Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai aliejukai

Labas rytas mergaites 4u.gif

Na, as taip pat nusprendziau prisijungti prie aliejuku kompanijos 4u.gif Noreciau Jusu paklausti, koki aliejuka patartumete naudoti, (mano odyte sausa ir 25m.) bei koks labiausiai tinka makiazui valyti, nes priskaiciau apie aliejukus tai vaje.. tai jau nebezinau net.. doh.gif doh.gif

Busiu labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
sveika. as akis valausi su abrikosu kauliuku al., labai gerai.
aliejai labiau maitina, ne drekina. visokiu ju yra, paskaityk aprasymus, issirink pagal save ir is keliu isrinksim geriausia smile.gif
Atsakyti
Ar kas nors esate pirkę Šliauterio ūkio šaltalankių aliejaus? Tai, berods, vienintelis lietuviškas, kiti parduodami - rusiški. Domina nuomonės apie šio gamintojo al. kokybę, ypač jei kas bandėt ir kitų gamintojų ir galite palyginti. Mane nemaloniai nustebino, kad jame šaltalankių - nei skonio, nei kvapo. Aišku, žinau, kad tai ištrauka kitame (greičiausiai saulėgražų) aliejuje, bet vis tiek įtartina.
Atsakyti
sveikutes,veide atsirado rauksleliu,pradejau tepti veida su zuvu taukais,nes E vitaminu ir visokiu juk vitaminu yra ten,o gal zinot kas dar gali padeti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fresija: 27 balandžio 2010 - 18:38
Rytais naudoju jojoba oil, visai patinka, ir dar laukiu parvaziuojanti Argan oil, ziuresiu, kaip susidraugausiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(fresija @ 2010 04 27, 19:37)
sveikutes,veide atsirado rauksleliu,pradejau tepti veida su zuvu taukais,nes E vitaminu ir visokiu juk vitaminu yra ten,o gal zinot kas dar gali padeti

Man atrodo labiau padetu jei tuos zuvu taukus gertumet, o ne teptumet ant veido blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(charisma2121 @ 2010 04 27, 21:10)
Rytais naudoju jojoba oil, visai patinka, ir dar laukiu parvaziuojanti Argan oil, ziuresiu, kaip susidraugausiu ax.gif

Vat argano ir as noreciau pabandyti, bet jau sazine neleidzia daugiau alieju pirkt biggrin.gif O va jojoba nepatiko man, sausino kazkaip unsure.gif Tai dabar pakaitom naudoju lazdyno riesutu thumbup.gif ir mogdolu wub.gif
Atsakyti
jojoba sausino? blink.gif tu matai, kaip idomiai cia, nes jis kaip tik drekinamasis, rekomenduojamas ir paakiu zonai audoti, kaip gera drekikli ax.gif mano misriai odai - jis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2010 04 27, 21:49)
jojoba sausino? blink.gif tu matai, kaip idomiai cia, nes jis kaip tik drekinamasis, rekomenduojamas ir paakiu zonai audoti, kaip gera drekikli ax.gif  mano misriai odai - jis  wub.gif

Dabar pagalvojau gal tik taip atrodo man del to, kad naudojau migdolu, o isai toks riebesnis ir visa kita, tai po jo jojoba ir pasirode, kad sausina biggrin.gif Nors su mano oda gali but, kad ir istikro sausina, pas mane viskas kaip pas zyda - priesingai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 04 25, 15:31)
sveika. as akis valausi su abrikosu kauliuku al., labai gerai.
aliejai labiau maitina, ne drekina. visokiu ju yra, paskaityk aprasymus, issirink pagal save ir is keliu isrinksim geriausia smile.gif


Labuka 4u.gif

Dekui uz patarimus 4u.gif paakiams issirinkau avokado alieju, visai patinka thumbup.gif dvejoju tarp jojobos aliejaus ar kokosu.. g.gif turiu kl.. biggrin.gif o vasarai geriau drekinancius naudoti, ar aliejukai irgi tinka, nes kaip ir kokosu drekina g.gif painiava man jau cia biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, atleiskit, jei kartojuosi, bet pirmuose 22 psl neradau nieko apie tai, o toliau vaikas skaityti nebeleidzia biggrin.gif Norejau paklausti, ar www.aromabalt.lt pardavinejami aliejai yra geros kokybes? g.gif Aciu.
Atsakyti
Sveikos,
kaip dažnai veidui naudojat kokosų aliejų? Kiekvieną dieną? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Grizliuko mama @ 2010 05 16, 10:46)
Sveikos,
kaip dažnai veidui naudojat kokosų aliejų? Kiekvieną dieną? smile.gif

veidui kokosu al. ne pats geriausias variantas, kartojuosi per visas temas. plecia poras. plaukams-karta per sav., kunui-po kiekvieno maudymosi.
Papildyta:
QUOTE(doviliuku @ 2010 04 29, 21:19)
Labuka 4u.gif

Dekui uz patarimus  4u.gif  paakiams issirinkau avokado alieju, visai patinka  thumbup.gif  dvejoju tarp jojobos aliejaus ar kokosu.. g.gif  turiu kl..  biggrin.gif  o vasarai geriau drekinancius naudoti, ar aliejukai irgi tinka, nes kaip ir kokosu drekina  g.gif  painiava man jau cia biggrin.gif  biggrin.gif

drekina kazkiek, bet aliejai yra maitinantys. ziurek pagal sao oda, jei truks dregmes-naudok ir kitas priemones. man kunui kokosu al. uztenka kolkas smile.gif
plaukams jojobos ir kokosai thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(vaidoose @ 2010 05 12, 00:01)
Sveikos, atleiskit, jei kartojuosi, bet pirmuose 22  psl neradau nieko apie tai, o toliau vaikas skaityti nebeleidzia biggrin.gif  Norejau paklausti, ar www.aromabalt.lt pardavinejami aliejai yra geros kokybes? g.gif  Aciu.

manau, kad geri, nors realiai pirkti neteko is ten g.gif
Atsakyti