Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai aliejukai

gal galit paaiskinti apie koki hidrata kalbat ax.gif ir dar klausimukas turiu nakvisu nerafinuota alieju, idomu isoriskai kam tinkamas naudoti, smile.gif
ir kaip tepat aliejuka ant veido-ar kelis lasiukus paskirstot ar dar sudrekinat su vandeniu blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(etamo21 @ 2010 01 21, 18:46)
kokosu aliejus siaip ner itin lengvas aliejus mano akim ziurint  g.gif 


mano oda sausa, o veidas mišrus. aš tepdavausi visa, tai visur, net ir veidas greitai susigerdavo. tik dabar veidui hidrolatą nusipirkau, eko kremą ir argano aliejų paakiams. o bandžiau kūnui makadamijos riešutų aliejų, kviečių gemalų, abrikosų kauliukų, avokadų, tai vat jie yra sunkūs, bet drėkina gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 01 22, 15:44)
gal galit paaiskinti apie koki hidrata kalbat ax.gif ir dar klausimukas turiu nakvisu nerafinuota alieju, idomu isoriskai kam tinkamas naudoti,  smile.gif
ir kaip tepat aliejuka ant veido-ar kelis lasiukus paskirstot ar dar sudrekinat su vandeniu blush2.gif  ax.gif

as nakvisu alieju megdavau panaudoti veido odai - kai budavo sudirgusi, tai greit apramindavo smile.gif
aliejus (bet nedaug) reikia tepti ant dregnos odos..
Atsakyti
QUOTE(Kristukas94 @ 2010 01 22, 14:56)
na kaip supratau cia ne viseim vietos yra... schmoll.gif


Čia dabar? rolleyes.gif
-------------
Jei į temą, vakar išbandžiau abrikosų kauliukų aliejų, nusivaliau akių makiažą, nors kolkas negaliu pasakyti nei kažką gero, nei blogo biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
user posted image

nusipirkau gardenijų žiedų ištrauką kokosų aliejuje ir jau panaudojau kelis kartus. Komentarai būtų tokie. Nors tepuosi nedidelį kiekį ant drėgnos (greičiau jau šlapios odos), man jis neįsigeria, nors ir gerai įmasažuojamas. po keliolikos minučių (prieš rengiantis viršutinius drabužius) tenka nuspausti su popierine servetėle. Dienos bėgyje oda nesiriebaluoja ir neblizga.
Gerai saugo nuo šalčio. Vakar, kol nupėdinau iki darbo (bus kokie 300metrų nuo stotelės) geliančio šaltuko ant veido nejaučiau.

šiandien ryte vėl pamėginau užsitepti savo kremą kurį naudojau prieš aliejų. Skirtumas akivaizdus - nors oda matinė, bet vėlgi išsausėjusi, matosi kiekvienas atšerpetojęs odos lopinėlis ir gilios poros. O vat su aliejum tai nebuvo itin pastebima g.gif

Nors mano oda mišri/riebi ir į aliejaus vartojimą ant odos žiūrėjau atsargiai - manau jis man patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 01 23, 11:13)
Čia dabar?  rolleyes.gif
-------------
Jei į temą, vakar išbandžiau abrikosų kauliukų aliejų, nusivaliau akių makiažą, nors kolkas negaliu pasakyti nei kažką gero, nei blogo biggrin.gif biggrin.gif

na taip pamaniau,kai keleta kartu kalbinu,o nieks nekalba blush2.gif atleiskit jei suklydau 4u.gif ...
Papildyta:
o as dabar pabandziau sezamu alieju.mano odai patinka ax.gif dar kazkur radau ,kad jis valo oda...
Atsakyti
QUOTE(etamo21 @ 2010 01 19, 23:23)


http://www.shop.agbangakarite.com/
http://www.oilsbynat...mvc?Screen=SFNT
4u.gif

kokosų aliejų toliau sėkmingai naudoju, pagrinde po pirties ar vonios tepuosi kūną, sakyčiau, kad oda nebe tokia sausa kaip dažnai būna žiemą ax.gif

galvoju dar kažką siųstis, norėčiau veidui, oda sausa, į krepšelį įsidėjau avokado, makadamijų ir kanapių sėklų aliejus, ką žinovės pasūlytų išmesti, o ką pasilikti? ax.gif skaičiau, kad kokosų aliejų su kitais maišot, su kuo konkrečiai? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo driu: 26 sausio 2010 - 08:55
Aš va sėkmingai naudoju savo abrikosų kauliukų aliejų makiažui valyti, jau pradeda patikti biggrin.gif tokia švelni paskui oda ax.gif tik valant man dar vis keista, įpratusi buvau prie tų pienelių visokių biggrin.gif
Atsakyti
na taip,keistokai aisku.as tai ta abrikosu kauliuku alieju ir vietoi kremo naudoju ax.gif o dar kas labai patinka.tai kvapas.ir no kokia xemija,o naturalus kvapas ax.gif
Atsakyti
o kaip jus makijaza valot su aliejuku, sudrekinta kempinele su vandeniu ir tada aliejuku, ar tik aliejuku, o taip neuzsikemsa poros 4u.gif ir ar tinka nekvisu aliejus tokiai proc. 4u.gif na dar klausimukas o akis tusu padazytas ir valot smile.gif
Atsakyti
kazkuri panele klause, kaip su aliejumi valyti makiaza. as valau tik blakstienas, anksciau alieju pildavau ant vatos diskelio, o dabar tai isigudrinau net ne su vatos diskeliu, o paprasciausiai pirstais-patepu pirstus gausiau aliejumi ir valau blakstienas ramiai, netrindama is virsaus i apacia braukdama. labai neblogai nusivalydavo su makadamiju aliejumi ir dar skaiciau, kad abrikosu kauliuku aliejus gerai valo
Atsakyti
QUOTE(etamo21 @ 2010 01 27, 01:12)
labai neblogai nusivalydavo su makadamiju aliejumi ir dar skaiciau, kad abrikosu kauliuku aliejus gerai valo


O kaip makadamijų patinka?
Aš abrikosų tą naudoju, patinka, bet kai kitų nebandžius, sunku lyginti smile.gif
Atsakyti