Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai aliejukai

QUOTE(baltagėlė @ 2010 06 18, 16:25)
Gal bandyti iš biokosmetika.lt ar aromanatural.lt? Čia reikia jūsų patarimo ax.gif ar jų kokybė tokia pati ar vis tik atgailėti ir pirkti iš kvapų namų ? Nu ir prirašiau  doh.gif  doh.gif

Is kvapu namu turiu tik gasulo molio. Visas mano 'arsenalas' pagrinde is aromanatural, kokybe liuks ir kaina ikandama mirksiukas.gif sia parduotuve tikrai galima pasitiket. O del biokosmetikos nezinau, nesu pirkusi g.gif uzsuk i N.K.G. tema ir bent pirmaja zinute paskaityk, gal ka informatyvaus rasi. O siaip ir i diskusijas gali prisijungti thumbup.gif , manau bus merginu, zinanciu ir apie produktu kokybe "biokosmetikoj"
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 06 19, 00:13)
O i tema-kaip veido aliejus, tai bent jau man idealiausias yra ersketroziu thumbup.gif  ir daugeliui tinka, kai tuo tarpu kiti buna vienoms stebuklingi, kitoms paskutinis s... Sitas galima sakyti 99%, kad patiks thumbup.gif


koks poveikis? bigsmile.gif man kolkas idealiausias jojoba,su arganu kazkaip nesusidraugauju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(baltagėlė @ 2010 06 19, 00:44)
Dėkinga labai už nuoširdžius patarimus

I sveikata drinks_cheers.gif ersketroziu liuks aliejus, avieciu ir as isiziurejus esu, bet vistiek vel nusipirkau ersketroziu 50ml. biggrin.gif su abrikosu valausi blakstienas, akiu makiaza; lazdyno r.al. naudoju veido masaze (i karsta vandeni ilasini norimo EA, i ji imerki ranksluostuka, ranksluostuka ant veido ir taip pakartoji kelis kart. Tada lazdynu aliejumi sutepi veida ir masazuoji ivairiom pusem, man matomai pravalo inkstirus thumbup.gif geras dalykas, tik KIENO KUPEROZINE ODA, ATSARGIAI SU SITUO. uztat as ir esu darius gal tik pora kartu ir tai orientuojuosi labiau i kakta, smakra, nes zandai kuperoziniai doh.gif baisu prisizaisti.), o jojoba draugei patinka, man kazkaip jis labiau kunui, plaukams mirksiukas.gif bet visumoj geri pasirinkimai drinks_cheers.gif tik yra rizika, kad oda gali netoleruot alieju, o dar dabar, kai vasara g.gif gal rudeniop geriau butu prekintis? Nors siaip ar taip jie stoves mastau.gif na, kaip nori is tikruju. tai keitaliot gali ne taip daznai, uztektu ir koki karta per men. ar 3sav. pakeist, sako oda pripranta ir pan., zodziu nereiktu vieno isikast ir visa gyvenimeli tepti biggrin.gif ai dar del arbatmedzio-naudoju ir pati, vietiskai patepu koki iskilusi spuogeli, taip pat i mineta karsta vandeni veido masaze lasindavau, patinka. siaip jis dezinfekcijos atzvilgiu yra antroj vietoj-pirmoj manukos EA.
Kaip labiausiai drekinantis hidr. butu morku seklu (turiu, bet dar neprasukau), gaivina gal pipirmeciu labiau, toki saldymo efekta duoda, o ramina ramuneliu hidr., siaip galima maisyti ir tarpusavyje juos. AN kai kuriuose aprasymuose buna pamineta, kas su kuo misinyje veikia dar geriau thumbup.gif bet gali ir pati eksperimentuoti, atsipylus nedideli kieki, tik pasizymejus proporcijas-su kuriuo misiniu, pagerinimu odai komfortiskiau. Apskritai, del dregmes-isigyk glicerino, AN irgi yra. Lasas i buteliuka ar ten du ir turi labiau drekinanti hidr. Tik reiktu jo nepadaugint, koncentracija produkte iki 5%. Ne daugiau! Isvis su visais ingredientais reikia elgtis gan atsargiai, kas perdaug, tas gali but nesveika. Glicerinas gali atvirksciai-issausinti, pvz. koks silkas yra rugstis, padauginus ir nugriauzti gali doh.gif zodziu, reikia tureti saika ir pasidometi tam tikru produktu "instrukcijomis" pries darant 'saram baram' ar tepant ant odos
QUOTE(charisma2121 @ 2010 06 19, 09:06)
koks poveikis?

Oda atrodo lygesne, skaistesne, spalva sulygina wub.gif vienu metu tepiau ji kasdien, tai kasdien sau labai grazi budavau biggrin.gif oda kuperozine, siaip nelygios spalvos ir pan., tai jausdavaus vos ne kaip su pudra po to aliejuko wub.gif dabar kazkaip reciau tepu, nenoriu padauginti-zandams naudoju kita priemone, o kakta dar vasara pati riebaluojasi, tai ne kasdien tepliojuosi tikrai. Kada ne kada.
Tai ir nereikia draugautis zinok, yra beeeeegale tu aliejuku, ir geru, ir dar geresniu, svarbiausia yra atrasti sau tinkama thumbup.gif ir naudok i sveikata jauĄ Tarkim kaip alyvuogiu al. plaukams kone visoms-idealiausias var., o man viiiisiskai nepatiko, baisiau negu baisu, taip pat kaip ir linu semenu al., uztat ir sakau reikia atrasti savo priemones, visoms skirtingi dalykai tinka mirksiukas.gif o ne tepti daugumos isgirta, nors ir nepatinka, poveikis priesingas, bet su isitikinimu, kad vistiek padeda ar ateity pades 4u:
Netikusius aliejukus ar kitas priemones bet kada galit perleisti, jei dar vilnietes, tai isvis netruks parduoti ar aliejaus kokio likuti ar pan., daug kas nori pabandyti iv. produktu, iesko mazais kiekiais ar atsidalina mirksiukas.gif
Jei reikes, nuoroda ateiciai: natūralios kosmetikos išparduotuvė
Atsakyti
sveikos, jau kelias dienas vis skaitau sia temute, jungsiuosi prie jusu, jei priimsit smile.gif

siandien isigijau pirmuosius pirkinius: argano aliejaus, laukiniu rozmedziu EA, stabiuju sviestmedziu aliejaus. O sakykit rozmedziu alieju galiu lasinti i argano alieju ir teptis veida, paakius ir kuna??? g.gif
busiu dekinga uz ats 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -DolceVita-: 19 birželio 2010 - 14:44
QUOTE(baltagėlė @ 2010 06 19, 19:52)
Etama, jūs nereali thumbup.gif  friends.gif Dižiausias dideliausias AČIŪ, kad tepatingėjot tiek rašyti ir pasidalinot savo patirtim.

Nera uz ka, kad tik padetu thumbup.gif megink ta aliejaus masaza, kuri aprasiau-man labai patiko jojoba+ricina. pirty efektas butu dar geresnis cool.gif vasara bandyk kazka, ka apkalbejom, o rudeniop, ziema gal kazko rugstinio? Pas mane kitos problemos, tai del to nelabai ka galiu garantuoti, bet merginoms padeda, o ir nebutinai chemija-AN jau turi aha rugsties thumbup.gif Gal meginsiu rudeniop ir as, pasidomesiu daugiau. gal atsviezintu oda, apsiziurejau siandien, kazokios kaip demeles, slakai vietomis ant veido, o ir baisiai kemsasi poros doh.gif
Parasei, kad itikejai, jog pades-as tai kazkokia uosle turiu priemonems biggrin.gif paskaitau, pasidomiu ir jau daugmaz isivaizduoju koks bus efektas grynai man paciai biggrin.gif paslydus is dalies esu tik su vienu sampunu ir visiskai-su kanapiu aliejum, feeeee doh.gif biggrin.gif

Ir i mane prasau "TU", nes "JUS" doh.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(-DolceVita- @ 2010 06 19, 15:37)
argano aliejaus, laukiniu rozmedziu EA, stabiuju sviestmedziu aliejaus. O sakykit rozmedziu alieju galiu lasinti i argano alieju ir teptis veida, paakius ir kuna???  g.gif
busiu dekinga uz ats  4u.gif

Prisijunk, prisijunk thumbup.gif
Cia apie EA kaip suprantu klausi? Galima, kodel gi ne. Bet as EA veidui nenaudoju-jautroka oda, o ir siaip turiu isitikinima, kad jie pasausina doh.gif O siaip kas liecia naudojima vasara-buna fototoksisku EA, citrusiniu-tai ju reiktu vengti. Roziu manau laisvai galima naudoti, siaip pasiskaityk apie ji dar, is kur pirkai. Ir nepadaugink, pamegink pirma maza kieki-kas ten zino, gal nepatiks odai. Mano veidui tarkim, rozes nepatinka, is tos gimines va tik ersketrozes labai thumbup.gif
Dar del paakiu-netepk prie pat blakstienu augimo linijos ar pan., skaiciau, kad siuloma tepti daugmaz tik ta kauliuka po akimi, kadangi paakiu oda labai jautri ir plonyte g.gif manau daugiau koncentruok ties tuo kauliuku, o siek tiek gali ir auksciau paskirstyti, bet ne gausiai. Turetum siaip jausti kaip paciai geriau ir ar tas EA neerzins. As paakiams nenaudociau is tikruju g.gif O kodel nori ji deti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 19 birželio 2010 - 19:07
QUOTE(Etama @ 2010 06 19, 19:13)
...As paakiams nenaudociau is tikruju g.gif  O kodel nori ji deti?



aciu uz nuomone mirksiukas.gif
na man jo kvapas tiesiog wub.gif wub.gif wub.gif o argano aliejus beveik be kvapo, todel pamaniau, kad "paskaninsiu" ... ax.gif pamaisiau nedideli kieki atskiram indelyje, ziuresiu kas darysis smile.gif labai gaila, kad EA pasikvepinus pakankamai greitai isgaruoja verysad.gif vis nubegu i vonia atnaujinti kvapa lotuliukas.gif vyras jau net juokiasi doh.gif biggrin.gif

bet kaip issiduriau siandien.... prisiskaiciau apie argano aliju, galvoju ir pradesiu nuo jo, nuejau nusipirkau.... paskui prisiminiau, kad anyta is tuniso kazkokio aliejuko parvezusi 100 ml buvo, galvoju reikia issitraukti pastudijuoti, gal metas pradeti naudoti. issitraukiu ir ziuriu - ARGANo OIL parasyta doh.gif doh.gif doh.gif lotuliukas.gif o as anksciau maniua, kad tai koks firmos pavadinimas doh.gif lotuliukas.gif nes aliejuose visiskai nesigaudziau blush2.gif tai dabar nezinau kaip ir besutepsiu ji visa rolleyes.gif tikiuosi, kad bent jau tiks odai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(-DolceVita- @ 2010 06 19, 21:00)
aciu uz nuomone  mirksiukas.gif 

Kiek ten to kvapo ir tesijaucia, aliejaus as kazkaip net nekvepinciau, va i krema tai jau reikia deti EA mirksiukas.gif gali pameginti pasiteplioti, gal ir nieko bus. pranesk ar patiko cool.gif
as dabar su vaniles EA taip pat elgiuosi, uostau, uostau, tepliojuos, labai patiko kvapas lotuliukas.gif
o ar nerafinuotas arganas? dek i isparduotuve, jei nezadi naudoti mirksiukas.gif nuoroda kazkur ikeliau keliom zinutem auksciau drinks_cheers.gif
Atsakyti
nerafinuotas, kitokio ir nepirkciau mirksiukas.gif
bandysiu pati sunaudoti, tikiuosi nealergizuos odos smile.gif

o galima i kremo visa indeli 50 ml ilasinti EA? nesugadinsiu kokybes? nes nusipirkau pries kelias dienas Annos Lotan bekvapi krema Renova, noretusi palasinti kvapelio siek tiek ax.gif
ar geriau nelasinti i visa g.gif
Atsakyti
QUOTE(-DolceVita- @ 2010 06 19, 22:59)
o galima i kremo visa indeli 50 ml ilasinti EA?

I savos gamybos krema tikrai galima, nemanau, kad i pirktini turetu buti kitaip drinks_cheers.gif tik paziurek ar nealergizuoja, neerzina ir pan. ir aisku, nepadaugink
Atsakyti
nu saunuole,Etama, daug idomios info cia ikelei thumbup.gif
rasei,kad nebenaudoji ersketroziu aliejaus kasdien - kodel? jis turi kazkoki salutini poveiki? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2010 06 20, 11:45)
nu saunuole,Etama, daug idomios info cia ikelei thumbup.gif
rasei,kad nebenaudoji ersketroziu  aliejaus kasdien - kodel? jis turi kazkoki salutini poveiki? bigsmile.gif

aciuks.gif neee, jokio salutinio poveikio. tiesiog nenoriu odos apkrauti, zandus tepu medetku fitoliu (del kuperozes), o kakta ir taip pasiriebaluojanti, kemsasi poros. taigi, nera poreikio tam. kartais pasitepu ersketroz. al. vietoj medetku. dar kai vasara, labiau hidrolatus naudoju ir kaukes mirksiukas.gif to riebalo ir taip pakanka atrodo biggrin.gif
Atsakyti
Etama,kaip ta kuporoze pasireiskia? nzn nuo ko,niekaip nepagaunu, man vienas zandukas kartais buna pasausejes,kaip tokia storesne,kietesne odabuna, nezinau,ar aiskiai surasiau g.gif
idomu,kaip mano misriai - i riebuma odai butu ersketroziu aliejukas, reikes isbandyti, beje,kur perki?KN?
Papildyta:
del hidrolatu: naudojau du is KN,tiksliai jau nebepamenu kuriuos,bet kazkaip jokio poveikio nepastebejau, tad man ji geriau atstoja terminis vandenukas,kurio uzsipurskiu pries tepdama aliejuka ax.gif
Atsakyti