Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai aliejukai

mano odai labai patinka sis ersketuogiu aliejus
user posted image
as ryte ir vakare nuprausta ir toniku nuvalyta oda apipurskiu roziu hidrolatu uzlasinu pora lasiuku aliejaus ir imasazuoju jokio riebalo nelieka susigeria puikiai ,po to tepu drekinanti kremuka ir dar uzpurskiu hidrolatu palaukiu kol nudzius ir daraus i makiaza
Atsakyti
Sveikos 4u.gif O sakykite, koks aliejukas labiausiai tiktu paakiams? Esu gana jauna, 21metu, tai tenoriu padrekinti, "pastiprinti" paakius, siaip veido oda jautri, linkusi i alergijas g.gif
Atsakyti
Paakiams argano, ersketroziu, avokadu al. tinka
Atsakyti
QUOTE(Klapuske @ 2010 05 27, 14:15)
Sveikos  4u.gif  O sakykite, koks aliejukas labiausiai tiktu paakiams? Esu gana jauna, 21metu, tai tenoriu padrekinti, "pastiprinti" paakius, siaip veido oda jautri, linkusi i alergijas g.gif

jei oda jautri, tai migdolu aliejus gal geriau butu g.gif jis tinka net kudikiams
as kazkada esu naudojus ji tiek paakiams, tiek veidui, tai man sis aliejus labai patiko..
Atsakyti
As vel su klausimu atkeliauju ax.gif biggrin.gif Gal kuris aliejus turi skaistinanti poveiki? Nes dar tik pradedu ziurinetis aliejuku pasaulyje, tai tamsus miskas kolkas, galva sukasi nuo informacijos biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Ar galima kokosų "aliejų" maišyti su skystais aliejais? Ar pašildytas ir supiltas į kitą aliejų jis jau nesukietėja? Gal panašiai galima padaryti ir taukmedžio sviestu?
Atsakyti
Merginos, prasom mane nemoksa pamokint, aliejus, kiek supratau, tepamas ant dregnos veido odos, bet jeigu nesusigeria visiskai tai geriau nuplauti ar tik nusausinti servetele? Ir kaip del kremo, ar isliks poveikis jei ant virsaus uztepsiu veido krema? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Meursault @ 2010 05 31, 10:54)
Ar galima kokosų "aliejų" maišyti su skystais aliejais? Ar pašildytas ir supiltas į kitą aliejų jis jau nesukietėja? Gal panašiai galima padaryti ir taukmedžio sviestu?


Patikslinu, kad turėjau omenyje, ar pašildžius kokosų al. ir sumaišius su kitais aliejais tame mišinyje kokoso al. išlieka skystas ir tam mišiniui atvėsus, t.y. kokoso al. nevirsta atgal į "košę"/nuosėdas?
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2010 05 31, 10:41)
Merginos, prasom mane nemoksa pamokint, aliejus, kiek supratau, tepamas ant dregnos veido odos, bet jeigu nesusigeria visiskai tai geriau nuplauti ar tik nusausinti servetele? Ir kaip del kremo, ar isliks poveikis jei ant virsaus uztepsiu veido krema?  ax.gif

as palaukiu apie 30 min po aliejaus ir tik tada tepu krema. nzn ar gerai, bet palaukiu kol oda prisiotins aliejuko.
Atsakyti
QUOTE(Klapuske @ 2010 05 27, 14:15)
Sveikos  4u.gif  O sakykite, koks aliejukas labiausiai tiktu paakiams? Esu gana jauna, 21metu, tai tenoriu padrekinti, "pastiprinti" paakius, siaip veido oda jautri, linkusi i alergijas g.gif



as jau pusmeti naudoju nakciai paakiams jojoba oil, dabar dar parsisiunciau argano alieju, bet ji naudoju tik veidui,kaklui,reikes ir paakiams pabandyti ax.gif
Atsakyti
ir dar iskilo klausimas - ar aliejai laikomi saldytuve ar kambario temperaturoj?
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2010 06 02, 13:15)
ir dar iskilo klausimas - ar aliejai laikomi saldytuve ar kambario temperaturoj?



kambario temperaturoj ax.gif
Atsakyti