Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai aliejukai

QUOTE(Amour @ 2010 03 28, 21:18)

O jums nesmirda tas arganu aliejus? Jis gerai odos stangrinimui, turiu irgi, bet pasitepiau ir man toks nemalonus kvapas nosi uzeme  schmoll.gif Ne gryna gal naudojat?



Man tai jis riešutų kvapo toks g.gif: esu parsivežusi iš Maroko jo ax.gif

Beje, vakar supyliau į vieną indą visokių aliejų likučius (Sėmenų, arganų, baobabų ir kanapių) dar papildžiau eteriniu palergonijų ir supyliau likutį alijošiaus gelio. Tai vakar išsitepiau kūną prieš naktį, tai super atsigavo oda thumbup.gif: nes jau buvo pavytusi tokia... Tai tikriausia per kokį mėnesį sunaudosiu tą "makalienę" reiks gamintis naują ax.gif
O kokie aliejai stangrina odą ir dar padeda randeliams gyti?
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2010 03 28, 21:14)
Uosčiau, kad jis beveik bekvapis (pirktas Sveiki produktai parduotuvėje), dovanojau mamai, ji kuo puikiausiai naudoja, nors šiaip yra labai jautri kvapams smile.gif

As turiu irgi Argano, tai jis toki lengva riesutu kvapa turi. Bet manes jis neerzina... savotiskas, bet uztepus ant veido, po kurio laiko jo nebelieka 4u.gif
Atsakyti
Akiu makiaza man labai gerai nuvalo abrikosu kauliuku aliejus, pilnai nuima tusa, seselius, patekus i akis, negrauzia, bet gerai neissiplovus, toks rukas ant akiu buna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bad_cat @ 2010 03 28, 23:43)
o ar su aliejuku imanoma visai nuvalyti makiaza nenaudojant papildomai jokiu piee\neliu, prausikliu, valikliu? jei taip, tai koks aliejus tiktu? ir kaip su akiu makiazu, jei valyciau akiu tusa, ar galima? nes jei pateks i akis tai turbut negerai ir graus.. ar ne?


akis valant, nuo migdolu al. rukas uzsidedavo, makadamiju irgi toks poriebis, o abrikosu kauliuku aliejus labai patinka. lengvas ir nepalieka "ruko".
nuvalau aliejum, paplaunu vandeniu ir puikiausiai viskas nusivalo.
Atsakyti
QUOTE(Amour @ 2010 03 28, 21:18)
Tinka kvieciu gemalu aliejukas, naudoju  mirksiukas.gif Bet ir bet kokiu manau tinka patept tuo paciu, kai veida tepi.
O jums nesmirda tas arganu aliejus? Jis gerai odos stangrinimui, turiu irgi, bet pasitepiau ir man toks nemalonus kvapas nosi uzeme  schmoll.gif Ne gryna gal naudojat?




aš ir naudoju kviečių gemalų thumbup.gif Nemanau kad prastesnis už visų taip giriamą argano aliejų schmoll.gif
Ir nagams labai gerai thumbup.gif Dar radau kad tinkamas vynuogių sėklų aliejus, avokadų ir sezamų aliejai
Atsakyti
QUOTE(kr1st1na @ 2010 03 28, 23:29)
Sveikos, gal galetumet man padeti, turiu karpute ant veido  verysad.gif  perskaiciau, kad citrinu eterinis aliejus padeda ju atsikratyti, bet ar galiu as ta alieju tiesiog tepti ant jos, ar reiktu maisyti su kokiu baziniu aliejumi unsure.gif

jokiu budu ne gryna.maisyti reikia.ir neit i saule tada. iseina geriausei vakare tai daryt.o kur cia taip radot,kad tinka karpom naikinti?
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2010 03 30, 00:07)
aš ir naudoju kviečių gemalų  thumbup.gif  Nemanau kad prastesnis už visų taip giriamą argano aliejų  schmoll.gif
Ir nagams labai gerai  thumbup.gif  Dar radau kad tinkamas vynuogių sėklų aliejus, avokadų ir sezamų aliejai


Ne prastesnis mirksiukas.gif Mano pats pirmas aliejus sezamu buvo biggrin.gif Ir plaukams, ir nagams, ir kunui biggrin.gif
Atsakyti
Ups, pasiziurejau, kad pas mane kvieciu zelmenu aliejus doh.gif Bet puikus thumbup.gif Raso, kad naturalus antioksidatorius, letinantis lasteliu senejima ir malsinantis odos uzdegiminius procesus. Tinka kasdienei veido ir ranku odos prieziurai. Skatina apykaitos procesus, pagerina riebios ir sausos odod struktura, pagerina veido odos spalva, jaunina oda, greitina zaizdu gijima, valomasis, anticeliulitinis poveikis. Taigi, ypac tinka paakiu raukslems salinti, uzterstai odai valyti, suskeldejusioms lupoms, delnu ir lupu kampuciams itrukimams gydyti, neleidzia strijoms susidaryti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2010 03 29, 15:07)
aš ir naudoju kviečių gemalų  thumbup.gif  Nemanau kad prastesnis už visų taip giriamą argano aliejų  schmoll.gif
Ir nagams labai gerai  thumbup.gif  Dar radau kad tinkamas vynuogių sėklų aliejus, avokadų ir sezamų aliejai


Vynuogių sėklų ar vynuogių kauliukų aliejus? Ar čia nėra skirtumo? Beje, ku pirkote? 4u.gif
Atsakyti
Čia perskaičiau, kad aliejai netinka dehidraduotai odai, bet labai gerai - sausai. O kuo jos skiriasi? Ar aptempta, šerpetojanti oda gali būti ne sausa, o dehidratuota?.. Pats terminas dehidraduota reiškia netekusi drėgmės. Tai lyg ir tas pats kaip sausa.
Atsakyti
QUOTE(Mo(ni)ka @ 2010 03 29, 23:32)
Vynuogių sėklų ar vynuogių kauliukų aliejus? Ar čia nėra skirtumo? Beje, ku pirkote? 4u.gif


kviečių gemalų turiu N.barmunės nerafinuotą.
O vynuogių sėklų neturiu tik radau informaciją, kad taip pat tinkamas nagų priežiūrai.
Manau kad ar vynuogių sėklų ar kauliukų nesiskiria g.gif Juk kauliukas ir yra sėkla g.gif

QUOTE(Meursault @ 2010 03 30, 00:25)
Čia perskaičiau, kad aliejai netinka dehidraduotai odai, bet labai gerai - sausai. O kuo jos skiriasi? Ar aptempta, šerpetojanti oda gali būti ne sausa, o dehidratuota?.. Pats terminas dehidraduota reiškia netekusi drėgmės. Tai lyg ir tas pats kaip sausa.

matai aliejus maitina, o ne drėkina. Tai odai drėkinimo bet kokiu atveju reikia.Plius aliejus butinai turi būti tepamas ant sudrėkintos odos.
O kaip sužinoti ar jai trūksta daugiau drėgmės ar maitinimo nežinau unsure.gif
Dėl nagų tai žinau, jie pas mane skilinėjo, lūžinėjo. Pasirodo trūko maitinimo. Aliejai tai labai gerai sutvarkė.
Atsakyti
wilike, ačiū,

Gal dar kas patars, kaip atskirti, ko labiau odai trūksta - maitinimo ar drėkinimo, t.y. kuo skiriasi sausa ir dehidratuota oda.
Atsakyti