Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai aliejukai

QUOTE(ssabi @ 2010 04 08, 16:02)
Pradejau  naudoti Foraha, vaistiniu puiklapiu alieju, is pradziu viskas buvo lb gerai, taciau dabar pradejo kilti spuogai, nzn ar taip ir turi buti, nes jis kaip ir turetu isvalyti veido oda, ar cia tiesiog netinka ir gaunasi alergija? Gal kas naudojate?


Man taip pat po kurio laiko pradejo berti nuo puiklapiu aliejuko, is pradziu labai tiko jis man, tai labai suku buvo suprast ,kad ia jis kaltas unsure.gif bet berimai buvo kitokie: oda ismete rusvom demelem, ja perstejo, pamegink kaip as dariau, kelias diena alieju tepk tik viena veido puse, suprasi ar cia nuo jo ar ne.
Papildyta:
QUOTE(welniūkštė @ 2010 04 08, 16:18)
sveikos mergaites smile.gif  mano oda tiesiog apsesta aknes, bet kiek visko isbandziau, niekas nepadeda, siuo metu naudoju antra biodermos ai ir hydra kremus, bet rezultatu nematau, noriu pereiti prie naturalesniu gaminiu, kaip manot, jei vietoj tokiu kremu pradeciau tepti oda aliejukais (yra alieju misinys riebiai odai, dar pavieniu alieju, tinkanciu riebiai ar spuoguotai odai), ar odai pasidarytu geriau ir gal tie spuogeliai po truputi dingtu ar bent apmazetu?


na man suo klausimu aliejai mazai kuo tepadejo, keik bandziu naudot, poras kismdavo visi, na puiklapiu gal iskirtinis, is pradziu tikrai ir spuogelius pagydydavo ir oda grazejo kas ryta, bet va pradejo bert doh.gif bet mintis pereiti prie naturalesnes kosmetikos gal ir nebloga, juo labiau jei iki siol niekas nepadejo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnekk @ 2010 04 08, 12:53)
Sveikos merginos  4u.gif netyčia užklydau į šią temą ir prisikaičiau visko gero apie aliejukus,  kuriuos naudojat  ax.gif Kur būtų galima nusipirkti kokoso aliejuko, nes mano oda sausa su dedervinėmis ir vietomis kylančiais spuogais  verysad.gif  Nerandu priemonių kurios pagelbėtų  verysad.gif

nemažai jau vietelių atsiradę,
keletas jų:
http://www.ekolinija.lt/
http://www.aliejus.com/
http://www.kvapunamai.lt/

QUOTE(ssabi @ 2010 04 08, 16:02)
Pradejau  naudoti Foraha, vaistiniu puiklapiu alieju, is pradziu viskas buvo lb gerai, taciau dabar pradejo kilti spuogai, nzn ar taip ir turi buti, nes jis kaip ir turetu isvalyti veido oda, ar cia tiesiog netinka ir gaunasi alergija? Gal kas naudojate?

nelabai ką iš patirties galėčiau patarti, bet reiktų , manau atreipti dėmesį, kokio tipo spuogai kyla, kai man nuo migdolų aliejaus buvo alergija, tai metė nepūlingais , mažiukais spuogučiais, o kai valos oda, dažniausiai beria riebiais, skausmingais ir didokais... 4u.gif

QUOTE(welniūkštė @ 2010 04 08, 16:18)
sveikos mergaites smile.gif  mano oda tiesiog apsesta aknes, bet kiek visko isbandziau, niekas nepadeda, siuo metu naudoju antra biodermos ai ir hydra kremus, bet rezultatu nematau, noriu pereiti prie naturalesniu gaminiu, kaip manot, jei vietoj tokiu kremu pradeciau tepti oda aliejukais (yra alieju misinys riebiai odai, dar pavieniu alieju, tinkanciu riebiai ar spuoguotai odai), ar odai pasidarytu geriau ir gal tie spuogeliai po truputi dingtu ar bent apmazetu?

Manau, nepabandžius, nesužinosi.. bet tik reikia nepamiršt, kad natūralios priemonės veikia ne taip greitai, kaip cheminės, tad prireiks kantrybės ir daug noro:) 4u.gif
Atsakyti

nelabai ką iš patirties galėčiau patarti, bet reiktų , manau atreipti dėmesį, kokio tipo spuogai kyla, kai man nuo migdolų aliejaus buvo alergija, tai metė nepūlingais , mažiukais spuogučiais, o kai valos oda, dažniausiai beria riebiais, skausmingais ir didokais... 4u.gif



na mane beria dideliais ir skausmingais spuogais, manau oda valosi, kaip manot ar toliau naudoti si alieju, kad isivalytu ar keisti i kazka kita?
Atsakyti
QUOTE(ssabi @ 2010 04 08, 17:02)
na mane beria dideliais ir skausmingais spuogais, manau oda valosi, kaip manot ar toliau naudoti si alieju, kad isivalytu  ar keisti i kazka kita?


gal pabandyk taip, kai ppatarė, vieną veido pusę tepk, o kitą ne, pamatysi, kaip oda reaguoja. Dėl spuogelių gydymo, gali pabandyt arbatmedžio aliejuką ant spuogyčių patept jei natūraliai, dar padeda toks tepaliukas iš vaistinės Tormentile su Ichtiolu, gan greit džiovina

QUOTE(welniūkštė @ 2010 04 08, 17:14)
aciu uz atsakymus, noro tikrai yra, kantrybes kiek maziau, bet kaip nors  ax.gif


nėr už ką, kad tik mačytų smile.gif
Atsakyti
ax.gif labai jau keistai cia su tais aliejais.esu ne viena pagyrusi ir ne vienu pasidziaugusi,ale pastebejau kad visi jie gerai tik kury laika verysad.gif paskui vel pradeda tos pacios problemos lyst.dab bandyma darau ir netepu niekuom..plaunu vandeniu,kavos tirsciais pasveiciu,valau arbatelem visokiom.na bijau prisisneket,bet jauciu reikaliukai taisosi 4u.gif keleta dienu oda priesinosi ,truputi tempe,o kuo toliau tuo maziau..
Atsakyti
QUOTE(Kristukas94 @ 2010 04 09, 11:52)
ax.gif labai jau keistai cia su tais aliejais.esu ne viena pagyrusi ir ne vienu pasidziaugusi,ale pastebejau kad visi jie gerai tik kury laika verysad.gif paskui vel pradeda tos pacios problemos lyst.dab bandyma darau ir netepu niekuom..plaunu vandeniu,kavos tirsciais pasveiciu,valau arbatelem visokiom.na bijau prisisneket,bet jauciu reikaliukai taisosi 4u.gif keleta dienu oda priesinosi ,truputi tempe,o kuo toliau tuo maziau..



vadinasi neiseitu atsisakyti kremu ir kartasi tepti aliejumi, o kartais niekuo? labai noreciau wub.gif
Atsakyti
Saliut as naujoke ir vargstu su beriama oda. vaistai issausina veida man , ypac spiritines,(na ne spiritines bet ta siera ar kaip ja ten kur net mano mama dar sake vartodavo) priemones, puteles naudojau nuo ju teko net nusvilt (karta per skubejima prie ausies gerai nenuploviau, tai po to paraudo kad blink.gif ).. net baisu buna kokios chemijos per kvailuma uzsidedi kartais.. o ar yra priemoniu kurios vienareiksmiskai tiktu kasdien vartoti ir padedu? nes kiek sia tema skaiciau tai susidare ispudis, jog kiekvienam zmogui vis skirtingu budu reikia, o tokio vienareiksmisko sprendimo ar gydyt oda ar bent jau palaikyt kad kazkiek sveika butu tai nera? dekui atsiprasau kad gal taip desperatiskai skambu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Barbariska @ 2010 04 09, 16:29)
Saliut as naujoke ir vargstu su beriama oda. vaistai issausina veida man , ypac spiritines,(na ne spiritines bet ta siera ar kaip ja ten kur net mano mama dar sake vartodavo) priemones, puteles naudojau nuo ju teko net nusvilt (karta per skubejima prie ausies gerai nenuploviau, tai po to paraudo kad  blink.gif  ).. net baisu buna kokios chemijos per kvailuma uzsidedi kartais.. o ar yra priemoniu kurios vienareiksmiskai tiktu kasdien vartoti ir padedu? nes kiek sia tema skaiciau tai susidare ispudis, jog kiekvienam zmogui vis skirtingu budu reikia, o tokio vienareiksmisko sprendimo ar gydyt oda  ar bent jau palaikyt kad kazkiek sveika butu tai nera?  dekui atsiprasau kad gal taip desperatiskai skambu  blush2.gif

Po menesio skaitymo zinau tik kad lazdynu riesutu aliejus spoguotai tinka. O eterinis aliejus nr1 manukos (smirda jis, cia merginos ta minejo), nr2 arbatmedzio eterinis aliejus.
Nueik i www.aromanatural , susirask ju aprasymus.

O as siandien nusipirkau kokosu ir migdolu aliejus, nes kupona turejau sveikiproduktai.lt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(welniūkštė @ 2010 04 09, 15:10)
vadinasi neiseitu atsisakyti kremu ir kartasi tepti aliejumi, o kartais niekuo? labai noreciau  wub.gif

ot ir pabandyk koki vakara virintu vandeneliu nuprausk nusausink ir netepk smile.gif .as irgi manaiu kad bus kazkas baisaus,ogi visai nieko.dar noreciau pabandyti hidrolatus.idomu jie gerai drekina oda g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristukas94 @ 2010 04 09, 10:52)
ale pastebejau kad visi jie gerai tik kury laika verysad.gif

Tokiu atveju reikėtų tiesiog pakaitalioti aliejus kas kažkiek laiko, kai jau pradeda nebeveikti.
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 04 10, 01:25)
Po menesio skaitymo zinau tik  kad  lazdynu riesutu aliejus spoguotai tinka. O eterinis aliejus nr1 manukos (smirda jis, cia merginos ta minejo), nr2 arbatmedzio eterinis aliejus.
Nueik i www.aromanatural , susirask ju aprasymus.

O as siandien nusipirkau kokosu ir migdolu aliejus, nes kupona turejau sveikiproduktai.lt bigsmile.gif



spuoguotai odai dar tinka simondsiju aliejus, man paciai yra akne ir noriu kremus keisti i aliejus, tai niekaisp neapsisprendziu, ar pirkti simondsiju alieju ar misini riebiai odai, kiek zinau, abu geri ir tinkami tokiai odai

apie simondsiju alieju cia galite pasiskaityti
http://www.kvapunama.../produktas/432/


apie misini riebiai odai cia yra
http://www.kvapunama.../produktas/149/


o kokiai odai kas tinka, tai va, rasau zemiau

Jautri veido oda

Hidrolatai:

Levandų
Santalų
Čampakų

Nerafinuoti aliejai:

Mišiniai “Veido odai”, “Normaliai odai”
Nakvišų
Agurklių


Sausa veido oda

Hidrolatai:

Rožių
Pelargonijų
Čampakų
Levandų
Hamamelių
Santalų
Malikų-jazminų


Nerafinuoti aliejai:

Mišinys “Sausai odai”
Čampakų pomada
Monoi
Argano aliejus
Mango sviestas
Sviestmedžių aliejus


Riebi veido oda

Hidrolatai:

Kedrų
Nerolio
Hamamelių

Nerafinuoti aliejai:

Mišinys "Riebiai odai”
Graikinių riešutų
Puiklapių
Jojoba
Nakvišų



Mišri arba normali veido oda

Hidrolatai:

Pelargonijų
Hamamelių
Malikų-jazminų
Bet kuris


Nerafinuoti aliejai:

Mišiniai “Veido odai” ir “Normaliai odai”
Puiklapių
Monoi
Čampakų pomada
Eliksyrai
Šaltalankių uogų (mišinyje)


Brandi oda

Hidrolatai:

Frankincenso
Rožių
Vetiverijų
Ir visi kiti

Nerafinuoti aliejai:

Mišinys "Brandžiai odai"
Puiklapių
Rožių eliksyras
Vanilės eliksyras
Monoi Vanilla
Šaltalankių uogų (mišinyje)
Erškėtuogių
Kviečių gemalų (mišinyje)



Aknė/spuoguota oda

Hidrolatai:

Levandų
Kedrų
Pelargonijų
Nerolio

Nerafinuoti aliejai:

Mišiniai “Veido odai”, “Normaliai odai”
Dygminų
Saulėgrąžų
Puiklapių
Erškėtuogių


tkiuosi pravers 4u.gif
Atsakyti
nusipirkau argano aliejuko pabandyti,kolkas savaitę naudoju ,lyg ir nebėra tokia sausa odelė,bet minusas,nežinau tikriausiai daugelio aliejų,labai kemša poras,net tokiose vietose kur sunku kažkaip išvalyti ar išspaust blush2.gif pačioj nosies viršuj,kur kaulas biggrin.gif gal ką ne taip darau unsure.gif
Atsakyti