Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai aliejukai

QUOTE(Meursault @ 2010 03 30, 15:04)
wilike, ačiū,

Gal dar kas patars, kaip atskirti, ko labiau odai trūksta - maitinimo ar drėkinimo, t.y. kuo skiriasi sausa ir dehidratuota oda.


Pavyzdziui mano oda riebi dehidratuota,t.y. riebi, bet netekusi drėgmės nuo aplinkos, nuo sausinančių kremų. Jai riebumo pakanka, tačiau trūksta drėgmės ir ima pleiskanoti, rausti, atsiranda tempimo jausmas. Tai atstatoma tam tikromis drėkinančiomis kosmetinėmis priemonėmis. O sausa oda neturi pakankamai poodinio riebalo, ji greičiau sensta, vysta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Puk @ 2010 03 30, 19:17)
Pavyzdziui mano oda riebi dehidratuota,t.y. riebi, bet netekusi drėgmės nuo aplinkos, nuo sausinančių kremų. Jai riebumo pakanka, tačiau trūksta drėgmės ir ima pleiskanoti, rausti, atsiranda tempimo jausmas. Tai atstatoma tam tikromis drėkinančiomis kosmetinėmis priemonėmis. O sausa oda neturi pakankamai poodinio riebalo, ji greičiau sensta, vysta mirksiukas.gif


smile.gif Kuo toliau į mišką, tuo daugiau medžių. Jei yra riebi dehidratuota, tai logiškai mąstant dar gali būti: 1) riebi NEdehidratuota, 2) sausa dehidratuota, 3) sausa NEdehidratuota... Ir kaip jas atpažinti...

Rašai, kad kai riebi, bet trūksta drėgmės, oda ima pleiskanoti, tempti. Ar sausos odos (dehidratuotos/NEdehidratuotos) atveju - netempia ir nepleiskanoja?..

Ir jei tavo riebią dehidratuotą dar galima atstatyti tam tikromis drėkinančiomis kosmetinėmis priemonėmis, tai reiškia, kad sausos - atstatyti niekuo negalima?
Atsakyti
QUOTE(Mo(ni)ka @ 2010 03 29, 23:32)
Vynuogių sėklų ar vynuogių kauliukų aliejus? Ar čia nėra skirtumo? Beje, ku pirkote? 4u.gif

Vynuogiu kauliukai ir yra vynuogiu seklos mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Meursault @ 2010 03 31, 10:25)
smile.gif Kuo toliau į mišką, tuo daugiau medžių. Jei yra riebi dehidratuota, tai logiškai mąstant dar gali būti: 1) riebi NEdehidratuota, 2) sausa dehidratuota, 3) sausa NEdehidratuota... Ir kaip jas atpažinti...

Rašai, kad kai riebi, bet trūksta drėgmės, oda ima pleiskanoti, tempti. Ar sausos odos (dehidratuotos/NEdehidratuotos) atveju - netempia ir nepleiskanoja?..

Ir jei tavo riebią dehidratuotą dar galima atstatyti tam tikromis drėkinančiomis kosmetinėmis priemonėmis, tai reiškia, kad sausos - atstatyti niekuo negalima?

Taip, taip smile.gif Sausa oda nuo riebios skiriasi tuo, kad riebi oda po kazkurio laiko pasidengia rieabline plevele, o issauseja tik nuprausus, bet po kurio laiko vel atsiranda ta riebi plevele. Bet riebi, dar nereiskia, kad joje uztenka dregmes. O sausa visa laika buna sausa, net prausti jos nereikia. Abieju tipu oda galima drekinti, pagal ta odos tipa parinktomis priemonemis.
Atsakyti
Va čia nuoroda apie odos tipus ir jų problemas mirksiukas.gif
http://www.a-class.e.../odos_tipai.doc
Atsakyti
painiava cia kazkokia:)man rods dehiratacija yra tada kai dregmes truksta is vidaus.ta prasme vartojama mazai skysciu.nu cia as taip ismasciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristukas94 @ 2010 03 31, 19:40)
painiava cia kazkokia:)man rods dehiratacija yra tada kai dregmes truksta is vidaus.ta prasme vartojama mazai skysciu.nu cia as taip ismasciau 4u.gif

Taip, tas tiesa, kai truksta dregmes odai, bet tai nebutinai vienintele priezastis, kad mazai vartojate vandens rolleyes.gif
Atsakyti
dehidratuota-netekusi dregmes. tai gali buti ir nuo spiritiniu veido kokiu tai priemoniu ar nuo dar kazko. sausa tai buna prigimtinis odos tipas, dehidratuota-arba jei vandens per mazai vartoji arba kai nukankini oda besaikiu deginimu, spiritinem priemonem ar dar kazkuo. zodziu, busena, o ne prigimtis biggrin.gif
Atsakyti
sveikos,vis nerandu aliejuko tinkančio mano veido odai,man ji sausa,vietom net pleiskanoja,tačiau labai veido poros didelės ir gilios.Tai va noriuy ir kad drėkintu ir tuo pačiu sutrauktu poras,kaži ar yra toks aliejo variantas biggrin.gif blush2.gif kiek domėjaus lazdynų riešutų aliejus traukia poras,jojobos drėkina,jei sumaišius juos abu blush2.gif biggrin.gif gal kas turit kokių patarimų tokiai odai,kad neatrodytų kaip apelsino žievė biggrin.gif ir drėkintų 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės,
pas mane irgi ta pati problema, poro išsiplėtusios ir oda labai jautri.. irgi ieškau, kad pakankamai drėkintų, gerai dezinfekuotų ir sunormalizuotų odytės veiklą.
Žiemą kai vienu metu oda buvo visiškai išsausėjus, tai puikiai padėjo kokosų aliejus, joks kremas taip neatgaivino, kaip jis thumbup.gif , tačiau dabar jaučiu kad šis aliejukas daros per sunkus mano odytei, tad juo temu tik kūną.. dar bandžiau migdolų, bet nepriema odytė jo, išberia po kelių dienų..
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif netyčia užklydau į šią temą ir prisikaičiau visko gero apie aliejukus, kuriuos naudojat ax.gif Kur būtų galima nusipirkti kokoso aliejuko, nes mano oda sausa su dedervinėmis ir vietomis kylančiais spuogais verysad.gif Nerandu priemonių kurios pagelbėtų verysad.gif
Atsakyti
Pradejau naudoti Foraha, vaistiniu puiklapiu alieju, is pradziu viskas buvo lb gerai, taciau dabar pradejo kilti spuogai, nzn ar taip ir turi buti, nes jis kaip ir turetu isvalyti veido oda, ar cia tiesiog netinka ir gaunasi alergija? Gal kas naudojate?
Atsakyti
sveikos mergaites smile.gif mano oda tiesiog apsesta aknes, bet kiek visko isbandziau, niekas nepadeda, siuo metu naudoju antra biodermos ai ir hydra kremus, bet rezultatu nematau, noriu pereiti prie naturalesniu gaminiu, kaip manot, jei vietoj tokiu kremu pradeciau tepti oda aliejukais (yra alieju misinys riebiai odai, dar pavieniu alieju, tinkanciu riebiai ar spuoguotai odai), ar odai pasidarytu geriau ir gal tie spuogeliai po truputi dingtu ar bent apmazetu?
Atsakyti