,vietoj kremo naudoju.

ir as sita noriu bandyti.o is kur perkat?alieju parduotuvei tik rafinuota randu g.gif
Atsakyti
arba Aroma Natural, arba Kvapų namuose
Atsakyti
www.aliejus.com
Atsakyti