Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai aliejukai

QUOTE(DRAŽENA @ 2010 04 12, 18:28)
nusipirkau argano aliejuko pabandyti,kolkas savaitę naudoju ,lyg ir nebėra tokia sausa odelė,bet minusas,nežinau tikriausiai daugelio aliejų,labai kemša poras,net tokiose vietose kur sunku kažkaip išvalyti ar išspaust blush2.gif pačioj nosies viršuj,kur kaulas biggrin.gif gal ką ne taip darau unsure.gif



kiek as domejaus, tai alieju molekules per dideles, kad uzkimstu poras, gal tiesiog sitas aliejus jums netinka, o kuris nors kitas tinka idelaliai, tik rast reikia, kuris butent, vat cia ir sunkiausia doh.gif kiek kainuoja visus isbandyt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(welniūkštė @ 2010 04 12, 18:00)
kiek as domejaus, tai alieju molekules per dideles, kad uzkimstu poras, gal tiesiog sitas aliejus jums netinka, o kuris nors kitas tinka idelaliai, tik rast reikia, kuris butent, vat cia ir sunkiausia doh.gif  kiek kainuoja visus isbandyt doh.gif

O jei poros didelės, tai gal ir užkemša g.gif lotuliukas.gif Na man kemša net jojobos aliejus, tiko kokias dvi savaites, neilgiau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Puk @ 2010 04 13, 14:47)
O jei poros didelės, tai gal ir užkemša g.gif  lotuliukas.gif  Na man kemša net jojobos aliejus, tiko kokias dvi savaites, neilgiau  schmoll.gif



KAIP JUS SUPRANTATE, KAD JUMS PORAS KEMSA? AS KAZKAIP TO NEATSKIRIU, NEZINAU, PAGAL KA blush2.gif
Atsakyti
tikra tiesa,tinka kury laika.as daug ju jau isbandziau ir visi taip verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristukas94 @ 2010 04 09, 10:52)
ax.gif labai jau keistai cia su tais aliejais.esu ne viena pagyrusi ir ne vienu pasidziaugusi,ale pastebejau kad visi jie gerai tik kury laika verysad.gif paskui vel pradeda tos pacios problemos lyst.

Skaiciau, kad jei aliejus naudojamas kiekviena diena, tai ji reikia naudoti ne ilgiau kaip menesi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(welniūkštė @ 2010 04 13, 16:01)
KAIP JUS SUPRANTATE, KAD JUMS PORAS KEMSA? AS KAZKAIP TO NEATSKIRIU, NEZINAU, PAGAL KA  blush2.gif

Pilnėja poros, atsiranda inkštiriukų ir pradeda dygti spuogai, susidaro poodiniai spuogai, nelygumai. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vaitkute @ 2010 04 13, 22:08)
Skaiciau, kad jei aliejus naudojamas kiekviena diena, tai ji reikia naudoti ne ilgiau kaip menesi  ax.gif



o tuomet keisti i kita alieju? po kiek laiko galima grizti prie anksciau naudoto aliejaus?
Atsakyti
QUOTE(welniūkštė @ 2010 04 13, 16:01)
KAIP JUS SUPRANTATE, KAD JUMS PORAS KEMSA? AS KAZKAIP TO NEATSKIRIU, NEZINAU, PAGAL KA  blush2.gif

Jei neatskiri , reiškia nekemša, suprastum, jei tokią bėdą turetum mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(welniūkštė @ 2010 04 13, 22:28)
o tuomet keisti i kita alieju? po kiek laiko galima grizti prie anksciau naudoto aliejaus?

Tai taip, tada reikia keisti, nes odai nebegerai blush2.gif Bet po kiek laiko galima vėl grizti prie to aliejaus net neisivaizduoju... as taip logiskai pamasciau ir sugalvojau, kad po menesio lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaitkute @ 2010 04 14, 09:49)
Tai taip, tada reikia keisti, nes odai nebegerai  blush2.gif  Bet po kiek laiko galima vėl grizti prie to aliejaus net neisivaizduoju... as taip logiskai pamasciau ir sugalvojau, kad po menesio  lotuliukas.gif

ot gudrute,jinai mat taip nusprende:).na bet kaip bebutu,ir is visu patirties galima sprest,kad tikrai kemsa.as jau antra savaite eksperimenta tesiu ir niekuom netepu,nu i nieko baisaus.oda tikrai neblogesne...
Atsakyti
QUOTE(welniūkštė @ 2010 04 14, 21:01)
o gal dar galima kokia nuotraukyte to aliejuko ir kaina?  4u.gif



http://www.aromather...g-face-oil.html
Atsakyti
Sveikos! aš naudoju kokosų aliejų ir esu labai patenkinta, kadangi mano oda yra mišri, o vietom dar ir šerpetoja, tai naudojant kokosų aliejų riebalavimasis kažkiek "susireguliavo", o ir šerpetotis nustojo. thumbup.gif taop pat gal prieš metus esu bandžius ir jojobos aliejų, irgi geras. 4u.gif
Atsakyti