Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai aliejukai

Vilnija, užjaučiu :/ čia jau tokia odelė, nieko nepadarysi :/
beje, iš tos pačios Noreva LED firmos (mačiau, naudoji Actipur putas) galima įsigyti pigmentines dėmes naikinančių priemonių iš BalticPharma puslapio
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meskala: 09 birželio 2010 - 10:44
dekoju uz informacija 4u.gif Istikruju tiek ivairiausiu priemoniu esu isbandzius...baisu. Aliejuku mano oda, deja, taip pat nepripazista
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2010 06 08, 21:25)
net keista, kad nuo alieju taip galejo atsitiki  g.gif


Gali, kiekvieno oda yra individuali, vieniems tinka, kitiems ne.

QUOTE(Vilnija @ 2010 06 09, 11:57)
dekoju uz informacija  4u.gif  Istikruju tiek ivairiausiu priemoniu esu isbandzius...baisu. Aliejuku mano oda, deja, taip pat nepripazista


Tikriausiai nesupyks jei čia paviešinsiu, yra taip buvę narei Ernesin, jai visiškai netiko aliejai ir situacija su veido oda tik pablogino. Gali jai parašyti až ir pasikonsultuosit.
Papildyta:
QUOTE(Tuberosa @ 2010 06 07, 23:14)
Castor oil šiaip yra ricinos aliejus , niekur negirdėjau, kad būtų naudojamas veidui , paprastai jo deda nebent į prastesnės kokybės kremus , pienelius, o anksčiau, kai nebūdavo visokių serumų blakstienoms, tai buvo labai populiari blakstienų stiprinimo priemonė( man atrodo tuo tikslu jį ir dabar daug kas naudoja). Be abejo veidui galima naudoti aliejų iš virtuvės, tik reikia kad jis būtų nerafinuotas, jei alyvuogių, tai extra virgin ,manau tai galioja tiek  veido valymui, tiek drėkinimui ar maitinimui. o aliejai puikiausiai maitina ir drėkina- tik  juos reikia tepti ant drėgno veido .


Naudojamas, dar ir kaip. Veido kaukės receptas:
3 šaukštelius jojobos aliejaus sumaišyti su 1 šaukšteliu ricinos aliejumi. Užtepti ant veido, užkloti karštu vandeniu sudrėkintu rankšluostėliu. Ir taip laikyti 15 min, kad rankšluostukas karštas būtų. Po to nuplauti veidą. Jei gerai prisimenu nelabai tinka sausiaodėm, nes dar labiau gali išsausinti.
Tokia kaukė gerai inkštirus padeda išvalyti.
Atsakyti
O gal kuri naudoja -o palmiu alieju,avokado,koki but atsiliepimai,galvoju isigyt:)
Atsakyti
QUOTE(Zana'dark @ 2010 06 09, 22:02)
O gal kuri naudoja -o palmiu alieju,avokado,koki but atsiliepimai,galvoju isigyt:)

as avokadu alieju naudoju plaukams.. zinoma, bandziau ir veido odai, ir kuno odai.. bet labiausiai tai man patinka plaukams thumbup.gif
Atsakyti
Mano nosies oda tikrai pagerejo nuo jojobos-ricinos aliejaus naudojimo 2 savaites. Poros svaresnes, nors dar pilnai neissivale. Bet as tik uztepu alieju, pamasazuoju pora minuciu, po to su karstu dregnu ranksluostuku gerai nuvalau. Palaikius turbut geresnis efektas. Siaip pas mane viso veido oda ziauriai blizgedavo. Dabar tik nosis blizga, ir zymiai maziau. Labai tikiuosi, kad dar po poros savaiciu poros visai issivalys ir nebeblizges.
Atsakyti
QUOTE(Vilnija @ 2010 06 08, 22:29)
Na, o mano patirtis su aliejais nelabai maloni  schmoll.gif ir netgi skaudi  verysad.gif (nors naudojau pagal visus patarimus, ant slapios odos ir pan.) Tikejausi, kad pavyks visas priemones pakeisti naturaliais produktais, taciau, deja  sad.gif (padariau savo odai meskos paslauga).. Net vyras pradejo saukti, kad tokios blogos situacijos dar nera buve. Teko nutraukti siu priemoniu naudojima ir grizti prie senuju. Panaudojus tamanu alieju, kuris turetu tureti teigiama poveiki tokio tipo odai (spoguota, pigmentuota ir pan.) padeti, sias problemas tik dar labiau padidino: atsirado dar daugiau pigmentiniu demiu, isbere dar labiau. Kosmetologe pamacius mane po tam tikro laiko taip pat pakraupo  unsure.gif Is pradziu pamaniau, kad galbut aliejus netiko, tuomet isbandziau argano, situacija tokia pati. Nutraukiau ir nusprendziau argano alieju naudoti tik aplink akis, kaip rekomenduojama, bet net tokiose vietose kaip paakiai atsirado toookios pigmentines demes.  verysad.gif Net nzn kaip reikes ju atsikratyti (juolab kai metu dar ne tiek daug paciai - 26 m.). Zodziu, tikriausiai mano oda tokiu priemoniu nepripazista ir tiek.. Sekmes atrandant tinkamiausia ir smagu, kad Jusu odeles pripazista naturalias priemones  4u.gif

na jo ne kas tada jums su odele..o as sakyciau duokit odai atostogu smile.gif dabar vasara,dregmes ore nemazai.tiesiog nuprauskit siltu vandeneliu po to lediniu.ir jei turit galimybe,nenaudokit jokiu pudru,makiazo pagrindu.paprauskit ramuneliu arbatele,turetu nuraminti oda.jei riebi spoguota medetku arbata smile.gif
Atsakyti
Aciu uz patarimus Kristukas94 4u.gif Butent taip ir nusprendziau - nenaudoti apskritai nieko apart prausiklio, na ir dar turiu toki alijosiaus geli. Tai dar si panaudoju, kadangi oda problematiska, misraus odos tipo, nuprausus tempia, tad privalau panaudoti bent jau geli, kuri isigijau VU vaistinej. Matysim kaip bus smile.gif Ir pasinaudosiu dar Jusu patarimu. Kazkada esu bandziusiu plauti ramuneliu arbata, visai nebloga priemone.
Atsakyti
QUOTE(Vilnija @ 2010 06 14, 10:49)
Aciu uz patarimus Kristukas94  4u.gif  Butent taip ir nusprendziau - nenaudoti apskritai nieko apart prausiklio, na ir dar turiu toki alijosiaus geli. Tai dar si panaudoju, kadangi oda problematiska, misraus odos tipo, nuprausus tempia, tad privalau panaudoti bent jau geli, kuri isigijau VU vaistinej. Matysim kaip bus  smile.gif Ir pasinaudosiu dar Jusu patarimu. Kazkada esu bandziusiu plauti ramuneliu arbata, visai nebloga priemone.

Aš aplamai stengiuosi nenaudoti veidui aliejų, išskyrus paakiams, nes mano odai netinka, bet man kemšasi poros, kyla spuogai ir etc. Naudoju ekol.prausiklį, įv.hidrolatus ir kremus. Naudodama vien prausiklį ir alavijų gelį aš buvau labai susigadinusi odą- stipriai dehidratuota tapo, dabar jau geriau, nes radau man labai tinkantį kremą. Vasarą gal ir neblogas toks derinukas bus Jūsų odai, bet rudeniop ar žiemai, tai būtinai pagalvokite apie kremuką, manau smile.gif

Bet man labai keista, kad Jums nuo aliejų atsirado pigm.dėmių, dėl to ir klausiau kur pirkote juos ir ar nedėjote jokių EA (nes nebent nuo kokiu rafinuotų, prastos kokybės ar nuo derinio su fototoksiškais eter.aliejais, man atrodė, kad taip galėjo nutikti)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katherina: 14 birželio 2010 - 21:02
Man aliejai, deja, taip pat netinka schmoll.gif. Kazka teks galvoti. O dabar galutinai supykau ant savo odos ir naudosiu tik tas priemones kuri laika. Jai vis netinka ir tas, ir anas. Tad nusprendziau su ja nebeuzsiimti. Tegu pati ginasi ir kaip nori taip gydosi. Ne viena, tai kita arba viskas kartu (ir pigmentines demes, ir spuogai). Zodziu, baisu doh.gif O alieju nepirkau aklai, bet kur ir pan. Is pradziu persiskaiciau visa sia temele, ir isigijau patikimoje prekybos vietoje smile.gif, bet jie man netinka ir tiek. O jei nepaslaptis gal isduotumete koki kremuka naudojate? 4u.gif Kadangi mano oda taip pat dehidratuota. O tiek ivairiausiu priemoniu esu isbandziusi.. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilnija: 14 birželio 2010 - 21:09
QUOTE(Vilnija @ 2010 06 14, 11:49)
Aciu uz patarimus Kristukas94  4u.gif  Butent taip ir nusprendziau - nenaudoti apskritai nieko apart prausiklio, na ir dar turiu toki alijosiaus geli. Tai dar si panaudoju, kadangi oda problematiska, misraus odos tipo, nuprausus tempia, tad privalau panaudoti bent jau geli, kuri isigijau VU vaistinej. Matysim kaip bus  smile.gif Ir pasinaudosiu dar Jusu patarimu. Kazkada esu bandziusiu plauti ramuneliu arbata, visai nebloga priemone.

prasom,kad tik padetu.tik su tuo geliu atsargiai.esu girdejus keleta atsiliepimu,kad merginom jis kaip tik issausino oda g.gif .ir del prausiklio,tai galit irgi pabandyt nenaudot.siaip jau tempimas nuprausus gali ir praeit,jei is vis nenaudosit jokiu priemoniu.tiesiog sakyciau plaut arbatelem.ir vandeneliu.ramuneliu nuoviras drekina oda:).anksciau ir as aliejus naudojau kasdien.bet pamaciau,kad tikrai kemsa poras,kad ir koki benaudociau.tai dabar tik retais atvejais panaudoju.ir odos po prausimosi nebetempia.prausiu tik vandeniu.pasveiciu medumi.
Atsakyti
Oi, mergaitės, kaip užsimaniau išbandyt aliejukus ant savo odos ploja.gif Pradžioj skeptiškai į tai žiūrėjau, nes mano oda mišri, o vasarą- riebi, spuogų vis išlenda ir dar pigmentinėm dėmėm "papuošta", tai maniau nuo aliejaus būtų visiškas pravalas doh.gif , bet kuo daugiau skaičiau book.gif , tuo labiau abejonės sklaidėsi. Kad kvailai neklausinėčiau to paties nutariau paskaityti prėjusias temas. Sėdėjau vos ne savaitę wacko.gif wacko.gif ir informacijos tai lyg kaklo. Dabar man norisi tiek daug aliejukų išbandyti lotuliukas.gif Tik dabar nežinau iš kur čia juos pirkti g.gif , patikimiausi tai supratau kvapų namuose, bet brangoki blush2.gif ( kai ruošiuos pirkt 4-5, dar porą EA, dar hidrolatą,tai sumelė swoon.gif )Gal bandyti iš biokosmetika.lt ar aromanatural.lt? Čia reikia jūsų patarimo ax.gif ar jų kokybė tokia pati ar vis tik atgailėti ir pirkti iš kvapų namų ? Nu ir prirašiau doh.gif doh.gif
Atsakyti